999 rezultate për

vera

Po vjen vera, si të kujdeseni për lëkurën Jemi në prag të stinës së pranverës e bashkë me të vijnë edhe rrezet e forta të diellit, të cilat janë mjaft të dëmshme
Po vjen pranvera shqiptare në Maqedoninë e Veriut nga Arsim Sinani S’do mend se zgjedhjet Presidenciale në Maqedoninë e Veriut do jenë me shumë të papritura. Ajo çka
Për këtë modele vera nuk ka fund, bombardon rrjetin me fotot provokuese (FOTO LAJM) Jo të gjithë kanë mundësi që t’i shpëtojnë të ftohtit, e Jen Selter është një prej atyre personave që i ka mundësitë që
Njihuni me nënën e Rita Orës, e ka trupin si një adoleshente (FOTO LAJM) Vera Ora çdo ditë e më shumë befason me pamjen e saj. Nëna e këngëtares me famë botërore, Rita Orës, është nga nënat më
Çfarë po ndodh, pas Pranverës një tjetër moderatore shqiptare shpërthen në të qeshura Moderatorja Pranvera Borakaj që shpërthente në të qeshura, bëri xhiron e rrjetit dhe duhet thënë se u bë një meme perfek
Ishte e dobët por sot kjo vajzë mëson të tjerët si të shpëtojnë nga aneroksia (FOTO LAJM) 18-vjeçarja Vera Schulz para pak kohësh ishte në prag të vdekjes për shkak të anoreksisë. Por ajo ka rikuperuar në pe
Po rikthehet vera !? Vazhdon rritja e temperaturave në vend Edhe dita e Enjte dt 18 Tetor moti do të vijojë me kthjellime dhe vranësira të pakta . Era do të jetë e lehtë me
Bima kuruese, si të kultivoni Aloe Vera në shtëpinë tuaj Aloe Vera njihet si bimë kurative jo vetëm në estetikë por edhe në organizëm. Ajo është një bimë që mund të rritet lehtë
Bëri aksident me makinë? Çfarë i ndodhi vërtet Vera Grabockës Mbrëmjen e djeshme u përhap me shpejtësi lajmi se regjisorja Vera Grabocka kishte bërë aksident dhe ishte në gjendje jo
Aksidentohet me makinë Vera Grabocka Producetja e njohur bshqiptare Vera Grabocka ka pësuar aksident. Burime për mediat bëjnë me dije se Vera Grabocka si
Bëni gati veshjet e trasha, na presin ditë të ftohta javën e ardhshme Vera po ikën më të fund! Java e fundit e këtij muaji si edhe fillimi tetorit pritet të karakterizohet nga një rënie beft
Luks dhe bikini, si shkoi vera për vajzat e pasura shqiptare (FOTO LAJM) Ky sezon veror ka nxjerrë në pah luksin dhe gjithashtu bukurinë e shumë vajzave shqiptare të cilat kanë mbushur rrjetet
Ndroqi pret “Vera n’Shesh”, festa e produkteve vendase dhe kulinarisë “Vera n’Shesh” mblodhi bashkë dje pasdite banorët e zonës së Ndroqit, prodhues dhe miq të apasionuar pas produkteve vend
Rikthehet vera, ja çfarë parashikon moti për javën që po vjen Sipas parashikimit të motit Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit, temperaturat do të jenë të larta ed
Mos besoni më legjenda urbane! Vera nuk ju bën mirë Një gotë verë në ditë e shëndetshme? Gaboheni! Nëse justifikoheni me faktin se një gotë alkool në ditë nuk ju dëmton,
Kaq e pati shiu, nesër rikthehet vera (FOTO LAJM) Dita e sotme ka qenë e lagësht në të gjithë vendin, por sinoptikanët thonë se kjo ishte vetëm për sot dhe nësër do të ri
Nga sot fillon vera, bëni kujdes nga temperaturat dhe zjarret Më në fund janë rritur temperaturat dhe qytetarët mund të planifikojnë pushime afatgjata në plazh. Temperaturat sot d
Po kalon vera me reshje, sot bëni kujdes edhe nga rrufetë në Kosovë Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka bërë të ditur se edhe sot do të mbajë mot jostabil dhe pothuaj i ngjashëm me d
Vera kalohet bukur edhe në qytet Sezonet ndryshojnë, e qeshura mbetet. Nëse “Portokalli” e ka mbyllur sezonin në Top Channel, kjo nuk do të thotë se humo
Vera "harron" Shqipërinë, çfarë ndodh me motin sot pasdite dhe nesër Vazhdon të jetë situatë e paqëndrueshme nga moti. Sipas parashikimit të bërë nga Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë