999 rezultate për

vend

Arsenal shpreson ta largojë në janar Ozilin, synon yllin e Dortmund për ta zëvendësuar Merkato e janarit shërben për shumë lojtarë të pakënaqur apo që duan të luajnë më shumë, që të gjejnë një ekip të ri për
Pique merr vendimin e befasishëm, do kandidojë në zgjedhjet për president tek Barça Mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, duket se e ka marrë vendimin për hapin e ardhshëm jetësor. Mbrojtësi i Barcelon
Flet pronari i "X5": S'kam konflikte! Dyshimet si u vendos eksplozivi Nazmi Bandula, personi të cilit i shpërthyen me eksploziv makinën e parkuar në oborrin e shtëpisë, ka dhënë në Polici de
Dy viktima, detaje nga aksidenti tragjik në Fier Një aksident tragjik ka ndodhur këtë të hënë në aksin Levan-Qarr në Fier, ku si pasojë e daljes nga rruga të një mjeti “
Rrëfehet Messi: E admiroj Cristianon, të ardhmen e vendos në qershor Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka folur në intervistë ekskluzive për La Sexta. Argjentinasi momentalisht është duke
Kurti jep lajmin: Asambleistja e LDK-së i bashkohet Vetëvendosjes kryetari i partisë, Albin Kurti përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ka bërë të ditur se Asambleistja e Li
Arben Gashi thirrje deputetëve: Nesër vendosni përtej interesit politik Shefi i Grupit Parlamentar të LDK’së, Arben Gashi ka thënë se në seancën e nesërme për Buxhetin votohet për stabilitet f
Oferta nga Kina për Cuadradon, ky është vendimi i Juventusit Mbrojtësi i Juventus, Juan Cuadrado, ka pranuar një ofertë nga Kina, thuhet se oferta është ekonomikisht e mirë për kolu
Koronavirusi i merr jetën një tjetër mjeku në vend Një tjetër mjek në qytetin e Elbasanit ka humbur jetën nga koronavirusi. Bëhet fjalë për mjekun neurpsikiatër Sali B
Kurti i vendosur: Vetëvendosje do të marr 2/3 e votave Lëvizja Vetëvendosje është duke e mbajtur mbledhjen se 42-të të Këshillit të Përgjithshëm të partisë. Nga aty kreu i
Reshje bore në veri të vendit, ARRSH njofton për qarkullimin e mjeteve Veriu i vendit është përfshirë nga reshjet e dëborës gjatë natës duke bllokuar disa prej akseve rrugore. ARRSH njofton s
Flet numri dy i partisë: Vjosa nuk ka vend jashtë LDK-së Nënkryetari i LDK’së, Lutfi Haziri, ka folur për largimin e Vjosa Osmanit nga partia dhe krijimin e një iniciative të re
Përfundon mbledhja e LDK-së, zbulohen vendimet e marra Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa, sot në orën 10:00 ka mbledhur Kryesinë e partisë, për të diskutuar rreth zhvillimeve të
Udhëtime në kohë pandemie, Turqia merr vendimin e rëndësishëm Ambasada shqiptare në Turqi ka publikuar të dhënat lidhur me vendimin e fundit që ka marrë ky shtet, për udhetimet në Tu
Në rast largimi të Alli, Mourinho e ka "piketuar" zëvendësuesin Jose Mourinho nuk ka bërë asnjë kërkesë zyrtare për të përforcuar skuadrën në janar për shkak edhe të pandemisë por traj
Mos harroni çadrën sot, rikthehen shirat në vend Sipas MeteoAlb: Mot i vranët dhe reshje shiu mestare mbizotërojnë motin në pjesën më të madhe të shqipërisë, por në zona
Dasho: Shqipëria s’ka ndjekur asnjë rekomandim nga vendet europiane për COVID-19 Në një lidhje direkte nga Skype për Ora News, mjeku Erion Dasho komentoi situatën me Covid 19 në vendin tonë krahasuar d
Rrezikon të vrasë sërish! Çfarë thuhet në vendimin e gjykatës për 36 vjeçaren që vrau "vjehrrit" Janë zbardhur detaje të reja nga dosja e Elona Kaleshës e cila akuzohet për vrasjen e e bashkëshortëve Shpëtim dhe Teuta
Osmani vendos flamurin dardan në Presidencë, mësoni arsyen Ushtruesja e detyrës së Presidentit të Kosovës, Vjosa Osmani sot ka publikuar pamje të flamurit dardan teksa valonte bas
Si festohen Krishtlindjet në disa vende të botës Atmosferë magjike që vjen nga larg…Krishtlindje që festohen në mënyra të ndryshme, e të cilat bëjnë që shumë familje të