999 rezultate për

vend

Ekspertët: A duhet të vendosni akull mbi lëkurën e djegur? Hapi i parë dhe i menjëhershëm pas të djegurës është që ta mbani zonën e prekur në ujë të ftohtë për të paktën pesë minu
ZYRTARE/ Premier League merr vendimin një vendim shumë të rëndësishëm Premierliga angleze ka marr një vendim tejet të rëndësishëm sot gjatë ditës. Federata e Futbollit Anglez me ndihmën e
OBSH: Mutacioni i koronavirusit ka mbërritur në të paktën 60 vende Varianti i ri i koronavirusit që u pikas fillimisht në Mbretërinë e Bashkuar, është zbuluar në të paktën 60 vende deri m
UEFA/ Formacioni i vitit nga tifozët, ka vend për ndryshime (FOTO LAJM) UEFA-ja ka publikuar formacionin e vitit të votuar nga tifozët e futbollit. Shtëpia më e madhe e futbollit në Evropë,
"As mish, as peshk", 3 shenja e horoskopit që s'e ndajnë mendjen kurrë Disa njerëz e kanë shumë të vështirë të marrin vendime të qarta. Kjo lloj pavendosmërie e tyre u kushtëzon jetën edhe të
25 Prilli: Si të verifikoni emrin në listë dhe të kontrolloni vendndodhjen e qendrës së votimit Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka apeluar të gjithë qytetarët me të drejtë vote të verifikojnë emrin e tyre në listën e
Harrojeni Gjermaninë, ky është vendi më i mirë për azilantët Azilkërkuesit janë shtuar në masë nga e gjithë bota, duke iu drejtuar shteteve të sigurta për të siguruar edhe jetën e t
Tërmeti godet gjatë natës vendin, ku ishte epiqendra dhe sa ballë Një tërmet me magnitudë 4.4 të shkallës Rihter ka goditur gjatë natës Shqipërinë. Mësohet se tërmeti ra në orën 03:39
Hoxha i rikthehet dosjes së bujshme, thirrje SPAK-ut: A ke kurajo të hetosh për Santon? Dosja e vrasjes së Artan Santos në Tiranë, rreth 6 vite më parë është një ndër dosjet e pazbardhura më të bujshme në ven
Arsenali vendos të mos bëjë asnjë transferim gjatë këtij afati kalimtar Afati dimëror nuk është kohë e mirë për transferime, sepse asnjë klub nuk dëshiron të humb lojtarë në mesin e edicionit.
Mos ndoshta e keni vendosur gabim pasqyrën në dhomën e gjumit? Pasqyrat nxisin krijimin e aktiviteteve, ndërkaq në dhomën e gjumit është e nevojshme pikërisht energjia e kundërt Si
E konfirmon Barcelona, vendimin për suspendimin e Messit do të apelohet Barcelona ka bërë të ditur se do ta apelojnë vendimin për suspendimin me dy ndeshje të sulmuesit Lionel Messi. Argjen
Granit Xhaka vendos rekordin e ri në Premier League Mesfushori me origjinë shqiptare, Granit Xhaka, vendosi një rekord të ri nw Premier League. Futbollisti i cili aktivi
Gjesti anti-sportiv, Komiteti Disiplinor vendos për Lionel Messin Komiteti Disiplinor i Federatës së Futbollit në Spanjë, ka marrë vendimin për Lionel Messin. Ylli argjentinas është d
Gjykata sportive jep vendimin për dy yjet e Milanit AC Milani dje shënoi fitore në transferte me Cagliarin me rezultat 0 – 2, fal dy golave të Zlatan Ibarhimovicit. Por,
Zgjedhjet e jashtëzakonshme në Kosovë: Garojnë 28 subjekte politike Deri të shtunën në mbrëmje (16.01.), subjektet politike në Kosovë kishin afat që të dorëzonin listat e tyre në Komisioni
E papritur! Pas takimit romantik, Enxhëll vendos të largohet nga Love Story (FOTO LAJM) Nata e 10-të e spektaklit "Love Story" në TV Klan ka rezervuar mjaft të papritura, teksa Enxhëll është veteliminuar.
Kuvendi miraton marrëveshjen midis qeverisë dhe Pfizer për vaksinën anti-Covid Me 94 vota pro, është miratuar marrëveshja midis qeverisë dhe kompanisë Pfizer, për vaksinat anti-covid që do të vijnë n
Plas në Kuvend, akuza e rëndë e Kujtim Gjuzit: Duan t'na mbyllin gojën! Seanca e sotme e mbajtur në Kuvendin e Shqipërisë ka nisur me debate dhe akuza të ashpra mes deputetëve. Kanë qënë de
Kush është emri që Basha vendosi për shtabin elektoral në Korçë Partia Demokratike vijon të përzgjedhë shefat e shtabeve politikë që do të udhëheqin fushatën elektorale të zgjedhjeve p