999 rezultate për

vellezer

Njëri grabiste milionat tjetri i pastronte: Historia e bujshme e vëllezërve nga Elbasani Vijojnë arrestimet në lidhje me grabitjen e ndodhur në Rinas javë më parë. Pas aksioneve të shumta në Elbasan dhe ar
Ndalohen tre vëllezërit nga Fushë-Kruja për super grabitjen në Rinas Aksioni policor i asgjësimit të grupit kriminal përfshirë në grabitjen në Rinas është zhvendosur edhe në Fushë-Krujë.
20 furgona me policë në bregun e Lumit, kapen dy vëllezër Forca të shumta policie kanë zbarkuar mbremjen e sotme në zonën e Bregut të Lumit. Rreth 20 furgona policie kanë shkuar
Ekzekutorët e vëllezërve Bilali drejt zbulimit, lanë gjurmë në makinë 8 ditë pas ekzekutimit mafioz të vëllezërve Astrit dhe Brahim Bilali në Shkodër, shpresat e policisë për zbardhjen e ngj
Vrasja e dy vëllezërve Bilali në Shkodër, momenti kur Astriti paralajmëroi vrasjen e tij (VIDEO) Emisioni “JAVA në RTSH” solli mbrëmjen e së premtes një analizë mbi situatën e rendit publik në Shkodër, por edhe materi
Prova të reja në vrasjen e vëllezërve Bilali, makina nuk është djegur plotësisht Detaje të reja janë zbuluar për vrasjen e dy vëllezërve Bilali në Shkodër. Makina e atentatorëve nuk është djegur plotës
Skandaloze! Policia bashkëpunoi me vrasësit e vëllezërve Bilali? Në Shkodër u ndryshua gjithë zinxhiri komandues i policisë së Shtetit, pas vrasjes së dy vëllezërve Bilali. Kjo lëviz
Vrasja e vëllezërve në Shkodër, gazetarja rrëfen provat e prokurorisë Zbardhja e vrasjes së dy vëllezërve në Shkodër duket e pamundur për gazetaren Klodiana Lala. Nga Opinion, Lala duke citu
Vrasja e vëllezërve në Shkodër, shkarkohet Drejtori i Policisë Ditën e sotme dy vëllezër u vranë në Shkodër, duke tmerruar banorët. Por pak pas vrasjes së dy vëllezërve Bilali mini
Lleshaj dhe Veliu mbërrijnë në Shkodër pas vrasjes së dy vëllezërve Bilali Pas ngjajes së rëndë që ndodhi ditën e sotme në Shkodër ku mbetën të vdekur dy vëllezërit Bilali, Sandër Lleshaj, në qyt
“Shqiptarët dhe kroatët janë vëllezër”! Kjo video po acaron serbët (VIDEO) “Kroacia nuk i harron heronjtë shqiptarë”, ky është mesazhi i videos që së fundmi është shpërndarë shumë në rrjetet soci
Gazetari tregon vrasësit e vëllezërve Bilali: E gjithë Shkodra e di kush janë Gazetari investigativ Artan Hoxha, me anë të një statusi në Facebook ka dhënë disa detaje në lidhje me vrasjen e ndodhur
DETAJET/ Si u vranë vëllezërit Bilali? Policia apelon qytetarët Policia e Shkodres ka dhene detajet e para zyrtare rreth ngjarjes se rende qe ndodhi ne kete qytet, ku u ekzekutuan me a
Ky është arsenali i armëve që iu gjet 3 vjet më parë vëllezërve Bilali (FOTO LAJM) Dy vëllezër Astrit dhe Brahim Bilali u ekzekutuan sot në lagjen Kiras të Shkodrës. Në një kërkim të thjeshtë rezulto
Ky është "Benzi" që u përdor në vrasjen e dy vëllezërve Bilali (FOTO LAJM) Shkodra u trondit ditën e sotme nga një krim i dyfishtë ku mbetën të vrarë dy vëllezërit Astrit dhe Brahim Bilali. N
Pamje nga vendi ku u ekzekutuan vëllezërit Bilali në Shkodër (FOTO LAJM) Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë kanë rrethuar zonën ku ndodhi atentati me dy të vrarë në Shkodër. Të ekzekutuarit janë vë
Këta janë dy vëllezërit që u vranë në derë të shtëpisë në Shkodër (FOTO LAJM) Qyteti i Shkodrës është tronditur sërish ditën e sotme nga një atentat me armë zjarri ku viktima kanë mbetur dy vëllezër
Vëllezërit përdhunuan motrat: Emigrantët rrëfejnë tmerrin e udhëtimit për në Europë Prerje të organeve gjenitale; detyrim për të ecur zhveshur për kilometra të tërë; detyrimi i vëllezërve për të përdhunua
Super skandali, vëllezërit indian u larguan me charter nga Shqipëria Dy vëllezërit indian Nitin dhe Chetankumar Sandesara kanë shkaktuar një super skandal në Shqipëri duke përfshirë tre ins
Plagosin policin por përfundojnë në aksident vëllezërit maqedonas Pas incidentit që ka ndodhur në fshatin Marinë ku është plagosur polici 27-vjeçar, Filip Filipovski, sulmuesit e tij kan