999 rezultate për

veliajt

Biznesi kundërshton propozimet e Veliajt: Beteja jonë shkon në Këshillin Bashkiak Përfaqësues të biznesit gjatë ditës së sotme kanë zhvilluar një takim prej 45 minutash me kreun e Bashkisë së Tiranës, E
Ralf Gjoni i LSI-së kundër Veliajt, ja si i përgjigjet kryebashkiaku Ralf Gjoni, sekretar i marrëdhënieve me Jashtë pranë LSI-së ka shkruar një sttaus në Facebook kundër projektit të Erion
Plas sherri në "Opinion"mes Veliajt dhe Sazan Gurit (VIDEO) Erion Veliaj dhe Sazan Guri kanë patur përplasje sonte në "Opinion" lidhur me Parkun e Liqenit. Kryebashkiaku e ka ak
Edhe Maks Velo kundër Veliajt për Parkun Arkitekti i njohur Maks Velo i ftuar në emisionin "Zululand" të Mustafa Nanos tha se është kundër Veliajt lidhur me atë
Demokratët kundër Veliajt: Mbledhje urgjente të Këshillit Bashkiak Këshilltarët demokratë kanë kërkuar mbledhje urgjente të Këshillit Bashkiak të Tiranës për të diskutuar mbi rritjen e t
SHËNIM/ Mesazhi i koduar i Veliajt për ish-shokun e idealit në "MJAFT" Tregtarët e kryeqytetit kanë zhvilluar një protestë maratonë sot para godinës së Bashkisë së Tiranës kundër taksave të r
KOMENT/ Formula e duhur e betimit të Veliajt për parkun tek “Liqeni” Nga Albeu.com Sfida që Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj i ka bërë qyetarëve që kanë dalë kundër proj
PD dorëzon në Prokurori fakte të reja kundër Veliajt PD ka dorëzuar fakte të tjera për paligjshmërinë e ndërtimit që po bën Erion Veliaj brenda parkut të Liqenit. Dosja u do
PD do të protestojë kundër Veliajt: Mashtrues dhe falsifikator Këshilltarët e Partisë Demokratike në Bashkinë e Tiranës kanë paralajmëruar protestë ditën e hënë në orën 10.00 përpara
PD: Parku i Liqenit nuk është oborri privat i Veliajt Në një dalje për mediat, deputetja demokrate Jorida Tabaku denoncoi projektin e Bashkisë si të pakonsultuar sa i takon P
Qytetarët shembin rrethimin e Veliajt tek Liqeni (FOTO LAJM) Një grup me aktivistë të shoqërisë civile kanë protestuar tek Parku i Liqenit në Tiranë, duke shembur rrethimin e vendos
Këshilltarët e djathtë padi Veliajt për rritjen e biletave të urbanëve Sot që është 1 shkurt, kur që në orët e para qytetarët do të paguajnë 10 lekë më shumë për biletën e transportit urban,
Arian Çani shpërthen ndaj Veliajt: Fshij b... me mortjen (VIDEO) Drejtuesi i emisionit "Zonë e Lirë" në TV Klan, Arian Cani shpërthey me akuza dhe fyerje ndaj kryebashkiakut Erion Velia
Ja urimet speciale të Ramës, Veliajt dhe Spiropalit për Kadarenë Edi Rama dhe Erion Veliaj janë treguar disi të kursyer në urimet e gjata për shkrimtarin Ismail Kadare, teksa e kanë bas
PD ankimon gjobën e Veliajt Partia Demokratike ka ankimuar në Këshillin Administrativ të Bashkisë gjobën që iu vendos nga Veliaj për protestën e 8 d
PD: Inspektori i rryshfetit, mik i Veliajt e Tahirit (FOTO LAJM) PD ka hedhur akuza sot se inspektori i kapur në korrupsion dhe i publikuar dje nga media është mik i Erion Veliajt e Sai
Spahiu hedh tymuse në zyrën e Veliajt (VIDEO) Aleanca Kuq e zi ka protestuar duke akuzuar kryebashkiakun Erion Veliaj, se braktisi detyrën në ditët që qyteti ishte i
Hila: Të krijojmë çmimin “Thithëlopa e vitit” e të ja japim Erion Veliajt nga Dritan Hila - Drejtoresha e QSUT, Ogerta Manastirliu, është përzgjedhur “Bleta e artë”, në Teatrin e Kukullave të fu
PD padit Veliajn, vendimet e datës 30 dhjetor antiligjore e korruptive PD do të kallëzojë në Prokurori kreun e Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, në lidhje me vendimet e datës 30 dhjetor të m
PD: Rritja e çmimit të biletës, aferë korruptive e Veliajt PD me anë të një deklarate të anëtares së Këshillit Bashkiak të Tiranës, Reila Bozdo, tha se rritja e çmimit të biletës