999 rezultate për

varane

Cesc: Të nxjerrim leksione nga kjo humbje Cesc Fabregas pohoi se Barcelona duhet të mësojë nga humbja 1-3 përballë Real Madridit në gjysmëfinalen e Kupës së Mbret
Real Show në Camp Nou (VIDEO) Fitore spektakolare me rezultat 3-1 e Real Madridit para rreth 80 mijë tifozëve të Barcelonës në Camp Nou në ndeshjen e
Varane titullar, Xabi në dyshim Jose Mourinho e ka vendosur: Raphael Varane do të jetë titullar sonte në mbrëmje përballë Manchester United. Francezi do
Real Madrid, Varane do të sfidojë Van Persie-n Jose Mourinho rigjen Raphael Varanen. Mbrojtësi-baby francez i Real Madrid ka kryer një stërvitje të rregullt ditën e di
Varane: Ndaj Barçës realizova ëndrrën time Varane, mbrojtësi francez që u kthye në hero të tifozëve madrilenë, mbetet me këmbë në tokë, një djalë i thjeshtë, i cil
Hierro "bekon" Varanen: I mrekullueshëm Fernando Hierro, një prej ikonave të Real Madrid, ka qënë të mërkurën në "Santiago Bernabeu" për të ndjekur klasiken e p
Butrageno: Varane, fantastik ndaj Barçës I riu premtues i Real Madrid Raphael Varane ka vënë në jetë një ndeshje të madhe kundër Barcelonës të mërkurën mbrëma, d
Varane frenon Barcelonën (VIDEO) Barazim me rezultat 1-1 është përfundimi i derbit më të madh botëror mes Real Madridit dhe Barcelonës të zhvilluar në Sa
Darkë problematike për "Los Blancos" (FOTO LAJM) Një darkë e organizuar nga futbollistët e Real Madrid nuk ka përfunduar ashtu siç është nisur. Yjet "Los Blacos" kishin
"Çështja" Ramos, Mourinho: Pse nuk pyesni për Varanen?! Mbrojtja më e mirë është sulmi dhe jo vetëm në fushën e lojës. Jose Mourinho mbetet unik edhe në sjelljen e tij ndaj gaz
Varane lojtari më i ri i Realit Raphael Varane do të mbërrijë sot në orën 14:25 në Madrid për të firmosur një kontratë 4-vjeçare me Real Madridin.Sipas
Martel: Varane do të jetë lojtar i Realit Presidenti i Lens, Gervais Martel ka thënë se qendërmbrojtësi i tij, Raphael Varane në sezonin e ardhshëm do të jetë duk