999 rezultate për

varane

Varane: Ronaldo? Me golat e tij ndryshon ndeshjet Raphael Varane, mbrojtësi francez i Real Madrid që dje në mbrëmje regjistroi ndeshjen numër 100 me fanellën merengues, k
Varane te Chelsea, Courtois te Real Madrid? Real Madrid po shton përpjekjet për të gjetur pasuesin e Iker Casillas, i cili po kalon muajt e fundit te "Los Blancos".
Ja ç'ndodh kur Varane do ti marrë topin CR7-ës (VIDEO) "Topi i Artë 2014", Cristiano Ronaldo, vazhdon të dhurojë spektakël në seancat stërvitore të Real Madrid. Viktima më e f
Guardiola i rrëmben Varanen Realit? (FOTO) Pep Guardiola në kërkim të një mbrojtësi për të forcuar radhët e Bayern Munchen. Tekniku katalanas kërkon t'i rrëmbejë i
Pepe dhe Varane "dehen" nga Ronaldo me shokë (VIDEO) Pepe dhe Raphael Varane kanë qënë "viktima" të klasit të yjeve të Real Madrid. Gjatë stërvitjes së fundit të "Los Bl
Reali “stërvitet” me modestët e Cornellas (VIDEO) Gjithçka e lehtë për Real Madridin në ndeshjen e parë të 1/8-ave të Copa del Rey. Të besuarit e Carlo Ancelottit kanë fi
Raphael Varane, stopim spektakolar i topit (VIDEO) Gjëra të tilla, një tifoz i futbollit i pret nga një sulmues, prandaj dhe veprimi i mbrojtësit të Francës dhe Real Madri
Varane rinovon me Realin: Dua një Champions tjetër Raphael Varane, një nga zbulimet e mëdha të Real Madrd në këto vitet e fundit, ka besim se "Los Blancos" do të triumfojn
Mourinho: Para dhe Cech për Varane-n Jose Mourinho mendon shkëmbimin midis Peter Cech dhe Rafael Varane, duke përfshirë edhe paratë në mes. "Special One" nuk
United, ja 6 mbrojtësit që do Van Gaal (FOTO LAJM) Pasi e çoi Holandën mes tre më të mirave në "Brazil 2014" Louis Van Gaal tashmë mendon vetëm për Manchester United. Pas
Sherri Simeone-Varane (FOTO-VIDEO) Finalja e madhe e Champions League po shkonte drejt fundit. Cristiano Ronaldo sapo kishte shënuar me 11-metërsh golin e
Varane: Pogba, eja te Real Madrid! Raphael Varane ka dhënë një intervistë interesante për "Telefoot", ku nuk ka harruar të flasë për shikun e tij në kombët
Varane, shtohet misteri për dëmtimin në gju Më 13 majin e kaluar, mjekët e Realit të Madridit dolën në një komunikatë për shtyp, duke thënë: "Raphale Varane ka bërë
Rikthehet Varan, titullar ndaj Juves Raphael Varane pritet të jetë që nga minuta e parë për Real Madridin në ndeshjen e sotme të Ligës së Kampionëve ndaj Ju
Varane: Mou dhe Ancelotti nuk mund të krahasohen Mbrojtësi i Realë Madrid Raphael Varane insiston se Jose Mourinho nuk mund të krahasohet me Carlo Ancelottin, pasi kanë
Barça tenton talentin e Real Madrid Sipas asaj që raporton "Escort Club" në TV3, Barcelona po interesohet për mbrojtësin francez të Real Madrid Raphael Vara
Varane, një ylli i ri po lind në Madrid (VIDEO) 28 pasime, të gjitha të sakta, 6 topa të rikuperuar dhe asnjë faull. Ky ishte bilanci i mbrojtësit fantastik 19-vjeçar t
Real Madrid-Galatasaray, formacionet e mundshme Real Madrid dhe Galatasaray luajnë sot në ora 20.45 raundin e parë të çerekfinaleve të Champions League. Jose Mourinho d
Pique: Realit do ti merrja edhe Pepen Gerard Pique thotë se ai do të nënshkruante me njërin nga mbrojtësit e "Los Blancos", Pepe, Sergio Ramos apo Rafael Vara
Varane: Do të ishte kënaqësi të luaja ndaj PSG-së Raphael Varane, ka shprehur dëshirën e tij që në çerek-finalen e Champions Leagues të takohet me ekipin francez, PSG.