999 rezultate për

value

Anonymous kërcënon Sony (VIDEO) Rrjeti i mirënjohur i hakerave i quajtur “Anonymous” ka kërcënuar Sony-n. Grupi online i anarkistëve ka publikuar një vi
Edhe City pëson humbje (VIDEO) Pas humbjes së djeshme të United nga Blackburni dhe Chelseat nga Aston Villa, të njëjtin fat përjetoi sot edhe Mancheste
Napoli, Vargas përshëndet Kilin me një magji (VIDEO) Mënyra më e mirë për ti dhënë lamtumirën Universidad de Chile dhe tifozëve nga ana e talentit kilen Eduardo Vargas që ng
25 hitet e 2011-ës në 5 minuta (VIDEO) Të gjithë personat të cilët kanë idhuj këngëtarë të tillë si Adele, Lady Gaga, Katy Perry, Britney Spears, Rihanna, Brun
Skoci, Celtic fiton derbin historik (VIDEO) Është një derbi që luhet që prej 1888. I 397-i, i luajtur në "Old Firm2 të Glasgow foli për Celtic. Rangers humbën ndesh
Afërdita sjell krijimin e saj më të ri (VIDEO) Krahas sukseseve në modelim Afërdita Dreshaj arrin të ketë suksese edhe në fushën e këngës, mbase si duket ky profesion
Spektakël nga Maradona, Messi dhe Tevez (VIDEO) Pjesëmarrës në një program televiziv tepër të famshëm në Argjentinë Diego Armando Maradona, Carlos Tevez dhe Lionel Mess
Koreanët me “vajtim” i dhanë lamtumirën e fundit liderit të tyre (VIDEO) Me mijëra koreanë i kanë dhënë gjatë ditës së mërkurë lamtumirën e fundit liderit të tyre Kim Jong Il. Pamjet e transmet
Futboll, më të bukurat e 2011-ës (VIDEO) Edhe pse ishin të pafund, redaktorët e emisionit televiziv Soccer AM kanë bërë përzgjedhjen e veprimeve më të bukura të
Hapet lufta për titull në Premier Ligë (VIDEO) Mancester United u barazua me pike me Mancester City ne javën e 18-të te Premier Liges Angleze duke hapur kampionatin po
Për këta dy fëmijë nuk mund të kishte dhuratë më të mirë (VIDEO) Një ushtarë amerikan pasi është kthyer nga lufta në vendin e tij ka surprizuar dy fëmijët. Ai ka hyrë në një kuti prej k
Babagjyshi Del Piero në rrugët e Torinos (VIDEO) Mungojnë edhe pak orë që të mbërrijnë Krishtlindjet dhe për të festuar me të gjithë tifozët, kapiteni i Juventus, Alessa
Vajza “vrasëse” e futbollit (VIDEO) Kur duan femrat bëhen më të dhunshme se edhe vetë meshkujt. Këtë fakt e vërteton kjo video e cila është marrë gjatë një
I gëzuar nga goli e puth shokun në.... (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në ligën arabe të futbollit ndërmjet skuadrave El Ittihad - Al Raed. Një gol i shënua
Si mbrohet numri një i globit (VIDEO) Edhe pse nuk dalin gjithmonë në skenë dhe publikisht Agjensia e Inteligjencës Amerikane ose siç e njohim me inicialet CI
Nuk ka fitues në derbin e Londrës (VIDEO) Nuk ka fitues në derbin e Londrës mes Tottenham Hotspurs dhe Chelsea. Java e 17-të e Premier League u mbyll dje në orën
Si përfundon mësuesi që merret me nxënësen (VIDEO) Nuk është e thënë që profesori të jetë gjithmonë më i mirë se nxënësi i tij. Këtë gjë e vërteton edhe video që do mund t
Barcelona "masakron" Hospitalet (VIDEO) Barcelona e ka shndërruar ndeshjen në Kupën e Mbretit në një ndeshje tenisi. Skuadra katalanase ka maskaruar 9-0 modestë
Çfarë ndodh kur lojtari i Inter nuk e ka mendjen në vend (VIDEO) Një episod jo i këndshëm i ka ndodhur një prej lojtarëve të Inter teksa shkonte në stërvitjen e skaudrës. Lojtari, em
William dhe Kate gatuajnë për njerëzit në nevojë (VIDEO) Princi William dhe bashkëshortja e tij Kate kanë marrë pjesë në një sesion kuzhine gjatë një vizite në qendrën e të past