999 rezultate për

urgjente

Problemet urgjente me të cilat do të ballafaqohen kandidatët për kryetar të Sarajit Saraji është një komunë që ka nevojë për investime urgjente dhe për rregullime. Ndërtimi i rrugëve, shkollave, kopsht
Haradinaj del në konferencë urgjente për media Kryeministri i Republikës, Ramush Haradinaj do të t’u drejtohet gazetarëve në një konferencë të jashtëzakonshme në ora 8
Hahn: Urgjente formimi i qeverisë së re pro europiane Në takimin e kryeministrave të shteteve të Ballkanit Perëndimor, Komisioneri për Zgjerim, Johannes Hahn ka biseduar me k
Hahn-Mustafës: Urgjente formimi i qeverisë pro europiane Në takimin e kryeministrave të shteteve të Ballkanit Perëndimor, Komisioneri për Zgjerim, Johannes Hahn ka biseduar me k
PDK, mbledhje urgjente në selinë e partisë Krerët kryesorë të PDK-së duke përfshirë edhe deputetët janë mbledhur aktualisht në selinë qendrore të partisë në kulmin
Aeroplani bën ulje urgjente në ujë, 2 të vdekur në Portugali Në Lisbonë, të Portugalisë, një aeroplan ka bërë ulje urgjentë në plazh duke vrarë një burë 50 vjeç dhe një vajzë 8 vjeç
Iniciativa "Struganët për Strugën" kërkon zgjidhje urgjente për deponinë (FOTO LAJM) Alarmante Qyteti i Strugës vazhdon të jetë i stërmbushur me mbetje nga më të ndryshmet në deponin e këtij qyteti. Kjo
VMRO-DPMNE kërkon seancë urgjente për marrëveshjen me Bullgarinë Deputetët e VMRO-DPMNE-së kërkojnë seancë kuvendore të hapur dhe urgjente para nënshkrimit të marrëveshjes për fqinjësi
URGJENTE! Mos e pranoni këtë kërkesë miqësie në Facebook, në të kundërt... Një mashtrim ka prekur disa përdorues të rrjetit social Facebook , duke i hyrë në llogarinë personale për të marrë cdo i
Humbja katastrofike e PD-së, Lulzim Basha pritet në konferencë urgjente për mediat Pas numërimit të gjitha kutive, dhe kur tashmë është zyrtare se PD-ja i ka humbur zgjedhjet kreu i PD-së Lulzim Basha p
Priebe filloi konsultimet për reformat, synon të përfshijë edhe partinë e Gruevskit (Video) I dërguari i posaçëm i BE-së për reformat urgjente parësore në Maqedoni, Reinhard Priebe, i ka filluar aktivitetet e tij
Priebe takon Osmanin dhe Dimitrovin, diskutojnë për reformat urgjente parësore Zv. kryeministri për çështje evropiane, Bujar Osmani, dhe ministri i Punëve të Jashtme, Nikolla Dimitrov, do të kenë një
Thaçi i konfirmon eurokomisionerit Hahn mbështetjen e tij për reformat urgjente Më anë të një njoftimi për mediat Partia Demokratike Shqiptare njofton se sot pasdite, në zyrat e BE-së në Shkup, kryeta
Hahn dhe Priebe nesër në Shkup në takim për reformat urgjente reformuese Komisari evropian për politikë fqinjësore dhe negociata për zgjerim Johannes Hahn nesër do të qëndrojë në Shkup për bise
URGJENTE/ Kjo lloj molle mund të bëhet burim për shfaqjen e kancerit (VIDEO) Molla është një nga frutat më të përdorura në botë, por a e dini se mollët i thithin shumë kollaj pesticidet dhe kimikat
Duraku premton zgjidhje urgjente për deponinë në Strugë Ministri i Mjedisit Jetësor dhe Planifikimit Hapësinor Sadulla Duraki së bashku me ministrin pa resor përgjegjës për rre
Pas takimit me Idrizin, Meta paralajmëron dalje urgjente për median Pas takimit me Idrizin dhe Vasilin në selinë e LSI-së, kreu i Kuvendit dhe Presidenti Ilir Meta ka lajmëruar një konfere
Shkon me dhimbje barku në spital, ndërron jetë e mitura në Gostivar Me bërjen e autopsinë do të konstatohet shkaku i vdekjes së vajzës 15 vjeçare nga fshati Gunovicë e Poshtme, e cila të d
VMRO kërkon shpalljen urgjente të zgjedhjeve lokale VMRO-DPMNE-ja me anë të një deklarate për shtyp, ka kërkuar që Lidhja Social-demokrate të shpallë urgjentisht mbajtjen e
Rama në mbledhjen urgjente: LSI-së iu lutëm për koalicion, por nuk deshi Pas marrëveshjes me Lulzim Bashën, Kryeministri Edi Rama ka zhvilluar një mbledhje urgjente me kandidatët për deputetë t