999 rezultate për

urgjente

Mbledhje urgjente, Mircea Lucescu drejt shkarkimit pas humbjes me Shqipërinë Trajneri i Turqisë Mircea Lucescu është në prag të shkarkimit nga drejtimi i skuadrës pas humbjes kundër Shqipërisë.
Bandat e terrorizojnë, Hamilon kërkon të merren masa urgjente Një episod i rëndë është shënuar në Sao Paolo të Brazilit, ku anëtarët e skuadrës së Mercedesit janë rrëmbyer e më pas g
"Kumanova", ASH: Kërkojmë ndërhyrje urgjente të ndërkombëtarëve Edhe Aleanca për Shqipatrët ka dhënë qëndrimin e saj pas vendimit të Gjykatës Themelore të Shkupit e cila dënoi me gjith
KUJDES/ Në mesditë do të ketë ndërprerje urgjente të energjisë KEDS Sh. A. njofton se sot, më 27.10.2017 ne TS 35/10 kV Fushë-Kosovë do të ketë ndërprerje emergjente të: Tr 35/10 kV T
Incidenti në Bit Pazar, 10 të dyshuar ende në liri Tre persona të lënduar dhe dhjetëra të ndaluar ëshët bilanci pas incidentit në Bit Pazar. Të zhgënjyer humbja me rezu
Saimir Tahiri ka një thirrje urgjente për mbështetësit e tij Pas skandalit me Habilajt dhe kërkesës së Prokurorisë për heqjen e imunitetit të ish-ministrit të Mbrojtjes, Saimir Tahi
PD kërkon të mblidhet urgjent komisioni i mandateve për Tahirin Deputetët demokratë anëtarë të Këshillit të Rregullores dhe mandateve janë në Kryesisë e Kuvendit. Në një deklaratë p
URGJENTE/ Të bastiset shtëpia e Saimir Tahirit Prokuroria për Krime të Rënda kërkon nga Kuvendi i Shqipërisë autorizimin për heqjen e imunitetit të deputetit Saimir Ta
Çfarë planifikon opozita? Basha dhe Kryemadhi njoftojnë konferenca urgjente Opozita pritet të hidhet në një valë të re sulmi pas konferencës së fundit të ish-ministrit Saimir Tahiri. Mësohet se
Spanja-Katalonjës: E shpallët pavarësinë apo jo? Kryeministri i Spanjës Mariano Rajoy, i ka kërkuar udhëheqësit katalanas, Carles Puigdemont që të konfirmojë nëse e ka s
Problemet urgjente me të cilat do të ballafaqohen kandidatët për kryetar të Sarajit Saraji është një komunë që ka nevojë për investime urgjente dhe për rregullime. Ndërtimi i rrugëve, shkollave, kopsht
Haradinaj del në konferencë urgjente për media Kryeministri i Republikës, Ramush Haradinaj do të t’u drejtohet gazetarëve në një konferencë të jashtëzakonshme në ora 8
Hahn: Urgjente formimi i qeverisë së re pro europiane Në takimin e kryeministrave të shteteve të Ballkanit Perëndimor, Komisioneri për Zgjerim, Johannes Hahn ka biseduar me k
Hahn-Mustafës: Urgjente formimi i qeverisë pro europiane Në takimin e kryeministrave të shteteve të Ballkanit Perëndimor, Komisioneri për Zgjerim, Johannes Hahn ka biseduar me k
PDK, mbledhje urgjente në selinë e partisë Krerët kryesorë të PDK-së duke përfshirë edhe deputetët janë mbledhur aktualisht në selinë qendrore të partisë në kulmin
Aeroplani bën ulje urgjente në ujë, 2 të vdekur në Portugali Në Lisbonë, të Portugalisë, një aeroplan ka bërë ulje urgjentë në plazh duke vrarë një burë 50 vjeç dhe një vajzë 8 vjeç
Iniciativa "Struganët për Strugën" kërkon zgjidhje urgjente për deponinë (FOTO LAJM) Alarmante Qyteti i Strugës vazhdon të jetë i stërmbushur me mbetje nga më të ndryshmet në deponin e këtij qyteti. Kjo
VMRO-DPMNE kërkon seancë urgjente për marrëveshjen me Bullgarinë Deputetët e VMRO-DPMNE-së kërkojnë seancë kuvendore të hapur dhe urgjente para nënshkrimit të marrëveshjes për fqinjësi
URGJENTE! Mos e pranoni këtë kërkesë miqësie në Facebook, në të kundërt... Një mashtrim ka prekur disa përdorues të rrjetit social Facebook , duke i hyrë në llogarinë personale për të marrë cdo i
Humbja katastrofike e PD-së, Lulzim Basha pritet në konferencë urgjente për mediat Pas numërimit të gjitha kutive, dhe kur tashmë është zyrtare se PD-ja i ka humbur zgjedhjet kreu i PD-së Lulzim Basha p