999 rezultate për

unaze

Me orë Rolex dhe unazë diamanti, zbulohet shifra marramendëse që mban në dorë CR7 (FOTO LAJM) Portugezi Cristiano Ronaldo është një nga futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave e për pasojë edhe një nga sporti
Emocionuese, zjarrfikësi i maskuar si Babagjysh i propozon për martesë të dashurës (VIDEO) Kjo Krishtlindje ka qenë speciale për vajzën që shikoni në video. I dashuri i saj me profesion zjarrfikës u fut në pe
Një "unazë zjarri", çfarë do të ndodhë sonte në qiell? Në qiell mbrëmjen e sotme do të shihni një gjë ndryshe nga e zakonshmja. Eklipsi i fundit diellor i dekadës, i cilësu
Propozim me unazë diamanti, aktorja e famshme sapo i dha fund beqarisë! (FOTO LAJM) Aktorja e njohur Emma Stone i ka thënë "Po" partnerit të saj, Dave McCary. Dyshja po shijon prej dy vitesh romancën e
Banorët e Unazës së Re: Gati të strehojmë 200 persona të prekur nga tërmeti Familjet dhe banorët e Unazës së Re kanë ndërmarrë një nismë të jashtëzakonshme. Ata kanë vënë në dispozicion një ndërte
Pa unazën e martesës në gisht, Justin Timberlake kapet "mat" me aktoren e njohur (FOTO LAJM) Këngëtari Justin Timberlake është fotografuar në mesnatë në një bar në Neë Orleans i shoqëruar nga aktorja Alisha Wainër
E "kryqëzuan" se u ngriti gishtin banorëve të Unazës, justifikohet Borchardt Ambasadori i OSBE-së në Tiranë, Bernd Borchardt bëri gjestin e shëmtuar kur i ngriti gishtin e mesit protestuesve të Una
Mjekja i vjedh "pacientes" së vdekur unazën e diamantit dhe e shet Një ndihmës mjeke është arrestuar pasi i mori nga gishti unazën një pacienteje të vdekur dhe e shiti në një dyqan pengje
Policia rrethon Unazën e Re, çfarë po ndodh sot Policia ka rrethuar mëngjesin e sotëm zonën e Unazës së Re tek “Astiri”, ndërkohë që mësohet se në Lotin 1 po punojnë mj
Shkreli: Aksioni për Unazën do të vazhdojë, do prishen rreth 250 ndërtesa Aksioni për prishjen e objekteve që preken nga ndërtimi i Unazës së Re do të vijojë. Zv/Ministër i Infrastrukturës dhe E
Basha viziton të lënduarit e Unazës te Spitali i Traumës (VIDEO) Lideri i PD-së, Lulzim Basha mbërrin tek Spitali Traumës për të vizituar personat e lënduar gjatë përplasjes në protestë
Pa prit pak! Unaza që i vodhën në Paris është ajo që mban Kim Kardashian? (FOTO LAJM) Motrat Kardashian kanë prezantuar së fundi reklamën e tyre për Koleksionin e ri “Diamonds” të parfumeve të KKW. Kim,
SPIN-i: Si e nxorri "bllof" Veliaj-Pampurin me të vdekurin tek Unaza (FOTO & VIDEO) Përplasja prej një viti tek Unaza është shoqëruar edhe me një luftë të madhe mediatike si edhe element të fortë të propa
Pampuri e shpalli të pajetë, protesuesi mjekohet te Trauma (FOTO LAJM) Gjatë një lidhjeje live në Abc News, ish-deputetja demokrate Oriola Pampuri deklaroi se një person i quajtur Mahmut Hima
Pampuri: Një banor i Unazës ndërroi jetë, reagon Trauma Ish-deputetja demokrate Oriola Pampuri njoftoi live përmes një lidhjeje në Abc News se një person ndërroi jetë pas përpl
Trafik i rënduar te Dogana, policia ben njoftimin e rëndësishëm Policia Rrugore e Tiranës ka bërë një njoftim lidhur me situatën e qarkullimit pas situatës së krijuar në zonën e “Astir
Pampuri: Një banor i Unazës vdiq pas përplasjes me policinë Një person ka humbur jetën në Unazën e Re. Lajmi është bërë publik nga ish-deputetja demokrate Oriola Pampuri gjatë një
Tensione dhe përplasje në Astir, 10 protestues dërgohen te Spitali i Traumës IKMT ka nisur sot shembjen e banesave tek Unaza e Re, e mbrojtur nga forca të shumta policie që kanë rrethuar zonën.
Banorët e Unazës letër Leyla Moses: Na ndihmoni të shpëtojmë foshnjat tona "Ne do t’i mbrojmë shtëpitë tona pasi në bazë të ligjit shqiptar ky tender është i korruptuar dhe askush nuk mban përgje
Banorët e Unazës së Re kërkojnë ndihmën e Ambasadave: Do të merrni kufoma Vazhdon përplasja mes banorëve të Unazës së Re dhe forcat e IKMT të cilët kanë marrë urdhër të vazhdojnë me shembjet e b