999 rezultate për

ulje

Ulje temperaturash dhe reshje shiu, moti sot në Maqedoni Moti në mbarë vendin do të jetë i ndryshueshëm dhe me reshje të shiut. Temperatura e mëngjesit do të sillet nga 6 deri n
Ushqime që ndihmojnë në uljen e presionit të gjakut Zakonet tona të ngrënies na bëjnë të besojmë se një dietë e ulët në natrium është një dietë e përbërë nga sakrifica dhe
Sërish "Blue Panorama!" Avioni bën ulje të detyruar gjatë fluturimit (FOTO LAJM) Avioni Blue Panorama i linjës Bergamo-Tiranë, ka bërë mesditën e sotme ulje të detyruar. Avioni u nis nga Bergamo në
Komplikohet blerja e Keita Balde, Interi kërkon ulje çmimi Komplikohet blerja e Keita Balde nga Inter. Klubi zikaltër, sikurse raportohet nga "Fcinternews.it", nuk duket të ketë q
Çmendet Sarri, 2 ndeshje në 4 ditë: Do pranoja ulje rroge për të ndryshuar kalendarin Maurizio Sarri pretendon se do të ishte gati të pranonte një ulje rroge nëse kalendari i Premier League do të ishte më i
Sevilla kërkon të blejë Andre Silvan por kërkon ulje çmimi Pavarësisht se në pjesën e dytë të sezonit nuk është shfaqur në lartësinë e duhur, Sevilla duket se ka vendosur që të bl
Fermerët në Lushnje protestë për uljen e rimbursimit Këto janë pamjet e sotme në Lushnjë, ku qindra fermerë nga Berati, Lushnja, Fieri, kavaja, Shkodra e zona të tjera të S
Tmerr në ajër, avioni pëson defekt në 10 000 metra lartësi (VIDEO) Një avion i kompanise "Volotea" që bën linjën Bari-Katania ka bërë ulje të detyruar sot në Palermo bëjnë me dije mediat
Majko kërkon uljen e Ramës me Bashën për zgjidhjen e krizës Ministri i Shtetit për Diasporën, Pandeli Majko, bëri thirrje në studion e emisionit “Top Talk” se “Edi Rama dhe Lulzim
Tmerr në ajër, avioni shpërthen në tym dhe bën ulje të detyruar në Rinas Një avion i linjës “Blue Panorama” që udhëtonte nga Tirana drejt Anconës ka kryer ulje të detyruar pak minuta pasi ishte
Me karrige dhe ulje rrethore, strategjia e anti-mitingut të Ramës për t'u dukur shumë Kryeministri Rama ka zgjedhur të bëjë një truk viziv gjatë atij që po cilësohet gjerësisht si anti-mitingu në Vlore me q
Avioni bën ulje emergjente pas turbulencave, 5 të plagosur (FOTO LAJM) Delta Air Lines, fluturimi 5763 përjetoi turbullira të fuqishme pasditen e të mërkurës. Ai u detyrua të bënte një ulj
Sadiku tregon arsyen e vetme pse refuzoi Spanjën dhe Turqinë Armando Sadiku u huazua për pjesën e mbetur të sezonit te skuadra e Luganos në Zvicër, aty ku më parë sulmuesi i kombëta
Morata pranon ulje page që të transferohet te Atletico Madrid Sulmuesi i Chelsea, Alvaro Morata ka vendosur që të largohet nga Chelsea për t'u bashkuar me Atletico Madrid. Morata
Ulje emergjente, merr flakë avioni me shqiptarë Një avion i linjës Stutgartt-Prishtinë ka pësuar defekt në ajër duke bërë ulje të detyruar në Slloveni. Avioni ka mar
Temperatura me minus, si do të jetë moti ditën e Vitit të Ri Java e ardhshme do të sjellë një ulje të ndjeshme të temperaturave në të dyja ekstremet, të cilat pritet të zbresin në d
I ftohti mbërthen gjithë vendin, si do të jetë moti ditën e Vitit të Ri Java e ardhshme do të sjellë një ulje të ndjeshme të temperaturave në të dyja ekstremet, të cilat pritet të zbresin në d
Ulje drastike temperaturash, si do ndryshojë moti sot Mbetemi nën ndikimin e moti të kthjellët dhe me vranësira të lehta ne bregdet dhe zonat e ulëta. Por vranësira të shpesh
Nis "furia" e zezë, njerëzit turren me vrull për të përfituar nga uljet drastike Dita e sotme njihet ndryshe si Black Friday, e premtja e zezë, ku uljet janë drastike. Furi e zezë fillon që në mëngj
Ambasadori francez i kërkon falje Serbisë për uljen e Thaçit Ambasadori francez në Beograd, Frederic Mondoloni, i ka kërkuar falje presidentit të Serbisë, Aleksandër Vuçiq, në lidhj