999 rezultate për

uells

Uellsi-Belgjika, ja notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Uellsi ka qenë padyshim surpriza e Euro 2016. Uellsinët kanë eliminuar në çerekfinale të evropianit Belgjikën pas fi
Uellsi bën “hirushen” e Europianit, turpëron Belgjikën (VIDEO) Surprizat nuk kanë fund në Europianin e Francës. Uellsi ka bërë sërish mrekullinë ndaj Belgjikës, duke siguruar një bile
Uellsi shokon Belgjikën, kalon në avantazh (VIDEO) Uellsi shtang Belgjikën në minutën e 55-të. Skuadra britanike ka shënuar edhe golin e dytë me bomberin e tyre, Robson-Ke
Uellsi surprizon Belgjikën, vendos baraspeshën (VIDEO) Uellsi dhe Belgjika po dhurojnë një çerekfinale spektakolare të mbushur me shumë emocione. 20 minutat e para kanë sjell
Uells-Belgjikë, ja si janë koeficentët e basteve Sot do luhet sërish një ndeshje e rëndësishme mes Uellsit dhe Belgjikës. Të dyja do të "luftojnë" për të prerë një bilet
Bale: Po e shijojmë Evropianin Gareth Bale momentalisht është lojtari më i rëndësishëm i Uellsit dhe logjikshëm dhe lojtari më i kërkuar nga mediat në
Zbulohet shkaku pse Uellsi festoi për humbjen e Anglisë Ditën e fundit ka bërë shumë bujë një video ku shfaqeshin lojtarët e Uellsit duke festuar si të çmendur për një nga gola
Irlanda e Veriut eliminon veten, Uellsi në çerekfinale (VIDEO) Uellsi është çerekfinalisti i dytë i Europianit. Kombëtarja e yllit të Realit, Gareth Bale ka fituar minimalishtë 1-0 fa
Derbi britanik, ja formacionet e sfidës Uells-Irlanda e Veriut (FOTO) Uellsi dhe Irlanda e Veriut nga ora 18:00 do të luajnë sfidën e dytë të fazës së 1/8-ve, në një ndeshje që vë përballë d
Uellsi i frikshëm rrëmben kreun, turpëron Rusinë (VIDEO) Uellsi dhuron spektakël në ndeshjen e fundit dhe merr kreun Grupit B. Skuadra ku aktivizohet Gareth Bale ka shkatërruar
Ja si duhet të dalin ndeshjet e sotme të Grupit B që të kualifikohemi Shqipëria e ka mbyllur aventurën në Europian me një fitore ndaj Rumanisë që e mban në lojë për kualifikimin. Kuqezin
Anglia lë pushim 6 yje sonte ndaj Sllovakisë Pas fitores kundër Uellsit, që ka mjaftuar për të kaluar në turin tjetër, duket se Anglia nuk e ka prioritet fitoren nda
Rusja i premton futbollistit 16 orë seks nëse shënon ndaj Uellsit (FOTO) Një pornostare ruse ka menduar të stimulojë sulmuesin e ekipit të Kombëtares ruse, Aleksandr Kokorin. Ajo ka premtuar
Angli-Uells, jo notat e lojtarëve (FOTO) Anglia mori një fitore mjaft të vështirë në minutat e fundit të ndeshjes ndaj Uellsit. "Tre Luanët" vuajtën shumë nd
Anglia fiton në frymën e fundit, s'mjafton super Bale (VIDEO) Anglia buzëqesh vetëm në kohën shtesë. Fati këtë herë ishte me skuadrën e Roi Hodgson, teksa ndoshi krejtësisht ndryshe
Bale: Nuk do të luaja kurrë për Anglinë Gareth Bale ka deklaruar se nuk do të luante kurrë për Anglinë edhe nëse Uellsi nuk do të ishte këtu ku gjendet sot.
Të veçantat e ndeshjeve të djeshme të Euro 2016 Dita e dytë e Euro 2016 rezervoi 2 fitore dhe një barazim në mbrëmje duke vendosur rekorde dhe regjistruar statistika të
Kuqezi nuk fiton, Kulla Eiffel vishet më ngjyrat e Uellsit Nuk do të jenë ngjyrat kuqezi ata që do të ndriçojnë nën dritat e Kullës Eiffel. Pak minuta më parë u raportuar se Kulla
Uellsi e nis me fitore, Bale super gol (VIDEO) Emocionet vijojnë në Europianin e Francës. Sfida e pasdites mes Uellsit dhe Sllovakisë ka dhuruar një sfidë shumë të luf
Dëmtimi pa afat i Gareth Bale (FOTO) Gareth Bale vazhdon të ketë probleme në pulpën e këmbës, por askush te Real Madrid nuk guxon të japë afate për rikthimin