999 rezultate për

udhetonte

Aksident tragjik në Durrës, humb jetën drejtuesja e mjetit Një aksident i rëndë me pasojë humbjen e jetës së një personi ka ndodhur sot në Gjirin e Lalzit në Durrës. Si pasojë
Udhëtonte me shpejtësi, makina përplaset me kopenë e dhive Një mjet që udhëtonte me shpejtësi tej normave të lejuara, ka përplasur kopenë e dhive. Në këtë aksident është përfshirë
Makina përplas biçikletën në Shkodër, plagoset 58 vjeçari Një aksident pa pasoja për jetën është shënuar mesditën e sotme në Shkodër, ku një mjet ka përplasur një 58 vjeçar, i ci
Makina del nga rruga, humb jetën 25-vjeçari në Përmet Enea Pasho, 25-vjeç ka humbur jetën mbrëmjen e sotme pranë fshatit Piskovë në Përmet pas një aksidenti fatal me makinë.
I ndalohet fluturimi sepse e ka emrin Isis (FOTO LAJM) Një grua në Britaninë e Madhe, e quajtur Isis, është ndaluar që të udhëtojë me avion për shkak të emrit të saj që është
Pranga shtetasit malez, do udhëtonte në Francë me dokumenta të falsifikuara Policia Kufitare ka vënë në pranga një tjetër shtetas malez, i cili do udhëtonte për në Francë nëpërmjet Shqipërisë me d
Aksident me një të vdekur në Elbasan Një person ka humbur jetën pasiten e sotme në Elbasan, pasi motori me të cilin udhëtonte është përplasur me një makinë.
Përplaset me shtyllën, humb jetën 38-vjeçari Një 38-vjeçar humbi jetën mbrëmjen e sotme, ndërsa mjeti me të cilin udhëtonte u përplas me shtyllën. Aksidenti u reg
Presidenti serb anulon vizitën në Vatikan pas defektit në avion Presidenti serb Nikoliç ka anuluar vizitën e tij për në Vatikan, për shkak të një defekti në avionin që po udhëtonte.
Pranga reperit Nelly për drogë Për posedim të lëndëve narkotike, reperi amerikan Nelly është vënë në pranga. Sipas ‘TMZ’, autobusi i turneut me të cili
Makina përplas biçikletën, humb jetën një person në Lushnje Një aksident me një të vdekur ka ndodhur në orët e para të mëngjesit në fshatin Gradishtë të Lushnjes. Portali Albeu
Ndërron jetë vajza e ish-ambasadorit Llesh Kola, udhëtonte me Çim Pekën Fleura Kola, vajza e ish-ambasadorit shqiptar në Rome Llesh Kola ka ndërruar jetë në një aksident rrugor të ndodhur gjat
Aksidentohet Çim Peka, ndërron jetë vajza me të cilën udhëtonte UPDATE - Në aksidentin ku u përfshi gazetari Çim Peka, ka ndërruar jetë Fleura Kola, vajza e ish-ambasadorit shqiptar n
Banorët e Ferrasit dëbojnë Veliajn dhe shefin e emergjencave (VIDEO) Banorët e fshatit Ferras në Fier kanë dëbuar ministrin Erion Veliaj dhe Drejtorin e Emergjencave Civile Shemsi Premçi. I
Aksidentohet një person në Rinas, shkak shpejtësia e mjetit Një person po lufton me jetën, pasi raportohet se ai ka humbur kontrollin mbi mjet për shkak të shpejtësisë së madhe me
Policia kap në tren 95 refugjatë ilegalë kosovarë Plot 95 kosovarë janë kapur nga policia austriake të premten në një tren në Austri, që udhëtonte nga Hungaria, me drejt
Aksident me një të vdekur në aksin Levan-Tepelenë Një aksident me një të vdekur është shënuar në mesditë në aksin Levan-Tepelenë, ku një makinë ka dalë nga rruga. Pol
Meta takon në spital Ali Ahmetin Makina me të cilën udhëtonte kreu i BDI, Ali Ahmeti është aksidentuar ditën e sotme. Kreu i PDI po udhëtonte drejt Shkup
Aksidentohet Ali Ahmeti, makina u përplas me shtyllën Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, është aksidentuar ditën e sotme, pas i makina me të cilën ai udhëtonte është përplasur me
Aksident me një të plagosur në aksin Berat-Lushnje Një person është në gjëndje të rëndë shëndetësore, pasi teksa udhëtonte me biçikletë, është përplasur nga një mjet. Rapo