999 rezultate për

turku

Turqit duan turkun e Barcelonës Gazeta Hürriyet raporton se Galatasaray ka bërë një ofertë për turkun e Barcelonës, Turan. Klubi turk e kërkon Ardan
I ikën truri nga ndarja, turku kërcënon ish-gruan nga Kavaja me foto më armë Një shtetas turk është nën hetim nga Policia e Kavajës, pasi ka kërcënuar me armë përmes rrjeteve sociale ish-bashkëshor
Turan gati për tu bërë "kokë turku" nga Barcelona Barcelona dëshiron të përdorë Arda Turanin si një mjet negociues në një përpjekje për të marrë Philippe Coutinho nga Liv
Vodhën 1.5 mln dollar, arrestohet turku i KURUM Ish-administratori i shoqërisë KURUM, Koray Zeytingoglu është arrestuar me urdhër të prokurorisë, ndërkohë që është shpa
Alex Oxlade-Chamberlain do të kthehet në kokë turku nga Wenger Alex Oxlade-Chamberlain mund të përdoret në një marrëveshje shkëmbimi për Nemanja Matic të Chelsea, sipas raporteve.
Nuk kishte vizë për në Itali, turku tenton të korruptojë policin në Durrës Policia e Durrësit ka njoftuar se ka vënë në pranga shtetasin turk Mursel Dagli 32-vjeç pasi ka tentuar të korruptojë po
Agjendi i Turan zbulon të ardhmen e turkut Agjenti i Arda Turan ka bërë një goditje të madhe për çdo klub që kërkon të tërheqë mesfushorin turk nga Camp Nou. Is
"San Siro më prit", Calhanoglu i hip avionit Milan është duke thyer cdo parashikim. Italianët tani kanë zyrtarizaur dhe blerjen e fundit që është turku Calhanoglu.
Barcelona e pavendosur për Turan, turku i mërzitur nga situata Barcelona dhe Arda Turan nuk po kalojnë një mardhenie të mirë. Katalanasit e cilësojnë si të panevojshëm në planet e ty
"Turku të jep 100 euro për 1 herë", drogë dhe prostitucion në qendër të Tiranës (FOTO & VIDEO) Fiks fare tregoi sot sesi të ofrohet kokainë në lokalet e kryeqyetit. Vetëm pak metra nga zona më e populluar në Tiranë,
Shkarkimi i ministrave, Patozi: “Koka turku” për Erion Veliajn Deputeti demokrat Astrit Patozi kaq reaguar pas lëvizjeve të fundit brenda. Patozi thotë se 3 ministrat e tjerë janë
Turku tenton të udhëtojë në avion me një anti-tank dhe radio ushtrie (FOTO LAJM) Punonjësit e sigurisë në aeroportin ndërkombëtar të Zaporojiyes në Ukrainë nuk i kanë bësuar syve për atë as kanë parë k
“Na e hoqe trurin me turkun”, revoltohet qytetari por ja si i përgjigjet Rama Kryeministri Edi Rama është një nga politikanët më aktiv në facebook, ai nuk e përdor rrjetin social vetëm për të tregua
Nuk pranoi të bënte testin e alkoolit, arrestohet turku në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar pasditën e sotme një turk, i cili nuk pranonte të bënte testin e alkollit. Arrestimi ësht
Çmendet turku, godet 25 herë me thikë gruan Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak ditë më parë në Stamboll, ku një shtetas turk është filmuar duke e goditur gruan e ti
Nuri Seferi sulmon ashpër Luan Krasniqin (FOTO) Boksieri Nuri Seferi ka reaguar pas humbjes ndaj turkut Firat Arslan. Ai e ka bërë një postim në Facebook, që duket n
Denoncimi i PD për turkun/ Policia: Përfitoi nga fluksi në Rinas Policia e Shtetit ka reaguar pas denoncimit të Partisë Demokratike për futjen ilegale të një shtetasi turk në Shqipëri d
Arda Turan largohet nga Barcelona, gati transferimi te ... Arda Turan pritet të jetë zëvendësuesi i Herikh Mkhitaryanit te Borussia Dortmund. Skuadra gjermane pas largimit të m
Eurodeputeti grek: Turku është si një qen, që hiqet si i egër (VIDEO) Europarlamentari grek Elefterios Sinados, pjesë e "Agimit të Artë", ka shkaktuar kaos ne Parlamentin Europian. Në fja
Gjetan Keta gjakos turkun në "Asllan Rusi" Boksieri shqiptar Gjetan Keta ka fituar ndeshjen përballë turkut Uzun. Ndeshja ka qenë mjaft e fortë mes dy boksierëve