999 rezultate për

tuan

Gjimshiti: Mbrojtjen te Shqipëria e kemi përmirësuar Mbrojtësi i Shqipërisë, Berat Gjimshiti, beson se mbrojtja e kombëtares sonë është një nga pikat më të forta. Në konf
Ngjela zbulon prapaskenat: PS-PD tentuan të bashkoheshin në një qeveri para një muaji Avokati i njohur Spartak Ngjela zbuloi sot se PS dhe PD kanë tentuar të bëjnë një qeveri të përbashkët deri para 1 muaji
Supersfida Milan-Inter në dyshim, rrezikohet një situatë e ngjashme si me Napolin Lojtari i Interit Bastoni ka dalë pozitiv me COVID-19 dhe kështu gjithë ekipi i Interit do t’i nënshtrohet testeve. L
Rekord i zi! Kaq të infektuar me COVID-19 rezultuan sot në Shqipëri Janë zbuluar të dhënat e fundit të COVID-19 në vend. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë janë rregjistruar 162 raste të
Ndeshjet me Kazakistanin dhe Lituaninë, Manaj: Duhet t’i fitojmë Në prag të dy sfidave të Ligës së Kombeve, atë ndaj Kazakistanit dhe Lituanisë, përpara mediave ditën e sotme ka Rey Man
Ndeshjet e Nations League, Bare: Ndaj Lituanisë ishim të shpërqendruar, këtë herë do bëjm më mirë Në prag të sfidës me Kazakistanin të vlefshme për Ligën e Kombeve, mesfushori i Kombëtares, Keidi Bare, është shprehur s
Meta nxjerr me emër dhe mbiemër 97 deputetët që votuan Kodin Zgjedhor Presidenti Iilir Meta ka publikuar sot me emër dhe me mbiemër të gjithë deputetët që votuan dje ndryshimin e Kodit Zgjed
Qazim Laci: Duhet të nxjerrim mësim nga humbja me Lituaninë Mesfushori i Kombëtares, Qazim Laçi, që aktivizohet në Ligën 2 të Francës, me skuadrën e AC Ajaccio, ishte prezent ditën
Kush janë deputetët që votuan kundër ndryshimeve në Kodin Zgjedhor Kodi i ri Zgjedhor u miratua në seancën e sotme plenare me 94 vota, nga 84 që nevojiteshin. Ndërkohë deputetët që kan
Nuk raportuan zonat me kanabis: Pezullohen e marrin vërejtje 22 policë, mes tyre dy shefa 22 punonjës policie në Vlorë janë pezulluar dhe kanë marrë vërejtje, pasi nuk kanë raportuan për zonat ku kultivohet kan
E pranon vetë Lyrical Son: Më arrestuan, më mbajtën në komisariat Lyrical Son njihet për një karrierë pa skandale, ku e gjitha është e bazuar në prurjet muzikore dhe aspak me ngjarje për
Refuzuan testin COVID-19 dhe u prezantuan si agjentë sekretë, dy grekët e pësojnë keq Dy shtetas grekë nga Athina janë arrestuar në Kakavije nga Policia Greke pasi kanë refuzuar të kryejnë testin pranë auto
Thyen disiplinën te festa e fejesës së Odise Roshit, Reja përjashton nga Kombëtarja 5 lojtarë Shqipëria ka programuar miqësore më 7 tetor me skuadrën e Armenisë, teksa pavarësisht trazirave në këtë vend nuk ka ende
Rastet u shtuan ndjeshëm, Merkel thirrje për të ashpëruar masat Një ditë pasi deklaroi me shqetësim se një valë e dytë e pandemisë së koronavirusit mund të shkaktonte edhe 19,000 të in
Rama e quajti shalqi me provë, PD: Kungullin si ty as nuk e gatuan dot, si hyre dole! Ish deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji i është kundërpërgjigjur kryeministrit Rama, i cili tha se Lulzim Bash
Tradhtuan njëri-tjetrin? VIP-at shqiptarë që ranë pre e skandaleve pas ndarjes (FOTO LAJM) Tradhtia është padyshim një nga temat që gjithmonë përflitet dhe ngjall interes tek publiku. Por sidomos kur ndodh m
Superkupa e Europës: Formacionet zyrtare, Bayern-Sevilla (FOTO LAJM) Bayern dhe Sevilla do të tentojnë të fitojnë trofeun e Superkupës së Europës. Bavarezët që fituan Championsin do të p
Emërohet Evis Kushi, sa deputetë votuan "pro" shkarkimit të Besa Shahinit Kuvendi ka votuar sot shkarkimin e Besa Shahinit si ministre të Arsimit dhe Sportit dhe emërimin në vend të saj të Evis
Nënë për herë të dytë, Arbana i përgjigjet ndjekësve për shtatzaninë Moderatorja e njohur, Arbana Osmani është në pritje të ëmbël. Ajo dhe partneri, Eduart Grishaj do të bëhen së shpejti pr
Qeveria tërhiqet nga burgjet private: Nuk pati interes dhe modelet jashtë dështuan 6 vite më vonë, nga ligji i miratuar në 2014, qeveria shqiptare ka hequr dorë nga mundësia e hapjes së burgjeve private