999 rezultate për

trupat

Duerte sulmon sërish Obamën: Të largohen trupat e SHBA-ve nga Filipinet Pas sharjes që bëri ndaj Presidentit Obama, duke i thënë se “'Je një maskara dhe do ta paguash”, presidenti i Filipineve
Itali/ Përcillen për në banesën e fundit 37 viktimat e Amatriçes Është mbajtur ditën e sotme nën praninë e krerëve më të lartë të shtetit italian, presidentit Sergio Mattarella, kryemin
Tragjedia në rezervuarin e Qatromës, nxirren trupat e dy të rinjve të mbytur Tupat e dy të rinjve që u mbytën në rezervuarin e Qatromës, Berti dhe Rei Tahirllari, u nxorrën medsitën e sotme. Dy
Polumbarët nxjerrin trupat e pajetë të dy kushërinjve Update-Polumbarët kanë gjetur në kënetë trupat e pajetë të dy adoleshentëve të mbytur në fshatin Qatrom të Korçës. T
Indi/ Rrëzohet ura, 22 të mbytur Të paktën 22 persona kanë mbetur të mbytur si pasojë e rrëzimit të një ure kryesore që lidh qytetet Indiane të Mumbait
SHBA/ Vret 19 vajza dhe më pas i fut në frigorifer Policia në Chicago, SHBA, ka gjetur tre frigoriferë të mbushur me trupat e 19 vajzave të bardha. Sipas raportimeve, R
Sonte arrijnë trupat e pajetë të shqiptarëve të vrarë në Munih Trupat e pajetë të dy të rinjve Dijamant Zabërgja dhe Armela Segashi, pritet të arrijnë sonte në aeroportin e Prishtinës
22 persona humbin jetën në ujërat e detit Mesdhe Janë gjendur trupat e pajetë të 22 emigrantëve në brigjet e detit Mesdhe, larg brigjeve të Libisë. Në varkën e gjetur
Përkujtohet 17 vjetori i hyrjes së forcave të NATO-s në Kosovë (VIDEO) Kanë kaluar 17 vite që nga momenti i parë kur NATO u fut në Kosovë për ti dhënë fund masakrave dhe shovinizmit serb mbi
E trishtë / Dallgët nxjerrin në breg trupat e pajetë (FOTO LAJM) Në rrjetet sociale po qarkullojnë foto të trishta të cilat tregojnë trupat e pajetë të tragjedisë që ndodhi në Detin Mes
Tërmeti godet sërish Ekuadorin Një tërmet fuqishëm i shkallës 6.1, ka goditur përsëri brigjet e Ekuadorit, pasi pas pak ditë më parë u godit nga tërme
Shokuese / Ja çfarë u gjet ne trupat e viktimave të Brukselit (FOTO LAJM) Mjeket ne Belgjike jane shokuar nga ajo cfare kane gjetur ne trupat e viktimave te sulmeve terroriste ne Bruksel, dy dit
Horror në Indi, vret 14 familjarë teksa flinin dhe vetëvritet Një ngjarje e rëndë kriminale ka tronditur një qytet të vogël pranë Mumbait në Indi, ku një 35-vjeçar ka vrarë 14 pjesët
Ja pamjet kur Rama qëllohet me vezë (VIDEO) Kryeministri Rama është qëlluar me vezë nga deputetët e opozitës në fund të seancës. Nuk dihet se kush goditi me vezë
Nxirren trupat e 12 viktimave në Egje, 8 fëmijë Trupat e pajetë të 12 refugjatëve, mes të cilëve edhe 8 fëmijë, janë zbuluar në ujërat e ishullit grek të Samosit ditën
Prizren 1999, trupat gjermane vrasin dy snajperët serbë (VIDEO) Në vazhdën e videove të publikuara nga lufta në Kosovë, ja ku vjen edhe një video tjetër nga arkivat e Associated Press,
Obama-Erdoganit: Tërhiq trupat nga Veriu i Irakut Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama i ka kërkuar Presidentit turk, Tayyip Erdogan që të ulë ten
“Oficeri i sigurimit përdhunonte dhe pikturonte trupat e zhveshur të të internuarave” Intervista e Alida Hiskut mbi përdhunimin nga gardianët e burgut apo shefat e degëve të policisë të grave dhe vajzave të
Pamje të rënda / Momenti i sulmit në Paris (VIDEO+18) Vazhdojnë të publikohen pamje të reja nga masakra e djeshme në kryeqytetin francez, Paris. Mbrëmjen e djeshme ka patu
Trupat shqiptare nisen për në "Trident Juncture-15" (FOTO-VIDEO) Në ambientet e Komandës së Forcës Tokësore në Zall-Herr, Tiranë, u zhvillua dje ceremonia e përcjelljes së trupave të ko