999 rezultate për

tottenhami

Nëse kualifikon Tottenhamin në Champions, për Mourinhon ka një shpërblim të madh Jose Mourinho është i sigurt se do ta dërgojë Tottenham-in në Champions League sezonin e ardhshëm. Këtë e konfirmon një
Pas refuzimit të Xavit, Barcelona në sulm për Pochettinon Pas refuzimit të Xavit për t’u ulur menjëherë në stolin e Barcelonës, mediat spanjolle raportojnë se tani favorit për të
Liverpool i sigurtë drejt titullit, mposht minimalisht Tottenhamin (VIDEO) Liverpool ka arritur fitore shumë të rëndësishme ndaj Tottenham me rezultat minimal 0:1. Roberto Firmino i dha fitore
Piatek te Tottenhami për shumën e majme Krzysztof Piatek ka qenë një ndër emrat më të lakuar të ditëve të fundit në merkato. Ardhja e Ibrahimovic në Milano
Eriksen te Interi? Zikaltërit mohojnë zërat Mesfushori i Tottenhamit, Christian Eriksen, ka qenë i përfolur për një transferim në Inter, mirëpo drejtori ekzekutiv i
Brighton befason Tottenhamin në 45 minutat e para (VIDEO) Tottenham është befasuar nga Brighton në pjesën e parë duke e mbyllur në disavantazhin mininal 0-1. Për miqtë shënoi
Ylli i Chelsea reagon pas racizmit: Kur do përfunfojë kjo marrëzi? Mbrojtësi i Chelsea, Antonio Rudiger, u ka bërë thirrje autoriteteve t’i gjejnë tifozët të cilët ushtruan racizëm ndaj t
Chelsea triumfon ndaj Tottenhamit, Lampard i shkakton humbjen e 2 Mourinhos në Premier League (VIDEO) Chelsea ka marrë një fitore të madhe 2-0 ndaj Tottenham në White Hart Lane ndaj Tottenham duke fituar një betejë të rënd
Chelsea shokon Tottenhamin, shënon dhe golin e dytë (VIDEO) Chelsea e ka mbyllur në avantazh 2-0 pjesën e parë të ndeshjes kundër Tottenham-it. Protagonisti i ndeshjes është Wil
Zhbllokohet derbi i Londrës, Chelsea ndëshkon Tottenhamin me një supergol (VIDEO) Chelsea ka zhbllokuar shpejt rezultatin në derbin e Londrës ndaj Tottenhamit. Është Willian ai i cili relizoi një sup
Tottenham rrit "marshin" për Muriqin, bën gati ofertën zyrtare Tottenhami i Jose Mourinho është duke u përgatitur për t’ia bërë një ofertë zyrtare sulmuesit kosovar të Fenerbahces, Ve
Ndeshja e rradhës, Joshua zgjedh stadiumin e Tottenhamit Anthony Joshua pritet ta zhvillojë meçin e radhës në atdheun e vet, në stadiumin e ri të Tottenhamit, në muajin maj.
Mourinho tregon se përse i dha topin e ndeshjes talentit të Tottenhamit (VIDEO) Jose Mourinho ka zbuluar se përse i dha Tory Parrotit topin e ndeshjes në fitoren 5-0 të Tottenham Hotspurit ndaj Burnle
"Rraketa" Son merr përpara gjithë skuadrën e Burnley dhe shënon të tretin (VIDEO) Tottenhami ka arritur të kalojë në epërsi me rezultat 3:0 në ndeshjen kundër Burnleyt, e cila po zhvillohet për momentin
Pochettino synon Manchester United Mauricio Pochettino shpreson të bëhet trajner i ri i Manchester Unitedit pas shkarkimit nga Tottenham. Arsenali, Real
Kane mund të jetë në 18 muajt e fundit me Tottenham Ish-pronari i Spurs, Tim Sherwood beson se dy sezonet e ardhshëm do të jenë vendimtarë për të ardhmen e lojtarit Tott
Shënohet goli i parë në Champions, Olympiakos befason Tottenhamin (VIDEO) Është shënuar goli i parë në Champions. Olympiakos ka befasuar Tottenhamin duke kaluar në epërsi në minutën e 6 me anë t
Ylli portugez drejt Tottenhamit Jose Mourinho është gati të provojë të transferojë mesfushorin e Sporting CP, Bruno Fernandes. Fernandes vazhdon me f
Gareth Bale dhurata e parë për Jose Mourinhon te Tottenhami Gareth Bale mund të jetë dhurata e parë në afatin e janarit për Jose Mourinhon. Trajneri portugez sot është zyrtarizu
"Mirëseerdhe Jose", Tottenhami prezanton Mourinhon (FOTO LAJM) Strategu portugez, Jose Mourinho është kthyer për të marrë përsëri në menaxhim një skuadër, pas një viti pushim nga ky p