999 rezultate për

torinos

Hart thumbon Ajetin: Goli më komik që kam parë (VIDEO) Debutimi në Serinë A i Arlind Ajetit me fanellën e Torinos u shoqërua me një gabim nga mbrojtësi kuqezi. Mbrojtësi shqip
Ajeti vendos të sfidojë trajnerin serb të Torinos (FOTO) Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Arlind Ajeti do të vazhdojë të qëndrojë te skuadra e Torinos duke sfiduar trajnerin Mi
Napoli i pamëshirshëm ndaj Torinos, Mertens "poker" golash (VIDEO) Napoli ka rigjetur formën mjaft të mirë dhe vazhdimësinë në kampionat, teksa ka marrë një tjetër fitore ndaj Torinos në
Juve shkatërron Torinon, super Higuain dopietë (VIDEO) Juventus nuk ka ndërmend të ndalet në Serinë A. Bardhezinjtë fitojnë derbin 3-1 ndaj Torinos falë sulmuesit të tyre krye
Pak orë para derbit të Torinos vendoset një rekord Në prag të derbit të Torinos, që do të luhet sot në orën 15:00, “klubi granata” ka publikuar disa shifra që shënojnë një
Torino e lë në stol, dy ekipe në garë për Ajetin Crotone futet në garë së bashku me Pescarën për të siguruar shërbimet e mbrojtësit shqiptar të Torinos, Arlind Ajeti. Si
De Boer: Jam i lumtur me Interin Fitorja ndaj Torinos e ka gëzuar tej mase trajnerin Frank de Boer, i cili po kalonte momente të vështira në Serine A.
Ajeti afër rikthimit ne Torino Futbollisti i përfaqësueses shqiptare, i cili mungon prej më shumë se një muaji nga fushat e lojës pas një dëmtimi të dy
Napoli kryen një tjetër super blerje Skuadra e Napolit sot pritet të zyrtarizoj blerjen më të re nga klubi i Torinos. Bëhet fjalë për mbrojtësin Nikola Maksi
Arlind Ajeti dëmtohet gjatë stërvitjes Mbrojtësi i Kombëtares shqiptare, Arlind Ajeti, ka pësuar një dëmtim gjatë stërvitjeve me Torinon. Torino njofton se kos
Tifozja shqiptare fejohet me futbollistin e Torinos (FOTO LAJM) Tifozja shqiptare Irid Oxa e cila gjatë Kampionatit Europian "pushtoi" faqet e para të medieve ndërkombëtare tashmë ësht
Torino zyrtarizon Arlind Ajetin Klubi i Torinos ka zyrtarizuar marrëveshjen me Arlind Ajetin, qëndërmbrojtësin e kombëtares shqiptare, i cili spikati në
Zbardhen detajet e kontratës, ja sa do të përfitojë Ajeti te Torino Arlind Ajeti ka bërë prezantimin zyrtar tek skuadra e Torinos. Mbrojtësi i kombëtares shqiptare pasi kaloi me sukses tes
Prapaskena/ Mediat italiane: De Biasi e transferoi Ajetin te Torino Arlind Ajeti nga sezoni i ardhshëm do të jetë lojtar i Torinos, por mediat italiane kanë zbardhur dhe detajet e transfer
Sherr në autobusin e Kamzës / Polici - fatorinos: Ti derdh trutë në erë o majmun (VIDEO) Një sherr ka ndodhur brenda autobusit të Kamzës mes një burri i cili raportohet se është polic civil dhe fatorinos. N
Juve "poker" në derbin ndaj Torinos, Buffon rekordmen (VIDEO) Juventus shfaqet i frikshëm në kampionat pas eliminimit pa fat ndaj Bayernit të mërkurën. Bardhezinjtë dominojnë në derb
Ideja gjeniale e Torinos, shpëton krizën me femra në stadium Torino po kalon një ndër momentet më të vështira të sezonit, , ndaj dhe fansat kanë humbur durimin, duke kërkuar shkark
Milani fiton me vështirësi kundër Torinos (VIDEO) Milani pas barazimit me Napolin 1:1 ka arritur të fitojë me skuadrën e Torinos në “San Siro” duke rrëmbyer tre pikë që e
Bashkia e Tiranës merr ndihmën e Torinos për zhvillimin e qytetit Nga sot Bashkia e Tiranës është anëtare e Autoriteteve Metropolitane të Europës dhe do të marrë ndihmën e Bashkisë së To
Fiorentina rigjen fitoren ndaj Torinos (VIDEO) Fiorentina nuk ka gabuar në ndeshjen e radhës në shtëpi pas dy humbjesh ndaj një skuadre aspak për t'u nënvlerësuar si T