999 rezultate për

torinos

Zgjohet Napoli, kalon në avantazh kundër Torinos (VIDEO) Napoli nuk ka ndërmend ta "vdesë" kampionatin disa javë para mbylljes së tij. Napoletanët kanë gjetur golin e avatan
Lazio nuk gabon, fiton minimalisht në transfertë ndaj Torinos (VIDEO) Lazio ka marrë një fitore të rëndësishme sonte në transfertë ndaj Torinos me rezultatin minimal 0-1 në "Stadio Olimpico
Gattuso: Ndaj Torinos rrezikojmë që të turpërohemi Mungesa e fitores që tashmë zgjat prej 4 ndeshjesh nuk duhet të mashtrojë. Ose të paktën: ishte një ngadalësim ndoshta f
E pabesueshme, shikoni sa shumë vite kishte Torino që nuk fitonte kundër Interit Torinos dhe Interit e mbyllën takimin me plot raste nëpër porta por me një gol në fund të takimit, 1-0 për torinezët.
Roma fiton ndaj Torinos, dhe blindon vendin e tretë (VIDEO) Roma ka arritur një fitore të rëndësishme sonte ndaj Torinos me rezultatin 3-0 në "Olimpico", ndeshje e vlefshme për jav
Roma shënon edhe golin e dytë ndaj Torinos (VIDEO) Roma ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Torinos në "Olimpico". Këtë herë është mesfushori italian, De Rossi që realiz
Gjesti i turpshëm i Pjaniçit në derbin e Torinos (VIDEO) Juventusi fitoi 1-0 derbin përballë Torinos, në një ndeshje që ka ngjallur mjaft polemika nga grushti i Chiellinit ndaj
Allegri jep lajmet e fundit për dëmtimin e dy sulmuesve sot kundër Torinos Juventusi fitoi sot derbin torinez me shifrat minimale 1-0 ndaj Torinos. Sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain, i ci
Juventus zhbllokohet në derbi kundër Torinos (VIDEO) Juventus më në fund ka gjetur avantazhin në derbi kundër Torinos. Lëvizja e bukur e Federico Bernardeschi bëri një lëvi
Skuadra e Juventusit kundër Torinos Paulo Dybala është kthyer në skuadrën e Juventusit për t'u përballur me Torino në Derby della Mole, por Mario Mandzukic
Presidenti i Torinos krenar me marrjen e Mazzarrit, i bindur për blindimin e Bellotit Presidenti i Torinos vendosi sot shkarkimin e serbit Sinisa Mihajloviç nga pankina dhe emëroi menjëherë Valter Mazzarrin
Juventus dyfishon rezultatin ndaj Torinos (VIDEO) Juventus ka dyfishuar shifrat ndaj Torins në "Allianz Stadium". Ai që ka shënuar është Mario Mandzukic në minutën e
Juventus kalon në avantazh ndaj Torinos (VIDEO) Juventus ka kaluar në avantazg ndaj Torinos në "Allianz Stadium". Goli është shënuar nga sulmuesi Douglas Costa në m
Massimiliano Allegri konfirmon tre mungesat kundër Torinos Juventus do të vuajë në ndeshjen çerekfinale të kupës kundër Torinos plot 3 mungesa. Massimiliano Allegri ka qenë ai
Icardi vs Higuain sfida për derbi që vlen dhe për Botërorin, zbuloni statistikat e tyre Një përballje ku u besohet dy “bomerave” respektivë, Gonzalo Higuainit dhe Mauro Icardit. Janë të dy argjentinas, ri
Goditja fantastike e portierit të Torinos në ndeshjen e mbrëmshme kundër Carpit (VIDEO) Portieri i Torinos, Vanja Milinkoviç-Saviç, u bë protagonist mbrëmjen e djeshme, pasi lëshoi një silurë në minutat shtes
Milan nuk di të fitojë dy herë radhazi, ndahet në paqe pa gola kundër Torinos Milan është ndalur sërish, këtë herë nga Torino. Kuqezinjtë ishin më superior duke mbajtur dhe topin, tentoi të rrezi
Montela flet para ndeshjes me Torinon: Jemi më të përqendruar Montela ka folur para ndeshjes së nesërme kundër Torinos. Trajneri i Milanit, Vincenzo Montella ka deklaruar se ndaj T
Presidenti i Torinos pranon interesimin e Realit për Belottin Sulmuesi i Torinos, Andrea Belotti ka ngjallur interesimin e shumë skuadrave të mëdha Europiane dhe njëra ndër to është
Fillon lufta e gjigantëve për Belottin Sipas mediave britanike Manchester Unitedi dhe Chelsea do të ‘luftojnë’ me Real Madridin për sulmuesin e Torinos, Andrea