999 rezultate për

topalli

Qenkemi gabuar, vajza e Jozefina Topallit nuk quhet Megi Megi Topalli edhe pse ndoshta pa dëshirë është bërë gjithnjë pjesë e botës së të famshmëve për vetë faktin që është vajz
Deputeti i dorëhequr nga Vetëvendosje, tani kundërshton gazin lotsjellës Gazeta zvicerane “Aargauer Zeitung” ka zhvilluar një intervistë me Faton Topallin, deputetin e Vetëvendosjes i cili së
Drejt një partie të re, Topalli i jep goditjen e radhës Bashës Jozefina Topalli, ish-deputetja e PD, e ka akuzuar sërish kryetarin e opozitës, Lulzim Bashën, se ai po thellon ndarjen
Nusen e Jozefina Topallit nuk e lënë rehat: Do martohesh apo do ndahesh? Eva Murati ka folur në Pop Culture për projektet e saj të fundit dhe u ka dhënë përgjigje dy pyetjeve më të shpeshta që
Basha e la jashtë listës, Topalli e sfidon hapur dhe krijon partinë e saj? Prej disa muajsh është distancuar nga politika aktive, por kur e pyesim se çfarë ka vendosur të bëjë, Jozefina Topalli e
Detaje nga përleshja masive në Drenas 7 persona, njëri nga ta i mitur, kanë dalë sot para gjykatësit të procedurës paraprake, si të dyshuar për përleshjen e s
Nusja e Jozefina Topallit bëhet nostalgjike dhe hap arkivat e fëmijërisë Modelja dhe moderatorja e njohur Eva Murati, e dashura e Genar Topallit, djalit të deputetes Jozefina Topalli është kthy
Eva Murati pyetet për Jozefina Topallin, refuzon me forcë të përgjigjet Filmi historik më i ri shqiptar “Njeriu me këmishë” ka bërë bashkë aktorë nga Shqipëria dhe Kosova. Pjesë e këtij kast
Nusja e Jozefina Topallit thumbon Sokol Ballën: Ma mbaj mirë studion Ndryshimi i televizionit nga Sokol Balla ishte padyshim një nga lëvizjet më të komentuara në mediat shqiptare. Nga T
Bregu e Topalli i japin shuplakë Bashës në ditën e tij më të rëndësishme Mijëra shqiptarë janë mbledhur para kryeministrisë për të protestuar kundër qeverisë së Edi Ramës. Kjo protestë ka m
Pas ndarjes nga këngëtari, vajza e Jozefina Topallit merr lajmin e madh (VIDEO) Pas ndarjes nga i dashuri i saj këngëtar, Luis Ejlli, vajza e Jozefina Topallit ka marrë një lajm shumë të mirë. Ajo
Topalli pothuajse e konfirmon, hapet parti e re Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje (VV), Faton Topalli, ka theksuar se eksponentët që janë larguar nga VV-ja, nuk kanë heq
Nusja e Jozefina Topallit nxjerr për herë të parë foto pa make up (FOTO LAJM) Eva Murati përvecse që është një nga vajzat e njohura të ekranit është edhe e fejuara e djalit të Jozefina Topallit, Gen
Habit socialistja krah Ramës: Më ka marrë malli për Jozefina Topallin Deputetja e PS, Elisa Spiropali gjatë një interviste është shprehur se do të donte që ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina
Nusja e Jozefina Topallit publikon foto provokuese (FOTO LAJM) Modelja dhe moderatorja e njohur Eva Murati, e dashura e Genar Topallit, djalit të deputetes Jozefina Topalli është kth
Miq apo armiq? Jozefina Topalli flet pa dorashka për Berishën Jozefina Topalli u përjashtua nga PD më 25 qershor pasi kreu i PD-së Lulzim Basha e la atë jashtë listës së kandidatëve
Jozefina Topalli nuk mban më: Ja si duhet rrëzuar Edi Rama Jozefina Topalli vazhdon të mbetet një ndër figurat themelore të së djathtës në Shqipëri. Gjatë një interviste për R
Topalli sulmon keq Bashën dhe zbulon të vërtetën e marrëveshjes së 18 majit Ish-kryetarja e Parlamentit, Jozefina Topalli ndonëse jashtë PD-së dhe Kuvendit, vazhdon të jetë një figurë e rëndësish
Nusja e Topallit tmerron fansat, tranformohet në mënyrën më të frikshme (FOTO LAJM) Eva Murati përvecse që është një nga vajzat e njohura të ekranit është edhe e fejuara e djalit të Jozefina Topallit, Gen
Aida Dërguti dhe Faton Topalli nuk shkojnë për t'u ballafaquar me Albin Kurtin Lëvizja Vetëvendosje po mban mbledhjen më të rëndësishme që kur kanë filluar të publikohen përçarjet brendapartiake. Kjo