999 rezultate për

topalli

Doli deputet në Shkodër, Nard Ndoka thumbon keq Jozefina Topallin Deputeti Nard Ndoka në një intervistë ka folur mbi jetën e tij, politikën, batutat në rrjet dhe marrëdhënien brenda PD.
Jozefina Topalli deklaratë “shokuese”: Ka dy muaj që familja ime po monitorohet! Ish drejtuesja e kuvendit të Shqipërisë ka rrëfyer për herë të parë se prej dy muajsh, shtëpia e saj është vënë nën mbik
Rama feston ditëlindjen, "Jozefina Topalli" ka një urim special (FOTO LAJM) Dita e sotme është një ditë e shënuar. 4 korriku nuk është festa më e rëndësishme në Amerikë, ajo ditëlindja e aktor
Shpërthen Topalli: Gara në PD është e rreme, neveri për grupin "pro Basha" Ish-kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli e ftuar në “Debat” të “Channel One” ka deklaruar se ndjen neveri për grupin n
Shpërthen Topalli: Në listë do isha nëse do u buzëqeshja familjarëve të Bashës Jozefina Topalli, kritikja më e fortë e kryetarit të PD-së tha se Basha nuk vendosi ta fuste atë në listë pasi ajo kisht
"Plas" në PD, ish-ministri i Berishës kërcënon Topallin e Imamin Ish-ministri i PD-së hedh hije dyshime për të shkuarën e hershme dhe afatmesme të kritikëve të Lulzim Bashës. Ish-min
Çfarë i bëri bashkë Jozefina Topallin dhe Ilir Metën? Ditën e djeshme Presidenti i zgjedhur, Ilir Meta dhe ish kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, janë takuar në ambient
Kryetari i bashkisë "fundos" Topallin: Si me të si pa të, Shkodra doli njëlloj Kreu demokrat i Bashkisë së Lezhës, Fran Frrokaj ka reaguar si një pjesë e mirë e demokratëve në këto ditë, në lidhje me
Topalli akuzon rëndë Bashën: Po manipulon zgjedhjet në PD Ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka dalë në një konferencë për mediat duke folur në lidhje me situatën në PD dh
Shpërtheu ndaj Bashës, Jozefina Topalli "masakrohet" nga demokratët Pas humbjes së thellë që PD pësoi më 25 qershor përballë PS ku doli me vetëm 43 mandate, shumë demokratë të acaruar dhe
Përçarje në PD, parrullën "Basha IK" e vendosi djali i kundërshtares më të ashpër (FOTO LAJM) Mbrëmjen e 26 qershorit, në hyrje të selisë së Partisë Demokratike u shfaq një parullë e madhe ku shkruhej “Basha ik”. K
Luiz Ejlli ndahet nga vajza e Topallit? Statusi i këngëtarit tregon gjithçka (VIDEO) Së fundmi kanë qarkulluar disa lajme ku flitet se këngëtari Luiz Ejlli i ka dhënë fund fejesës se tij me vajzën e Jozefi
Vajza e Jozefina Topallit ndahet nga këngëtari i njohur (FOTO LAJM) Vajza e deputetes Jozefina Topalli dhe këngëtari i njohur Luiz Ejlli i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Mësohet se d
Shkodrani s'e fal Bashën, ja çfarë mesazhi i shkruan në fletën e votimit Jozefina Topalli u la jashtë nga kreu i PD-së Lulzim Basha. Përjashtrimi i saj dhe disa figurave të rëndësishme të P
Ja për kë votoi Jozefina Topalli (VIDEO) Rradhës së politikanëve që kanë votuar mëngjesin e sotëm i është shtuar edhe ish-nënkryetarja e PD-së, Jozefina Topall
U la jashtë listë, Jozefina Topalli ka një mesazh të fortë për shqiptarët Vetëm një ditë para zgjedhjeve ka reaguar kritikja më e madhe e Bashës e lënë jashtë liste, Jozefina Topalli. Me anë
Pasi i hoqi nga lista, Basha godet sërish Bregun, Topallin e Patozin Kreu i PD-së, Lulzim Basha pas shumë kritikave ka folur për ndryshimin e listave kandidatëve për deputetë. Pavarësis
Shullazi nxjerr sekretet: Ju tregoj kush ia mundësoi Jozefina Topallit udhëtimin në Arabinë Saudite Seanca e ballafaqimit mes Emiljano Shullazit dhe Ylvi Beqajt, i cilësuar si dëshmitari kyç për zbardhjen e kalimit të 20
Votohet lista me 27 emrat, dy të përjashtuarit e Bashës dalin kundër Ditën e sotme Kuvendi votoi listën me 27 emrat e komisioneve gjatë seancës së jashtëzakonshme ku përfshihen edhe anëtar
“Do më mungosh”, Rama fjalë prekëse për Topallin Vetëm pak minuta më parë ka nisur seanca e fundit parlamentare për këtë legjislaturë. Me të nisur proçesi fjalën e k