999 rezultate për

tonesh

Tërheq varkën 200-tonëshe vetëm me një gisht (VIDEO) Një shtetas gjeorgjez ka forcuar fizikisht tejmase vetën, duke tërhequr me gishtin e mesëm një varkë me peshë 200-tonësh
Ky person tërheq varkën 200-tonëshe me një gisht (VIDEO) Një shtetas gjeorgjez ka forcuar fizikisht tejmase vetën, duke tërhequr me gishtin e mesëm një varkë me peshë 200-tonësh
Super jahti që po shfrenon fantazinë (FOTO LAJM) Sot të gjithë po flasin për këtë jaht. Koncepti 400 milion dollarësh i dizajnerit norvegjez, Kurt Strand ka rrëmbyer vëm
A është kjo femra më e fuqishme në botë? Tërheq trenin 22 tonësh (VIDEO) Darya Nesterova ka treguar se i ka muskujt e fuqishëm, duke tërhequr trenin e rëndë 22 tonelata, brenda të cilit ishin e
Shembet ura e re 950 tonëshe në Florida, numër i lartë viktimash (FOTO) Një urë kalimtarësh është shembur në Majemi, SHBA, duke shtypur disa automjete që ishin duke lëvizur poshtë objektit.
Ngritja vertikale e aeroplanit 76 tonësh i la gojëhapur të gjithë (VIDEO) Kemi pasur rastin të shohim ngritje të ndryshme të aeroplanëve qoftë komercial apo transportues, por ajo çfarë ka bërë n
Berisha shton akuzat: Po të mos ishte Edi dhe Olsi Rama, Tahirit s'ja mbante të bënte gjë Ish-kryeministri Sali Berisha gjatë fjalës së tij në Kuvend, ka thënë se në ligjin e Antimafies, Saimir Tahiri bëhet anë
Berisha nuk heq dorë: Vëllai i Ndreut i dha Tahirit patentën e jahtit 100 tonësh ISh-kryeministri Sali Berisha ka reaguar sërish për çëshjten “Tahiri”, ku është përmendur dhe emri i vllait të deputeti
Denoncimi: Tahiri ja dha patentat biznesmenit për trafikun 100 tonësh Pas ndalimit të bisnesmenit 25 vjecarit dhe gjetjes së 800 mijë eurove në makinë dhe disa patentave të ish ministrit Tah
Pas SHBA-së dhe Rusisë, Irani prodhon super bombën 10 tonëshe E gjithë bota ktheu syte kur SHBA-të bombarduan një tunel të ISIS në Afganistan me një super bombë të quajtur "Nëna e të
Këmbana lufte, Koreja e Jugut lëshon bombat 1 tonëshe në kufi me Korenë e Veriut (FOTO LAJM) Testi më i fundit i Koresë së Veriut duke lëshuar një raketë që kaloi mbi qiellin e Japonisë ka frikësuar, por njëkohësi
Çfarë ndodh me iPhone nëse i mbivendoset pesha prej 100 tonësh (VIDEO) Gjigandi i celularëve Apple, iPhone mban rekord në treg edhe për sa i përket fortësisë. Kjo vërtetohet edhe përmes k
Kumanovë, vjedhin kasafortën 1-tonëshe dhe e hedhin në rrugë Persona ende të paidentifikuar kanë plaçkitur një argjendari në rrugën "Goce Dellçev" në Kumanovë. Ata kanë grabitur
Fillon lundrimin aeroplanmbajtësja 100 mijë tonëshe e SHBA-ve (FOTO & VIDEO) E ndërsa tensionet me Rusinë dhe Korenë e Veriut janë shtuar së tepërmi kohët e fundit, Shtetet e Bashkuara të Amerikës
Neymar "minierë" kartonësh të kuq, dhe më keq se Pepe i Realit Neymar regjistron statistika të tmerrshme sa i përket kartonëve, madje dhe më keq se Pepe i Realit të Madriit. Brazilian
Shqiptarët “çmenden” në Hamburg, ja çfarë i bëjnë trajlerit 24 tonësh (VIDEO) Dy shoferë shqiptarë nga Librazhdi kanë bërë një video, e cila është komentuar se tepërmi në Hamburg të Gjermanisë.
Gjermania në alarm, 54 mijë njerëz evakuohen nga Augsburgu për shkak të një bombe 1.8 tonëshe Një bombë e pashpërthyer e mbetur nga Lufta e Dytë Botërore ka vënë në alarm të gjithë policinë gjermane të cilët kanë v
Era lëviz nga vendi avionin 70-tonësh në Siberisë (VIDEO) Përmes një video të shpërndarë në Youtube, do të shikoni se si era e fortë lëviz nga vendi një avion Boeing 737 me pasag
Njihuni me rusen që tërheq tramvajin 19 tonësh (VIDEO) Një grua ruse ka arritur që të thyejë rekordin në vendin e saj duke tërhequr në vagon tramvaji prej afro 19 tonësh në n
17-vjeçari nga Kosova që piloton avion 8 tonësh (FOTO-LAJM) Armir Qorrolli është kosovari më i ri që ka arritur të realizojë ëndrrën e tij për të fluturuar. 17- vjeçari tashmë ka l