999 rezultate për

tmerri

19 orë nën rrënoja, Klajdi Qato rrëfen tmerrin nën gërmadha Pas më shumë se 19 orësh nën rrënoja, Klajdi Qato është nxjerrë nga rrënojat e pallatit. 24 vjeçari Klajdi Qato një n
Të afërmit tregojnë tmerrin që kaloi Xhesika nga tërmeti: Ulërinte për ndihmë! Xhesika Biqiku është viktima e parë që u shënua në Tiranë, nga tërmeti i madh i të martës. Ëndrra e 20-vjeçare për t’
Sekonda tmerri! Si u shkundën pallatet në Tiranë nga tërmeti shkatërrues (VIDEO) Tërmeti i djeshëm tronditi shqiptarët ndërkohë mori 27 jetë, shumica në Durrës, aty ku kishte epiqendrën dhe lëndoi mbi
Futbollisti brazilian tregon tmerrin që përjetoi në momentet e tërmetit në Shqipëri Futbollisti brazilian i Partizanit të Tiranës, William Cordeiro, e ka rrëfyer tmerrin që e kishte përjetuar në orët e he
Lojtari serb në Superiore tregon tmerrin: 30 sekonda dukeshin pafundësi, tërmeti më nxorri nga krevati Mbrojtësi serb i Laçit, Aleksandër Ignjatoviç, ka dhënë një intervistë për median “Blic Sport”, ku siç e përshkruan, kal
Ikën dritat, pallatet tunden si gjethe peme: Kamerat fiksojnë tmerrin gjatë tërmetit Dita e sotme është kthyer në një dhimbje të madhe për shqiptarët që kanë humbur familjarët e tyre në tërmetin e frikshëm
Më shumë se 100 goditje, harta që konfirmon tmerrin e tërmeteve në Shqipëri Më shumë se 100 tërmete kanë goditur vendin para dhe më tepër pas goditjes së fortë prej 6.3 të shkallës richter mëngjes
Tmerri nga lëkundjet, kështu e gdhinë mijëra qytetarë (FOTO LAJM) Dy lëkundje të fotrta, kanë bërë që qytetarët të terrorizohen. Bilanc tragjik, deri më tani 5 viktima dhe mbi 300 të p
Banori rrëfen momentet e tmerrit: Vajza dhe mbesa janë nën rrënoja Banori i pallatit të shëmbur në Durrës ka rrëfyer për News24 se ka komunikuar me vajzën dhe mbesën e vogël që ka mbetur
I gjakosur dhe i frikësuar, qytetari tregon tmerrin nga tërmeti Një banor nga Lezha ka treguar tmerrin që ka përjetuar nga lëkundjet e forta të tërmetit. I gjakosur dhe i shtrirë në
Basha: Drejtësia dhe SPAK janë tmerri i Edi Ramës Lulzim Basha gjatë një komunikimi për mediat, ka sulmuar KED-në, e cila sipas tij është përhapur si ”infeksion në të gji
"Ishte majë gardhit", Fevziu tregon tmerrin në rrugën e Milotit Gazetari Blendi Fevziu sot në emisionin “Opinion” ka treguar një histori personale. Teksa në emision po flitet për s
"Pashë mamin e vdekur pranë meje", Alvini rrëfen tmerrin e luftës në Siri Në dëshminë e tij të parë para hetuesve italianë, 11 vjecari Alvin Berisha i shpëtuar nga kampi burg në Siri, ka treguar
"Është një gjenocid": Ervin Goci tregon tmerrin që pa te unaza (FOTO LAJM) “Është një gjenocid”, kështu e ka cilësuar pedagogu Ervin Goci situatën në zonën e Astirit, ndërsa ndodhet i shoqëruar p
Përfundon tmerri i Alvinit, por sapo nisi "lufta" e meritave për shpëtimin e tij Alvin Berisha tashmë është i lirë nga kampi "Al Hol" dhe tmerri i tij disa vjeçar në Siri ka marrë fund duke lënë pas në
Vidhte ç'gjente para, kapet "tmerri" i banesave në Tiranë Finalizohet operacioni policor i koduar “Egnatia”, për zbardhjen e vjedhjeve të banesave. Operacioni nga Komisariati
15 minuta tmerri, demi shkatërron makinën (VIDEO) Një dem është parë duke goditur një makinë, duke bërë që njerëzit brenda të vuanin plot 15 minuta tmerri. Ngjarja ndo
Studentja tregon tmerrin: Mbrapa pemëve më kapi nga fyti dhe më rrëzoi përtokë Një e re, nga Shkodra që prej vitesh jetonte në Itali ka denoncuar se tre persona kanë tentuar që ta përdhunojnë. Ro
"Ua ça tmerri", Jonida Maliqi ja punon bukur Alketa Vejsiut në aeroport (VIDEO) Së fundmi Alketa Vejsiu dhe Jonida Maliqi ndodheshin bashkë në Marrakesh, Marok. Pas disa ditësh qëndrimi atje, moderato
"Mu hodh në gjoks e më kafshoi", bariu rrëfen tmerrin që përjetoi nga ariu Ditën e djeshme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në bjeshkët e Gjallicës, ku çobani Ekrem Onuzi është sulmuar nga një ari.