999 rezultate për

tirane

Policia nuk kursehet, shpërndan turmën me gaz lotsjellës dhe ujë Edhe në ditën e pestë të protestës, Policia ka përdorur gaz lotsjellës dhe ujë. Protestuesit i janë drejtuar drejtor
Nis protesta në Tiranë, ndërhyn policia Policia ka nisur të shpërndajë qytetarët në sheshin Skënderbej. Ata ishin mbledhur fillimisht aty për të vijuar më pa
Dita e pestë e protestës për Rashën, Policia ngre postblloqe në rrugë Ndërkohë që në Tiranë priten sërish sot protesta, Policia ka ngritur postblloqe në disa akse rrugore me qëllim parandali
P*rnografi me të mitur në rrjetet sociale: Arrestohet i riu në Tiranë pas dy vitesh hetime Një 37-vjeçar ka rënë në prangat e policisë ditë e sotme, i akuzuar për veprën penale “pornografi me të mitur në rrjetet
40 të shoqëruar, kapen me dhunë të rinjtë në mes të Tiranës dhe futen nëpër furgona Burimet bëjnë me dije se janë shoqëruar deri më tani nga policia 40 persona. Mësohet se të rinjtë janë shoqëruar me
I riu shoqërohet me forcë nga policia në mes të Tiranës: Më ndihmoni ju lutem! (VIDEO) Ka rinisur protesta e sotme për Klodian Rashën i vrarë pak ditë më parë në Tiranë nga një efektiv i policisë së Shtetit.
Dita e katërt e protestës për Klodian Rashën, policia blindon Tiranën Edhe ditën e sotme në orën 18:00 pritet të nisë protesta për Klodian Rashën e cila është në ditën e 4 të saj. Burime
Shpërthen Ngjela: Si mund të lejohen 100 alabakë të Saliut të plaçkitin Tiranën? Ç'po bën Washingtoni? Avokati i ditur Ngjela, zëdhënësi i Departamentit të Shtetit dhe i FBI-së bashkë, i cili në 21 janar bënte thirrje që të
Orë kaosi në Tiranë! FNSH "verbon" policët dhe protestuesit me gaz (FOTO LAJM) Edhe mbrëmjen e sotme të rinjtë e shoqërisë civile kanë organizuar një protestë të ashpër për vrasjen e Klodian Rashës p
Tirana në kaos, vijon protesta në zonën e ish-bllokut (FOTO LAJM) Për të tretën ditë me radhë vijon protesta në Tiranë pas vrasjes së Klodian Rashës nga një oficer policie. Pas marsh
Shashka dhe gurë në bulevard, policia i shpërndan me ujë dhe gaz (VIDEO) Pavarësisht dorëheqjes së ministrit të brendshëm Sandër Lleshaj, dhunës policore dhe dhjetërave të shoqëruarve dhe arres
Efektivi i Shqiponjave qan në seancë: Doja që familjarët e Klodianit të ishin këtu Ka përfunduar seanca për dhënien e masës së sigurisë ndaj punonjësit të Policisë Nevaldo Hajdaraj, i cili vrau 25-vjeçar
Protesta për vrasjen e Rashës, arrestohen 59 persona në Tiranë Të paktën 59 persona janë arrestuar nga policia ndërkohë që 116 të tjerë janë vënë në hetim në gjendje të lirë pasi akuz
Prokuroria përplaset me Policinë: Rasha vdiq në vend, ç'ndodhi me armën që u tha se i përket të riut Detaje të reja zbardhen nga dosja e vrasjes së Klodian Rashës, ndërsa në Gjykatën e Tiranës pas pak minutash do të jepe
24 mjekë humbën jetën nga COVID-19, vajza e ish-deputetit nxjerr listën Vajza e ish-deputetit dhe ish-kryetarit të Kuvendit, Namik Dokle, ka publikuar listën me emrat e mjekëve që kanë humbur
"Zemërim dhe gaz lotsjellës në Tiranë", DW shkruan për dorëheqjen e Lleshajt Në Tiranë vazhduan të enjten protestat pas vrasjes së të riut 25 vjeçar nga një polic dy ditë më parë. Protestat u shoqë
Të rinjtë protestues dëmtojnë me gurë makinat e zjarrëfikësve në Tiranë (FOTO LAJM) Një protestë e dhunshme është zhvilluar edhe sonte në Tiranë për vrasjen e Klodian Rashës, i vrarë 3 ditë më parë nga nj
Protesta gjunjëzon Tiranën, shkatërrohet Muzeu Kombëtar Tirana gjendet në kaos për shkak të protestës së ditës së dytë për Klodian Rashën. Turma e revoltuar ka shkatërruar c
Të rinjtë pushtuan Tiranën për Klodian Rashën, Rama i quan huliganë e hiena! Kryeministri Edi Rama i quajti të rinjtë që protestuan mbrëmjen e djeshme në Tiranë për vrasjen e Klodian Rashës," hulig
Policia blindon Tiranën, bllokohet hyrja në pedonale dhe tek sheshi i Ministrisë së Brendshme Pasditen e sotme pritet të mbahet sërish protestë për Klodian Rashën, 25 vjeçarit që u ekzekutua nga një efektiv policie