999 rezultate për

tirane

Plas sherri në Tiranë, bëhet për spital 16 vjeçari Një 16 vjeçar ka përfunduar me urgjencë në spital pasi është dhunuar nga një person tjetër në Tiranë. Mësohet se i mi
Me armë poshtë sediljes së makinës, arrestohet 23-vjeçari nga Shijaku Një 23-vjeçar nga Shijaku është arrestuar nga forcat “Shqiponja” në Tiranë pasi është konstatuar me armë me vete. I riu
Mediu shpalos kërkesat ndaj Bashës: 12 kandidatë nga PR duhet të jenë në listat e PD-së! Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu gjatë një prononcimi për emisionin Open tregoi pritshmëritë e tij në lidhje
Përplasen dy automjete në Tiranë, plagosen 2 të mitur Një aksident me pasojë plagosjen ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën “Llambi Bonata”. Dy makina janë përplasur dhe jan
Kryemadhi një hap para Bashës, prezanton listën e kandidatëve për deputetë në Tiranë Lëvizja Socialiste për Integrim ka prezantuar ekipin e kandidatëve për deputetë për zgjedhjet e 25 Prillit. Kryetarj
Kishte pirë, arrestohet shoferi që aksidentoi për vdekje 10 vjeçaren në Tiranë Alban Guri, shoferi që përplasi për vdekje një ditë më parë 10-vjeçaren A. Petali në Tiranë, është arrestuar. Mësohet
Po rregullonte depozitën, gruaja bie nga tarraca e pallatit në Tiranë Një 54-vjeçare me inicialet M. Xh., është plagosur dhe ndodhet në gjendje të rëndë për jetën pasi ka rënë aksidentalisht
Mbi 14 mijë raste aktive në Tiranë, si u shpërndanë sot vatrat Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka publikuar shifrat e 24 orëve të fundit, ku 7 persona kanë ndërruar jet
Aksident i rëndë në Tiranë, përplaset për vdekje e mitura Një aksident me pasojë vdekjen e një të miture ka ndodhur pak më parë në Tiranë. Mësohet se 10 vjecarja me iniciale A
Qytetari në Tiranë bën denoncimin e pazakontë që lë pa fjalë policinë: Më vibron krevati Një 49-vjeçar ka lënë pa fjalë Policinë e Tiranës me kallëzimin e tij që në të vërtetë nuk ka zgjidhje. Burime policore
14 kilogramë "bar" me vete, si u kap 53 vjeçari në transportim e sipër Policia arrestoi një 53-vjeçar nga Peshkopia në kryeqytet, në një operacion antidrogë, “bazuar dhe në informacionet e ma
Bie nga lartësia punëtori në Tiranë, dërgohet me urgjencë drejt spitalit Pasditen e sotme në Tiranë një punëtor i cili po punonte në lartësi ka rënë duke u lënduar. Burimet zyrtare bëjnë
Zbardhet pasuria e Besa Shahinit: Apartament 75 mijë euro në Tiranë e makinë dhuratë Ish-ministrja e Arsimit, Besa Shahini deklaron pasuri me vlerë 15.5 milionë lekë, mes së cilës edhe një apartament me vl
Aksidenti i frikshëm në Tiranë, qytetari humb dy këmbët (VIDEO) Qytetari që u përplas mëngjesin e sotëm tek rruga ‘5 Maji’ ka humbur të dyja këmbët. Pas ngjarjes së rëndë, qytetari
Kamioni përplas policen në Tiranë, dërgohet me urgjencë te Trauma Një efektive e Policisë Rrugore në kryeqytet është goditur nga një mjet i tonazhit të rëndë. Efektivja mësohet se ësh
Pamje të rënda, momenti kur makina përplas këmbësorin në Tiranë (VIDEO) Edhe kjo e premte ka nisur me një ngjarje të rëndë pasi një makinë ka përplasur një këmbësor. Momenti i rëndë është f
Shoferëve në Tiranë nuk iu bëjnë dritë sytë, plagoset një këmbësor Ditën e sotme në rrugën “5 Maj”, janë përfshirë në një aksident dy mjete. Si pasojë e përplasjes është dëmtuar këmbës
Shpejtësi skëterrë e përplasje e frikshme, dalin pamjet e aksidentit në Tiranë (VIDEO) Janë bërë publike pamjet e rënda të aksidentit që ndodhi ditën e sotme tek ambasada Italiane në Tiranë, nga Harta Digjit
E rëndë në Tiranë, 45 vjeçari gjendet i vdekur brenda kamionit Një 45 vjeçar është gjetur i vdekur brenda një kamioni në Doganën e Vorës në Tiranë. Policia sqaron se burri nuk kish
Aksident i rëndë në Tiranë, makinat bëhen copë tek ambasada italiane (FOTO LAJM) Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë pranë ambasadës italiane në kryeqytet. Mësohet se dy mjete janë përplasu