999 rezultate për

tiktok

Kush është Charli D'Amelio dhe pse e ndjekin 48 milionë njerëz në TikTok (VIDEO) Në këtë pikë, nuk mund të mos e dini çfarë është TikTok-u. Para gjashtë muajsh, nëse jeni mbi 23 vjeç, do ju falej, por
Njerëzit gjejnë "ngushëllim" te interneti, aplikacionet më të shkarkuara gjatë pandemisë Pasi OBSH shpalli koronavirusin pandemi më 24 mars, filloi vetë-izolimi pak e nga pak në shumë shtete, gjë që rrjedhimis
Videot e këtyre mjekëve do t'ju zbukurojnë ditën (VIDEO) Mjekët, infermierët dhe punonjësit e tjerë të shëndetësisë janë në radhë të parë në luftën kundër Covid-19, një sëmundje
Ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve, i moshuari që po bën namin në Tik Tok (VIDEO) Në më pak se tre muaj një gjysh 87-vjeçar ka mbledhur një numër të madh ndjekësish në aplikacionin TikTok, pavarësisht s
Në karantinë bashkë? Loredana dhe Zuna realizuan sfidën më të fundit të TikTok (VIDEO) Prej kohësh në media thuhet se këngëtarja shqiptare Loredana dhe reperi Zuna janë në një lidhje. Dyshen e kemi parë s
Pas Balenës Blu, sfida e re e TikTok po kthehet në problem serioz për prindërit dhe fëmijët (VIDEO) Aplikacioni TikTok duket se po shfaq një sfidë të re dhe të rrezikshme për të gjithë fëmijët dhe adoleshentët. E quaj