999 rezultate për

tifozin

Kritikoi presidentin e Tiranës për rënien e ekipit, tifozin e bëjnë për spital Pas përfundimit të ndeshjes miqësore që u mbajt në impiantin “Selman Stermasi” ku kanë zhvilluar takimin dy skuadrat Tir
Olsi harron Fjorentinën, kapet “mat” me tifozin seksi të kombëtares (FOTO LAJM) Menjëherë pas ndarjes nga Fjorentina, Olsi duket se filloi flirtet me tifozen më seksi të kombëtares, Irida Oxa. Dy
Humbja huton lojtarin e PSG-së, përplas me makinë tifozin pas ndeshjes (VIDEO) Thiago Motta nuk mundi të bëhej protagonist në fushën e lojës mbrëmë ndaj Barcelonës, por ai e bëri mjaft mirë jashtë fu
Policit i thyhet shkopi i gomës pasi godet tifozin, çfarë ndodhi në ndeshjen mes Kukësit-Partizanit Në ndeshjen mes Kukësit dhe Partizanit të luajtur pasditen e sotme në qytetin e Kukësit pati një moment konflikti mes ti
Bouchard “paguan” bastin e humbur me tifozin (FOTO & VIDEO) Eugenie Bouchard, ditët e fundit e shtoi dozën e simpatisë në sytë e njerëzve. Pas fotove provokative të publikuara për
Një top godet tifozin në stadium, por i shpëton jetën "Çdo e mirë, ka një te keqe" dhe "Çdo e keqe ka një të mirë', kjo është një shprehje e që përdoret shpesh nga njerëzit.
Gjest i pahijshëm, ja si sillet Ronaldo me tifozin (VIDEO) Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo ndodhet me pushime në SHBA, ku është parë duke bërë shopping në Beverly Hills.
Emocionuese, vogëlushi portugez ngushëllon tifozin francez (VIDEO) Portugalia arriti të fitonte trofeun e parë të rëndësishëm në historinë e saj pasi mundi Francën në finalen e Evropianit
Prekëse/ Kombëtarja nderon tifozin francez që nuk i la asnjëherë vetëm (FOTO LAJM) Një tifoz francez ka ndjekur cdo stërvitje të Kombëtares shqiptare e mesa duket për këtë gjest shumë domethënës ai është
A e mbani në mend tifozin që qante?! Ai tani qesh... (FOTO LAJM) E mbani në mend tifozin kuqezi që u përlot pas humbjes së minutave të fundit ndaj Francës? Atij tanimë i ka kaluar më
Duka "ofendon" tifozin në komente (FOTO) Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armando Duka ka suprizuar me një koment të bërë në njëren nga fotot e tij
Prapaskena/ Zbulohet biseda e Canës me tifozin Humbjet gjithmonë sjellin zhgënjim dhe pakënaqësi te tifozët e një skuadre dhe natyrisht që humbja në fushën e vet e Nan
Gjesti fisnik i Xhakës që përloti tifozin (FOTO LAJM) Taulant Xhaka është vërtetë shqiptar i madh me zemër. Futbollisti kosovar që luan për Kombëtaren Shqiptare ka treguar ed
Polici dhunon tifozin (VIDEO) Në vijim të akuzave ndaj qeverisë Rama dhe policisë, ish kryeministri Berisha ka postuar një video të shkurtër në Facebo
Djokoviç kërcen si i çmendur me tifozin (VIDEO) Një tjetër episod humoristik nga numri një i tenisit botëror, Novak Djokoviç. Pasi kaloi në turin e dytë të US Open,
Higuain përleshje me tifozin: Z'di të gjuash as penallti (VIDEO) Momente tensioni për Higuain gjatë pushimeve në Ibiza. Sulmuesi i Napolit është përfshirë në një konfrontim verbal me nj
Tifozët e Chelsea-t rrahin brutalisht tifozin e Tottenham (VIDEO) Pas finales së Capita One Cup, të zhvilluar një javë më parë në "Wembley" dhe që u fitua nga Chelsea 2-0, ka ndodhur një
Neymar përplaset me tifozin e City-t (VIDEO) Barcelona mposhti 1-2 në "Etihad Stadium" Manchester City-n duke hedhur një hap të siogurtë drejt 1/8-ve të Champions Le
Tifozët e Atleticos hedhin në lum tifozin e Deportivos (VIDEO) Francisco Javier Romero Taboada, 43 vjeç, është tifozi i Deportivo La Coruna që humbi jetën dje pas përplasjeve me tifoz
Ky është vrasësi i tifozit serb (VIDEO) Ky person dyshohet të jetë personi që vrau tifozin e Cvrna Zvezdës, Mark Ivkoviçin gjatë ndeshjes së basketbollit të Eur