999 rezultate për

tifozet

Biseda fantastike, Neymar dhe Ronaldo lumturojnë tifozët (VIDEO) Valladolidi duket se është mbërthyer nga një mallkim këtë sezon, sepse ka humbur 5 penallti në kampionat, nga 6 të tilla
"Kosova është Serbi" edhe në Sllovaki (VIDEO) Pas tifozëve rusë, edhe ata sllovakë kanë bërë thirrje “Kosova është Serbi” në ndeshjen ndërmjet Slovan Bratislava e Dun
Tifozët e Interit harrojnë humbjen ndaj Lazios, fiksohen pas modeles Ines Trocchia (FOTO LAJM) Interi u mposht 1-0 nga Lazio nga San Siro duke rrezikuar dhe zonën Champions. Por tifozët e kanë harruar tashmë humb
Celeste Silvestro tërbon tifozët e Milanit (FOTO LAJM) Milani e ka një asye të fortë sot për të fituar ndaj Udineses pas dy humbjeve radhazi në Serina A ,shkruan Albeu.com.
Salah shfryn: Ka lojtarë që po bejnë sezonin më të mirë me aq gola sa kam shënuar unë Mohamed Salah ishte protagonist pasditen e sotme në fitoren e Liverpool ndaj Tottenham, ku te rasti i golit vendimtar, i
Shkëmbeu fanellën me Messin tifozët kërkojnë largimin e lojtarit Mbrojtësi i Espanyol, Adria Pedrosa është kërcënuar e abuzuar masivisht në rrjetet sociale, pasi shkëmbeu fanellën me yl
Tifozët e Argjentinës nuk duhet të mërziten për largimin e Higuain (VIDEO) Gonzalo Higuain njoftoi një ditë më parë se ka vendosur të tërhiqet nga përfaqësuesja. Ai luajti me “Albicelesten” në 75
Tremben tifozët e Juves, Real Madrid takon agjentin e Pjanic Drejtuesit e Real Madridit u takuan me agjentin që përfaqëson sulmuesin e Eintracht Frankfurt, Luka Jovic dhe mesfushori
Ky është klubi më i urryer në Premier League votuar nga tifozët (FOTO LAJM) Për ne mund të jetë surprizë, por në Angli jo. Chelsea është votuar si klubi më i urryer i Premier League nga tifozët br
Gega "ironizon": Edhe në Bangladesh të na dërgojnë, Partizani ka tifozët me vete Në prag të ndeshjes ndaj Kukësit e cila mund të vendosë shumë për titullin kampion ka folur trajneri Partizani Skënder G
Dëmtimi i Messit, vjen lajmi i madh për tifozët e Barcelonës Lionel Messi i cili u dëmtua me Argjentinën në ndeshjen ndaj Venezuelës, tashmë është rikthyer në stërvitje me Barcelonë
Zbulohet fanella e re Juves, tifozët nuk e pëlqejnë (FOTO LAJM) Juventusi po punon për të projektuar fanellën e re për sezonin e ardhshëm. Por deri më tani tifozët kanë dalë kundër ngj
"S'ka pengesë që na ndalon", tifozët e kuq "presion" Kukësit Kryesfida e javës së radhës në Superiore do të jetë Kukësi-Partizani, që do të luhet të premten, ora 18:00, në “Loro Bor
U dëmtua me Portugalinë, vjen lajmi i madh për tifozët e Juves Cristiano Ronaldo u dëmtua dje me Kombëtaren e portugalisë duke braktisur ndeshjen në minutën e 30 ndaj Serbisë e cila p
Tremben tifozët e Juves, Reali synon të marrë yllin e mesfushës Me ardhjen e Zinedine Zidane tashmë oreksi për të afruar emra të mëdhenjë është shtuar te Los Blancos, shkruan Albeu.com
Dëmtimi i Ronaldos: Plas gallata në rrjetet sociale (FOTO LAJM) Cristiano Ronaldo u dëmtua dje në ndeshjen ndaj Serbisë për kualifikueset e Euro 2020 duke braktisur ndeshjen në minutën
FANTASTIKE/Ja si i mbushin birrat tifozët në stadiumin më të shtrenjtë në botë (VIDEO) Tottenham në fillim të muajt prill do të futet në stadiumin e ri dhe për tifozët e saj pritja 2 vjeçare do të marrë fund
Humbi kombëtarja, tifozët fajësojnë Ilda Bejlerin (FOTO LAJM) Mbrëmjen e kaluar u zhvillua ndjeshja mes Shqipërisë dhe Turqisë që përfundoi me rezultatin 2 me 0 për skuadrën turke.
Panucci ironizon Shqipërinë: Jeni të mësuar me cirk (VIDEO) Christian Panucci e ka mbyllur aventurën me Kombëtaren Shqiptare ende pa i mbushur 2 vite që pas ardhjes në korrik të vi
Tifozët e teprojnë, godasin me shishe portierin Berisha Kombëtarja Shqiptare ka pësuar edhe golin e dytë para pak minutash në stadiumin “Loro Boriçi”, ndërsa mesfushori i Milan