999 rezultate për

thyen

Burg edhe për tre persona të rrezikshëm që u kthyen nga ISIS, ja emrat Gjykata Themelore Në Prishtinë sot ka caktuar masën e paraburgimit ndaj A.M për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer
Gjyshi sheh për herë të parë nipin që e kthyen nga ISIS në Kosovë Hajdarit i kishte vdekur djali i tij. Kujtimi i vetëm që ka nga ai është nipi 4 vjeçar Dita e shtunë për Hajdarin nis
Këto janë 32 gratë shqiptare në ISIS që u kthyen në Kosovë (FOTO LAJM) Institucionet e Kosovës kanë bërë të ditur se mesnatën e së premtes në Kosovë janë kthyer 110 kosovarë të cilët ishin në
Dalin pamjet, si hajduti theu xhamin dhe mori çantën brenda makinës (VIDEO) Të shumta janë rastet e thyerjeve të veturave, vjedhjeve të tyre por edhe gjësendeve që njerëzit lënë në to. Një rast
Messi thyen akullin shënon në çerek-finale pas 6 viteve Lionel Messi më në fund e ka thyer mallkimin që kishte rënë mbi të në fazën çerekfinale të Ligës së Kampionëve, duke shë
Gafa e televizionit Indian po thyen rrjetin, Ronaldo titullar me United (FOTO LAJM) Një televizion në Indi ka bërë një gafë në prezantimin e formacionit zyrtar të Manchester United për ndeshjen e kthimit
Shqipëria thyen rekord në Europë...për përqindjen më të lartë të të rinjve të papunë Të papunë, të pa arsimuar ose të patrajnuar, alternativat e vetme për të rinjtë shqiptarë mbeten kafeneve, deri sa të gj
Flamurtari ngjitet në vendin e 3, thyen 2-1 Kukësin (VIDEO) Flamurtari vazhdon të bëjë surprizën në Superiore. Ekipi vlonjat, fitoi në transfertë sfidën e katërt radhazi, me shifra
Moise Kean thyen rekordin e Balotelit Adoleshenti Moise Kean i Juventusit është krahasuar shpesh me Mario Balotelin, dhe këtë të shtunë hyri në librat e rekor
"Po! Jam ku*vë po ti?", gazetarja thyen tabutë Gazetarja Erjona Rusi përmes një shkrimi të publikuar kohët e fundit ka ‘’goditur’’ pikërisht një nga tematikat që konsi
Kthyen banesat në sera hashashi, arrestohen 6 shqiptarë në Belgjikë Rritja e bimëve narkotike në banesën e tyre private ka çuar në arrestimin e 6 shtetasve shqiptarë në Belgjikë. Policia b
Gjoka debuton me fitore, Kukësi thyen Laçi Ernest Gjoka debuton me fitore në eksperiencën e tij të dytë me skuadrën e Kukësit, e të cilën është shpallur kampion në
Të gjitha grabitjet e bankave në Shqipëri, e sotmja thyen rekordin Në vitet e fundit kanë ndodhur disa grabitje të blindave me miliona euro të bankave të nivelit të dytë në rrugën e Rinas
Pamje të rënda! Gjimnastja thyen këmbët gjatë hedhjes (VIDEO) Samantha Cerio ishte duke bërë provën e saj të parë në një garë mes universitetesh në fushën e gjimnastikës, por gjithçk
Rooney e tepron, për pak sa nuk i thyen këmbën kundërshtarit (VIDEO) Wayne Rooney është ndëshkuar me karton të kuq për herë të parë në karrierën e tij në Major League Soccer në SHBA, pas nj
Kastrioti shpreson te mbijetesa, thyen me përmbysje Kukësin (VIDEO) Në stadiumin "Redi Maloku" ishte Kastrioti që festoi, pasi mposhti Kukësin me rezultatin 2-1 me përmbysje dhe rindezi më
Guiness, 74-vjeçari thyen rekordin e futbollistit më të vjetër në botë Një izraelit ka thyer rekordin si futbollisti më i vjetër në botë që merr pjesë në një lojë profesionale në moshën 73-vj
UEFA mer masat për klubet që thyen rregullat e disiplinës në ndeshjet e Europa League UEFA ka publikuar të gjitha masat disiplinore të marrë për ndeshjet e fundit të Europa League, teksa vihen re shumë gjob
Punonjësi i bashkisë i thyen telefonin qytetarit, ndrërhyn Lindita Nikolla: Qetësohu zemër (VIDEO) Një debat që ka degraduar në shtyrje dhe përplasje mes banorëve dhe punonjësve të Bashkisë në Mirditë, ka ndodhur pak pa
Ford GT me 2,500 kuaj fuqi thyen rekord arrin 480 kilometra në orë Kaloi rekordin e Ferrarit, tani edhe të Bugattit. Kur mendoni për makinat e shpejta, sigurisht se iu shkon mendja te