999 rezultate për

therur

Tmerr në Londër, terroristët i ngulën thikën 30 cm kamarieres Londra mbrëmë u trondit nga 3 sulme terroriste ku mbetën të vdekur 9 persona dhe të plagosur 46 persona. Në njërin n
Mediu shpërthen ndaj Ramës: Ne pula të therura? Ti je gomari më i madh (VIDEO) Edhe sot nuk kanë munguar fyerjet në Kuvend, ku pas ofezës së lëshuar nga Rama, duke i cilësuar deputetët si pula të the
Rama: Vettingu do bëhet! Shyqyr që erdhe Sali, se këta ishin si pula të therura... (VIDEO) Gjatë fjalës në Kuvend, kryeministri Rama tha se Shqipëria është peng i kalendarit të PD-së. Sipas tij, Vettingu do të b
Filmoi veten duke therur një ushtar, ja si paraqitet në gjykatë "ushtari i ISIS" "Shtetasi gjerman që akuzohet për pjesëmarrje në Shtetin Islamik dhe për filmimin e vetes gjatë prerjes së pjesëve të tr
E tmerrshme/ Nëna ther me thikë vajzat në gjumë (FOTO LAJM) Një nënë e re, 24 vjeçare , ka therur me thikë dy vajzat e saj teksa ato ishin në gjumë. Ajo i kishte therur disa her
Përleshje me thikë në Tetovë Në qytetin e Tetovës janë përleshur disa personave me armë të ftohta. 49 vjeçari Xh. I nga fshati Sllatinë është konf
Zihen për bagëtitë, e moshuara e denoncon në polici Një 39 vjeçar është denoncuar në polici, pas një sherri që ka patur me një të moshuar në lidhje me hyrjen e bagëtive në
Sulmohen me thikë dy të rinj nga një grup personash Dy të rinj nga Shkupi janë përballur me dhunën agresive të një grupi personash. Të rinjtë, janë rrahur në rrugë “11 O
20 persona janë therur me thikë në një shkollë të SHBA-së Rreth 20 persona janë therur me thikë në një shkollë të mesme në shtetin amerikan të Pensilvanisë. Incidenti ka ndodhur
Paralajmëron në Facebook se do të vrasë dikë duke e therur 171 herë Mania për të shkruar statuse në Facebook për gjithça që bëjmë ka çuar në paralajmërimin e një vrasje. Një vrasës ka shkr
Siguria ushqimore, kontrolle për tregtimin e mishit Nën drejtimin e Ministrit të Bujqësisë, Zhvillimit Rural dhe Administrimit të Ujërave, Edmond Panariti u mblodh sot Task
Vrasja në xhami, dëshmitari: U tmerrova kur pashë mikun tim të therur Shemshir Muça ishte njeriu me të cilin Xhelo Zeqiri takohej të paktën tri herë në ditë për 15 vjet rresht. I bashkonte s
France, babai gjen të therur në banesë 3 femijët e tij Tre fëmijë të një familje janë gjetur të masakruar me thikë në qytezën e Dampmartit në Seine-et-Marne, pak kilometra lar
Tmerr në Vlorë, djali ther 10 herë me thikë të atin Një krim i rëndë i ndodhur gjatë mbrëmjes së djeshme ka tronditur qytetin bregdetar. Burime nga qyteti bregdetar konfirm
Meksikë, fqinjët zbulojnë pjesëtarët e një familje të therur Një familje e përbërë nga shtatë persona, mes të cilëve tre fëmijë, është shfarrosur në qytetin e Verakruzit, në Meksikë
Sollaku: Në Burrel, Haga gjeti gjurmë gjaku të bagëtive të therura Ish-prokurori i Përgjithshëm Theodhori Sollaku deklaroi sot se grupi hetimor i Gjykatës së Hagës i cili bëri kontrolle n