E FUNDIT/ Vrasje në Malësinë e Shoshit
999 rezultate për

teuta

Teuta Rugova regjistrohet si deputete Teuta Rugova, e bija e presidentit të ndjerë Ibrahim Rugova, është regjistruar si deputete e Kuvendit të Kosovës. Ajo
Naser Rugova tregon nëse do ta votojë Haradinajn për kryeministër Kandidati për deputet nga Lidhja Demokratike e Kosovës, Naser Rugova, në një prononcim për Arbresh.info, ka hedhur posht
Këngëtarja e njohur shqiptare si Marilyn Monroe (FOTO LAJM) Ajo është njëra ndër këngëtaret më zërin më të veçantë. Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur Teuta Selimi. Së fundmi
Reagon Naser Rugova: Unë dhe Teuta Rugova i qëndrojmë besnikë LDK-së Deputeti i LDK-së, Naser Rugova, që është një nga 29 deputetët e koalicionit LDK-AKR-Alternativa në Kuvendin e Kosovës,
Ja sa është pasuria e Teuta Rugovës Vajza e ish-presidentit të ndjerë të Kosovës Ibrahim Rugova, Teuta, si duket është një ndër deputetet më ta pasura në Ku
Mësohen emrat e pesë deputetëve të parë të AAK-së Teksa numërimit të votave për përqindjet e partive politike po i vjen funfi, ka filluar edhe numërimi i votave për kandi
E rrallë, këngëtarja shqiptare fjalë zemre për vjehrrën (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë në fakt që Rezarta Shkurta shprehet me fjalë shumë të bukura për nënën e bashkëshortit të saj, Erm
Teuta Arifi konfirmon rikandidimin për një mandat tjetër në krye të Tetovës Ka përfunduar mbledhja e Kryesisë Qendrore të BDI-së në Reçicë të Vogël në përfundim të së cilës janë konfirmuar edhe em
Teuta Arifi dëshiron edhe një mandat në krye të Tetovës (VIDEO) Nënkryetarja e BDI-së, Teuta Arifi, ka konfirmuar se BDI ka vendosur që të jetë pjesë e koalicionit qeveritar të udhëheq
Teuta Arifi lë komunën e Tetovës dhe bëhet ministre? Kryetarja aktuale e komunës së Tetovës, Teuta Arifi do të jetë njëra nga ministret e kabineti qeveritar të Zoran Zaevit.
Teuta Arifi shkarkon drejtorin e VMRO-së që rrahu Ziadin Selën Pas përfshirjes në skandalin e rrahjes së deputetëve në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë, ish-drejtori i shkollës së
Teuta shkatërron Korabin, Laçi fitore në frymën e fundit ndaj Luftëtarit Laçi merr një fitore shumë të rëndësishme në minutat e fundit për betejën e saj në luftën për mbijetesë. Lacianët triumf
Gallata në sfidën Teuta-Kukësi: "O xhuxh do shkallë, të japësh intervistën!" Kukësi arrti një fitore të rëndësishme dje në Durrës ndaj Teutës, por momenti më pikant ka qenë në përfundimin e ndeshje
Teuta mposht Tiranën, Laçi në rrezik Teuta fiton dhe i largohet akoma më tepër zonës së ftohtë të renditjes. Skuadra durrsake mposhti 2-0 në shtëpi Laçin, nj
Teuta Arifi nderohet me çmimin: "Oficere e rendit nacional për merita" Nënkryetarja e Bashkimit Demokratik për Integrim Teuta Arifi, u nderua me titullin "Oficere e rendit nacional për merita
Ademi-VMRO-së: Mos zvarisni procesin e zgjedhjes së kryetarit të Parlamentit Deputeti i BDI-së Xhevat Ademi, drejtuar deputetit të VMRO-DPMNE-së, Ilija Dimovskit i cili tha se partia e tij ka inve
Teuta ndal Skënderbeun në një ndeshje spektakolare Teuta ka arritur të ndalë Skënderbeun në Korçë në një barazim 1-1 në ndeshjen e vlefshme për javën e 24-t të Kategorisë
Luftëtari "paqe" me Laçin, Teuta mund Korabin (VIDEO) Përfundojnë dy sfidat e para të javës së 23-të në Superligë. Teuta ka marrë një fitore shumë të rëndësishme për mbijetes
Arifi: "Fituesi me fituesin", jo e precizuar në marrëveshje (VIDEO) Nënkryetarja e BDI-së, Teuta Arifi deklaroi sot se parimi “fituesi me fituesin” nuk specifikohet në Marrëveshjen e maji
BDI nuk e përjashton mundësinë e formimit të qeverisë së re me LSDM-në Zëvendëskryetarja e BDI-së, Teuta Arifi në intervistën e emisionit “360 Shkallë” ka theksuar se partia e saj nuk e përja