999 rezultate për

teuta

Zëdhënësi i komunës Tetovë, Armend Fazliu kritikon Teuta Arifin Nëse deri tani Teuta Arifi ishte e padëshiruar për qytetarët dhe për anëtarësinë e gjerë partiake të vetë BDI-së, tani k
Teuta Arifi inspekton punimet në Teatrin dhe Bibliotekën e qytetit (FOTO LAJM) Kryetarja e Tetovës sot ka inspektuar punimet në godinën e Teatrit dhe Bibliotekës së qytetit. Ajo në Facebook shkru
Teuta Haxhiu tregon pse nuk e mbështeti Haradinajn për Rikalon Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Teuta Haxhiu dje ka abstenuar për votën e saj lidhur me kërkesën e partiv
Arifi: Projekte të mëdha na presin mandatin tjetër Në Pallatin e Kulturës në Tetovë u mbajt konventa promovuese e kandidates për kryetare të komunës së Tetovës dhe listës
Teuta Arifi viziton familjet në lagjen Drenoc (FOTO LAJM) Kryetarja e Komunës së Tetovës Teuta Arifi sot ka vizituar disa familje të lagjes Drenoc. Gjatë vizitës ajo ka bërë d
Anketa e IRI-t: Në Tetovë fiton Teuta Arifi Anketa e IRI-t tregon se në Tetovë udhëheqë BDI, e cila ka kandiduar Teuta Arifin. BDI në këtë qytet ka rejting prej
Teuta mposht Vllazninë në “Loro Borici” Sezon i ri avaz i vjetër në Shkodër, me Teutën që duket se ja ka marrë dorën Vllaznisë. Arma mbetet e njëjta, cinizmi i
Teuta Arifi, zyrtarisht kandidate për kreun e Tetovës Kryesia qendrore e BDI-së në seancën e mbajtur pasdite në selinë e partisë në Reçicë të Vogël i konfirmoi kandidatët për
Surpriza në Kupë, bien Kukësi e Teuta Raundi i parë i Kupës së Shqipërisë starton me surpriza por edhe me fitore të lehta të skuadrave pretendente. Në Grupin
Hoti: Teuta Rugova nuk do ta votojë Haradinajn Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Avdullah Hoti ka thënë se sot do të marrin pjesë në seancën e jashtëzakonshme
Kelmendi: Teuta Rugova është viktimë e një detyrimi familjar, motra gjithmonë flijohet për vëlla (VIDEO) Deputeti i LDK-së, Ramiz Kelmendi, në emisionin “InfoBox” në RTV Dukagjini, ka folur edhe për vendimin e Teuta Rugovës p
PAN-i në kërkim të votave, ja me kë u takuam sëfundmi Krerët e koalicionit PAN, Kadri Veseli, Ramush Haradinaj dhe Fatmir Limaj po vazhdojnë konsultimet për krijimin e Qeveri
Hoti: Teuta Rugova ka votuar veç për shtyrje të seancës, ajo nuk do ta votojë qeverinë e PAN-it (VIDEO) Gjatë javës së kaluar nisi seanca konstituive për ta zgjedhur kryeparlamentarin, por nuk arriti të përfundonte si shkak
Selmanaj: Teuta Rugova më befasoi për të keq Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Driton Selmanaj, tha se vota e Teuta Rugovës, pro kërkesës së PAN’it, e ka bef
Shihni çfarë bën pas seancës Teuta Rugova (VIDEO) Sot vajza e ish- presidentit Rugova u vonua në seancën e Kuvendit, u tha se ajo ishte në takim me PAN-in dhe mori shumë
Zyrtare / PAN nuk do të marrë pjesë në vazhdimin e seancës Deputeti i Nismas për Kosovën, Milaim Zeka njoftoi se PAN nuk merr pjesë në seancën e orës 15:00. Ai tha se unë nuk d
PAN kërkon që seanca të shtyhet, Teuta e përkrahë Enver Hoxhaj nga Partia Demokratike e Kosovës ka thënë se si koalicion i përbërë nga PDK-AAK e Nisma kwrkojnw qe seanca
Ramush Haradinaj përfundon takimin me Teuta Rugovën, mbërrin në Kuvend (FOTO) Kandidati për keryeministër nga koaliconi PAN, Ramush Haradinaj pas dy pauzave ka mbërritur në hollin e Kuvendit. Ndë
Mustafa kërcënon Teuta Rugovën Kryetari i LDK’së, Isa Mustafa përmes një shkrimi ka kërcënuar Teuta Rugovën, duke thënë se “ata që shkelin qëndrimet e
Seanca e sotme do të udhëhiqet nga Adem Mikollovci dhe Teuta Rugova Seanca konstitutive e Kuvendit të Kosovës pritet të nisë sot në ora 10:00. Në këtë seancë pritet të bëhet betimi i de