E FUNDIT/ Shpërthen me lëndë plasëse 1 makinë në Tiranë
999 rezultate për

tetova

Gjenden tre nga pesë vajzat e zhdukura në Shkup e Tetovë Policia ka mundur të gjejë të miturat dhe tani ato janë kthyer tek prindërit e tyre. Në ndërkohë, policia heton edhe zhd
Tetova e angazhuar maksimalisht për sezonin dimëror Sektori për veprimtari komunale, mbrojtje të mjedisit jetësor dhe natyrës me fillim të sezonës dimërore ka bërë pregadit
Kërkohej për mashtrim ekonomik, pranga tetovarit në Qafë-Thanë Një 61-vjeçar nga Maqedonia është arrestuar në Qafë Thanë pasi ishte shpallur në kërkim nga Kroacia për mashtrim ekonomi
Fillojnë reshjet e dëborës, zbardhet Tetova (FOTO LAJM) Fshatrat e Malësisë së Tetovës, si zakonisht janë adresat e para në Maqedoni, ku arrijnë reshjet e para të borës. Kj
Tetova dhe Kumanova, qytetet më të ndotura në Maqedoni Tetova dhe Kumanova gjatë ditës së sotme kanë arritur sot një nivel tepër të lartë të ndotjes së ajrit. Stacionet m
Aksidenti në Austri, asnjë shtetas maqedonas i lënduar Mbrëmë pas mesnate në një nga rrugët magjistrale të Austrisë derisa autobusi i kompanisë Nasir Turs ishte duke u kthyer
Ky është 25-vjeçari nga Tetova që u hodh nga çatia e shtëpisë Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot Tetovën ku një djalë i ri i ka dhënë fund jetës, duke u hedhur nga çatia e shtëpisë
Sebajetja nga Tetova kërkon ndihmë në luftën me kancerin (VIDEO) Kanceri që fillimisht i është paraqitur në pjesën e barkut dhe pastaj edhe në kokë, ka bërë që 37 vjeçarja nga Tetova, S
I riu nga Tetova shantazhon një vajzë nga Gostivari Një vajzë 18 vjeçare nga fshati i Gostivarit, Dobri Doll, dje në stacionin policor të Gostivarit ka paraqitur se një tet
E FUNDIT/ Tetovari përplas për vdekje 72-vjeçarin në Sukth Një aksident më pasojë një të vdekur ka ndodhur në aksin Tiranë-Durrës. Nga raportimet e para mësohet se mjeti autob
Ky është 16-vjeçari nga Tetova që u vra në Danimarkë Një 16 vjeçar u gjet i vdekur në lagjen Ragnhildgade në Kopenhagen mbrëmjen e së hënës. Policia Daneze thotë se ka ma
Tre të rinj sulmojnë një 14-vjeçar nga Tetova Tre adoleshentë kanë sulmuar fizikisht një 14-vjeçar në Tetovë. Ngjarja ka ndodhur mbrëmë rreth orës 23.30, kur 14 vj
Lika nga Tetova: Këto lëvizje e parti nuk do mbijetojnë pas 15 tetorit Tubimit në Tetovë i është drejtuar edhe zëvendëskryeministri i Maqedonisë, i obliguar për implementimin e Marrëveshjes s
Erdogan shijon byrekun me mish në byrektoren e tetovarit në Beograd Presidenti turk Recep Taip Erdogan gjatë vizitës treditore në Serbi, gjatë të cilës u takua me homologun e tij Aleksanda
Martohet me një dasëm përrallore, biznesmeni i fuqishëm nga Tetova (FOTO LAJM) Një festë madhështore e cila u mbajt vetëm pak ditë më parë më 6 tetor në qytetin e Tetovës, dasëm kjo e organizuar nga
Arkivat osmane: Sa shqiptarë kishin Shkupi, Tetova, Gjakova, Peja në vitin 1900 Nga një dokument, fotokopje e dokumentit origjinal të statistikave te Perandorisë Osmane, të cilin Komisioni Shqiptar e
Zhduket një vajzë 15-vjeçare nga Kumanova Një vajzë pesëmbëdhjetë vjeçare nga Kumanova ka dalë ditën e djeshme nga shtëpia dhe është larguar në drejtim të panjohu
Ahmeti nga Tetova: Të sigurojmë fitoren e radhës! Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti mori pjesë sonte në konventën promovuese të kandidates për kryetar komune të Tetovës, Teuta Ar
U rrëzua nga çatia, vdes tetovari nga Pallatica E.I. (61) nga fshati Pallaticë e Tetovës ndërroi jetë gjatë rrugës për në klinikat e Shkupit nga lëndimet e marra trupor
Thaçi: Tetova bastion i PDSH, bisedimet për hyrje në qeveri (VIDEO) Kryetari i PDSH, Menduh Thaçi theksoi në intervistën për TV21 se Tetova është bastion i PDSH. Ai foli për udhëheqjen