999 rezultate për

taulant

“Forca” PD-LSI në KQZ, shpërthen ashpër Taulant Balla Sekretari i Përgjithshem, Taulant Balla i është përgjigjur PD-LSI në lidhje me mosshkarkimin e kryebashkiakut të PD-së n
PD-LSI bëhen sërish bashkë, braktisin Konferencën e Kryetarëve Ditën e sotme deputetët e LSI dhe PD-së kanë braktisur mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve, teksa po diskutohej projek
"Jot motër shkër**ehet hoteleve...", kur Berisha shante nga ropt Taulant Ballën në Kuvend (VIDEO) Gjatë dy seancave të fundit situata në Kuvend ka degjeneruar në debate të forta mbi rregulloren, por edhe fjalorin e Ram
"Bandat e Ballës goditën me pistoletë biznesmenin nga Prrenjasi" Ish-kryeministri Sali Berisha me anë të një statusi në Facebook ka publikuar denoncimin e një qytetari dixhital për kërc
Përgjimet e grupit të Vlorës, si komunikonte trafikanti dhe polici Në hartimin e dosjes së dorëzuar në gjykatë për grupin kriminal të Vlorës, prokurorët u janë referuar përgjimeve që u ja
Zyrtare, një tjetër shqiptar i bashkohet Taulant Xhakës te Bazeli Në ditën e fundit të transferimeve në Zvicër, Albian Ajeti ka nënshkruar një kontratë me Bazelin që e mban të lidhur der
Fillon implementimi i partisë-shtet, Ruci dhe Balla venë në rresht ministrat e Ramës Ka filluar pak minuta më parë takimi në Kryesinë e Kuvendit mes ministrave të kabinetit Rama, kreut të Kuvendit, Gramoz
Basha zbulon misionin sekret të Taulant Ballës mbrëmë në Elbasan (VIDEO) Kreu i PD-së Lulzim Basha i është drejtuar një moment deputetit të PS-së Taulant Balla teksa akuzonte Ramën për bashkëqe
Taulant Xhaka gëzon tifozët shqiptarë Taulant Xhaka do të rikthehet në Kombëtaren Shqiptare. Mesfushori i Baselit që mungonte prej kohësh në ambientin kuqe
Tetë mungesat e detyrojnë Panuccin të mendojë rikthimin e Taulant Xhakës Shqipëria para ndeshjes me Italinë ka dhimbje të mëdha koke, pasi i mungojnë tetë futbollistë. Vetëm në këtë fundjavë
Socialistët votojnë Ballën kryetar grupi, por kush deputet ishte kundër? Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka mbajtur mbledhjen e parë të grupit parlamentar të Partisë Socialiste. Gjatë m
Taulant Xhaka prezanton për herë të parë të dashurën (FOTO LAJM) Taulant Xhaka është padyshim një nga futbollistët më të dashur nga publiku shqiptar. Edhe pse ai gjithmonë është treg
Rama: Kreu i grupit Parlamentar të PS-së Taulant Balla Edi Rama gjatë fjalës së tij në Asamblenë e PS-së ka zbardhur emrat e para të qeverisë 2 për të qeverisur edhe 4 vite të
Supergoli i Xhakës në Kupën e Zvicrës (VIDEO) Taulant Xhaka dhe Ermir Lenjani kanë gjetur ditën e sotme rrugën e rrjetës me skuadrat e tyre në ndeshjet e kupës. E
Shpërthen Taulant Xhaka: Ju tregoj të vërtetën e bisedimeve me trajnerin Panuçi Mesfushori i Kombëtares, Taulant Xhaka ka reaguar ashpër përmes një statusi në “Facebook” në lidhje me lajmin për refuzi
Taulant Balla: Kryebashkiaku i LSI të dorëhiqet Taulant Balla,deputeti i Partisë Socialiste i zgjedhur në Qarkun e Elbasanit, ka falenderuar ditën e sotme, qytetarët e
Taulant Balla ironizon keq LSI: Ajo forca e parë nga shkoi? Deputeti i Partisë Socialiste në qarkun e Elbasanit, Taulant Balla ka reaguar pas numërimit të votave në këtë qark ku PS
Kryemadhi ironizon keq Ballën: Nga kërkimi i motrës vajte te kërkimi i votës Pas akuzave të Taulant Ballës dhe Partisë Socialiste të Elbasanit ka reaguar Monika Kryemadhi. Me anë të një postimi
Garë “titanësh” në Elbasan, PS, PD, LSI e PDIU në “luftë” të ashpër Gara në Elbasan pritet të jetë një ndër më të fortat e 12 qarqeve. Kjo për shkak se të katër partitë e mëdha pretendojnë
E mbani mend Taulantin e vogël? Ja si duket sot (FOTO LAJM) “Taulanti kërkon një motër” është padyshim një ndër filmat më të dashur për publikun shqiptar dhe një nga më të njohurit