999 rezultate për

tarraca

Ish-deputeti: Plot luks, shikoni si do të duket tarraca e Bledi Çuçit (FOTO LAJM) Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Bardh Spahia, ka akuzuar me anë të një postimi në Facebook qeverinë dhe ministrin e
Dje i morën zvarrrë, sot policët me dylbi shohin protestën nga tarraca (FOTO LAJM) Ditën e sotme po mbahet protesta pas shembjes së teatrit Kombëtar. Forca të shumta policie po vëzhgojnë nga tarracat
Nuk ka marrëveshje për hapjen e lokaleve në Maqedoni Hapja e lokaleve i përplasi Ministritë e Ekonomisë dhe atë të Shëndetësisë. Takimi i djeshëm, në të cilin morën pjesë ve
100 incidente, kjo ishte forca e madhe e stuhisë së erës në Tiranë (VIDEO) Pamjet e sigurisë së një biznesi kanë filmuar momentin kur era e fortë ka rrëzuar objektet nga tarraca e një pallati. Ng
Miratohet heqja e depozitave të ujit nga tarracat e pallateve Bashkia e Tiranës ka miratuar heqjhen e depozitave të ujit nga tarracat e pallateve. Mësohet se depozitat do lejohen
Donte të dilte në televizor, i riu anglez për famë hedh foshnjen nga tarraca Një i ri britanik ka hedhur një djalë gjashtë vjeçar francez nga një tarracë në katin e 10-të në galerinë e artit Tate M
Kavaja e blinduar, policë nëpër tarraca Duket se situata në KZAZ-në e Kavajës ka dalë jashtë kontrollit teksa protestuesit kanë hapur dyertë e shkollës dhe po m
Durrës, e reja tenton të vetëhidhet nga tarraca e pallatit Një vajzë ka hipur në tarracën e një pallati dhe kërcënon se do të vetëhidhet. Pranë vendit të ngjarjes në pallatet
Garda bëhet vegël e propagandës së Ramës: Kaq pak u mblodhën për Bashën (VIDEO) Garda e Republikës duket se është vënë në shërbim të propagandës së qeverisë gjatë protestës së sotme, ndërkohë që detyr
Bie nga tarraca dhe ndërron jetë punëtori në Tiranë, procedohet punëdhënësi 83-vjeçar Një person i cili ka qenë duke punuar për izolimin e një tarrace, ka rënë dhe ka vdekur. Ngjarja ka ndodhur përgjatë
Krijohet impianti i parë me panele diellore në Tiranë Tirana po nis një erë të re në shfrytëzimin e energjisë së pastër. Pas tarracave të gjelbra në disa prej institucioneve
Bie nga tarraca, ndërron jetë në spital 63-vjeçarja në Tiranë Një grua ka rënë nga tarraca e banesës së saj në Tiranë. Me gjithë përpjekjet për ti dhënë ndihmë, ajo ka ndërruar jetë
E rëndë, tifozi anglez bie nga tarraca pas golit të fitores ndaj Tunizisë (VIDEO) Anglia arriti të marrë një fitore tu mundimshme kundër Tunizisë. Gjatë ndeshjes për një kohë të gjatë nuk ndodhi asg
Tmerr në Itali, shqiptari hidhet nga tarraca por policët e kapin në ajër (VIDEO) Një shqiptar është hedhur nga tarraca e një pallati në Romë. Por fatmirësisht shqiptar, 26-vjeç është shpëtuar në mo
Bashkia e Tiranës projekt për rikualifikimin dhe shtrirjen e tarracave të gjelbra Projekti i tarracave të gjelbra në kryeqytet do të shtrihet në ndërtesat publike dhe private, ku Bashkia e Tiranës do të
Vajza kërcënon se do të hidhet nga tarraca në Tiranë Pavarësisht se policia bashkiake dhe INUK kanë mbërritur në banesën e familjes Hoxha në Tiranë, shëmbja e saj ska nisur.
Familja kërcënon me vetëvrasje: Do hidhemi nga tarraca nëse nuk ikën IKMT Një familje të cilës rrezikon t'i shembet banesa janë ngujuar Raportohet se familja Hoxha apelon për ndihmë dhe kërcë
Rama pranon dështimin me ujin: Mjafton të shihni tarracat e pallateve në qytete Kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar nisjen e aksionit të madh të ujit në vend, i cili pritet të zgjasë dy vite dhe as
E FUNDIT/ I dënuari në burgun e Krujës hidhet nga kati i dytë Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Burgun e Krujës ku një i burgosur është hedhur nga tarraca e katit të dytë duke gjetur
Kërcënuan se do hidheshin, zbresin nga tarraca dy vëllezërit Dy vëllezër vetëm pak minuta më parë kishin hipur në tarracën e pallatit dhe kërcënuan se do të vetëvriten në lagjen nr.