999 rezultate për

taravari

BDI me akuza të rënda për Taravarin Keqpërdorimet e kryetarit të komunës së Gostivarit dhe funksionarëve të tij nuk kanë fund. Veprimet joligjore të drejtue
Taravari: Zaevi mi mori kompetencat ia dha BDI-së Kryekomunari i Gostivarit, Arben Taravari ka reaguar pas vendimit të Ministrisë së Arsimit për t'ia marrë kompetencat në
Taravari i dërgoi letër, Zaev: Jam politikan pragmatik Kryeministri Zoran Zaev i është përgjigjur letrës së kreut të Gostivarit Arben Taravari ku ky i fundit tha se 100 mijë b
Taravari viziton fshatin Reçan, ndërhyrje për parandalimin e rrëshqitjes së tokës Kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari, vizitoi fshatin Reçan, ku u njoh me problemet me të cilat ballafaqohen
Taravari letër të hapur Zaevit Arben Taravari, kryetar i Komunsë së Gostivarit i ka drejtuar një letër të hapur kryeministrit të Republikës së Maqedoni
Plas sherri në Aleancë, dega e Butelit ofendon e fyen Arben Taravarin Sa po afrohet kongresi i parë i partisë së Selës, ashtu po shtohet numri i individëve dhe degëve të dorëhequra dhe të re
Bejta: Taravari më detyroi t’i kthehem politikës Ish kryetari i komunës së Gostivarit Nevzat Bejta ka akuzuar kryetarin e Gostivarit Arben Taravari për të pavërteta ndaj
Bejta mesazh Taravarit: Mos u merr me mua, puno për Gostivarin Në emisionin Click Plus ku i ftuar ishte kryetari i Komunës së Gostivarit Arben Taravari, ndërsa në lidhje të drejtpërdr
A do të kandidojë Taravari për kryetar të Aleancës? Kryetari i Komunës së Gostivar, Arben Taravari i ftua në emisionin Click Plus në televizionin 21, theksoi se është shumë
Taravari: Familja e ASH-së dita ditës po rritet Aleanca për Shqiptarët çdo ditë e më shumë po rritet, thotë sekretari i partisë Arben Taravari. Duke hedhur poshtë prete
Largimi i mësuesve nga puna, Taravari mohon akuzat e BDI Kryetari i komunës së Gostivarit Arben Taravari ka mohuar akuzat se mesues janë përjashtuar mësues me prapavijë politik
BDI: Taravari ka hequr nga puna 41 mësues Mësuesit e larguar nga puna përmes një konference për shtyp të mbajtur para objektit të Komunës së Gostivarit kane shpre
Sela: Maqedonia duhet të ndërtohet mbi bazën e konceptit binacional Në vazhdën e takimeve me qytetarët, Aleanca për Shqiptarët (ASH) ka zhvilluar takimin e radhës në Strugë. Të pranishmit
Taravari "selam" Ali Ahmetit nga Kumanova: Do ta marrim edhe Kërçovën Aleanca për Shqiptarët ka mbajtur një takim me qytetarët e Kumanovës. Arben Taravari, ka folur për zhvillimet e fundi
Taravari fillon fushatën "E vërteta për BDI-në" Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari, ashtu siç paralajmëroi paraprakisht, ka filluar sot fushatën e quajtur
Taravari: Ne nuk bëjmë bllokada si BDI Kryetari i komunës së Gostivarit, Arben taravari, në konferencën e mbajtur bashkë me liderin e Aleancës, Zijadin Sela, k
Sela viziton sot Taravarin në Komunën e Gostivarit Sot në ora 12:45 kryetari i komunës së Gostivarit, Arben Taravari do ta mirëpresë në kabinetin e tij, kryetarin e Aleanc
Dhëndri i Taravarit e ka rrogën sa pesë punëtorë të NPK-së Dega e BDI-së në Gostivar i ka bërë apel Arben Taravarit që të mos merret me fjalime demagogjike por të fillojë punën.
Arben Taravari: Zaev tradhëtoi, ne e përkrahëm kur të gjithë ishin me Gruevskin Sekretari i përgjithshëm i ASH-së, Arben Taravari në emisionin “Studio e Natës” në TV Telma ka sqaruar qëndrimet e tyre
Gostivari mund të shkoj në zgjedhje për këshillin komunal Komuna e Gostivarit e cila drejtohet nga sekratari i përgjithëshëm i Aleancës për shqiptarët (ASH), Arben Taravari, por