999 rezultate për

tallet

Rakitic tallet rëndë me Iniestan Mesfushori kroat Ivan Rakitic ka bërë pak shaka me shokun e skuadrës së tij, Andres Iniesta në prag të sfidës me Real So
Barcelona tallet me Celta Vigon, dhe kualifikohet në çerek-finale të Copa del Rey (VIDEO) Barcelona është tallur me Celta Vigon në ndeshjen që u zhvillua në “Camp Nou”, duke e mposhtur 5-0, për t’u kualifikuar
Bayern Munich tallet keq me Manchester United (VIDEO) Bayern Munich është tallur me Manchester Unitedin duke e krahasuar golin e shkëlqyer vollej të Arjen Robben kundër Al Ah
Spalleti tallet me mbrojtjen e tij: Dhe 80-vjeçaret e dinë se më duhet një i ri Inter në pesë ndeshjet e fundit nuk di të fitojë. Edh mbrëmë ata u ndalën në minutën e 90 nga Simeone. Pas ndeshjes
Klopp tallet keq me Nike pasi e bënë Coutinhon lojtar të Barçës Jurgen Klopp nuk shqetësohet nga lajmet e fundit, sidomos kur këto i jep një kompani veshmbathjesh. Ai së fundmi ka thën
Zëvendësministri tallet me Haradinajn Kryeministri Ramush Haradinaj zhvilloi sot një takim me zëvendësministrat e kabinetit të tij. Por jo të gjithë ishin aty
Trajneri i Evertonit tallet me Giroudin: Se lë gruaja të vjerë këtu Sam Allardyce është heroi i Evertonit, sepse mori skuadrën në një krizë rezultatesh, me humbjet që pasonin njëra-tjetrën
Liverpooli tallet me Swansea, i shënon edhe golin e pestë (VIDEO) Liverpooli ka shënuar edhe golin e pestë ndaj Swanseat në "Anfield Road" Redsat e kan gjetur golin me ish-mesfushori
Vucic tallet me Kosovën: Dialogu bëhet si të themi ne Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka thënë se vazhdimi i dialogut në Bruksel, për sa i përket pjesëmarrësve, do të
De Biasi uron Panuccin për punën e bërë, tallet me eksperiencën e shkurtër në Spanjë Gianni De Biasi ka kontributin e tij për vendin e 3-të historik në eliminatoret e Botërorit. Një fitore në ndeshjen e ti
Manchester City tallet me mesfushorin e rivalit të tyre (FOTO LAJM) Manchester City është tallur me mesfushorin e Manchester Unitedit, Marouane Fellaini, në llogarinë zyrtare të klubit në
Këngëtarja tallet me Olti Currin: E ke çun apo goc? (FOTO LAJM) Zaimina Vasjari ndau dje momente nga festa e mirëseardhjes së bebushit të saj të parë, një festë rozë, shumë rozë, sepse
Analisti i njohur tallet me kryeprokuroren Marku: U betua si ushtare Analisti Fatos Lubonja duke folur për News 24 ka sqaruar se që në fillim ska besuar te reforma në drejtësi dhe se dita e
City pas fitores me Tottenhamin tallet keq me Unitedin: Parkoje autobuzin ti (VIDEO) Mançester Siti mposhti dhe Totenhemin ditën e djeshme me rezultatin 4-1, duke vazhduar në këtë mënyrë rrugën drejt titul
Maradona tallet me fjalët e Ronaldos: Thuaji mos më çajë kokën (VIDEO) Diego Armando Maradona nuk ndihet aspak xheloz ndaj Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos. Të dy lojtarët kanë shkruar hi
Rrjeti tallet keq me Tahirin: Gruan e kam parë vetëm njëherë në dasëm (FOTO LAJM) Pas fakteve të publikuara dje në media në lidhje me bisedat private mes gruas së ish-ministrit Tahiri dhe biznesmenit Or
“Ata tallen me hundën time” Videoja e djaloshit që tallet nga shokët prek zemrat e miliona njerëzve (VIDEO) Një video prekëse e një djaloshi i cili ka mbetur vetëm pa asnjë shok sepse të gjithë tallin për pamjen e jashtme ësht
Bayerni tallet keq me Besiktasin (VIDEO) Skuadrës turke, Besiktas, i ka rënë shorti të luajë kundër Bayern Munich në 1/8 e finales së Ligës së Kampionëve, dhe si
Të rinjtë e fishkëllyen, Kaubojsi tallet keq me Ramën (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama ditën e djeshme në ditën e rinisë u "surprizua" nga të rinjtë të cilët fishkëllenin pa pushim duke
Liverpool tallet me rusët, shënojnë edhe golin e gjashtë (VIDEO) Liverpool ka shënuar edhe golin e gjashtë në këtë takim kundër Spartak Moscow e cila po luan në "Anfield Road" Goli