999 rezultate për

talenti

Benfica i ngre çmimin talentit të saj pas interesimit të Unidet dhe Barçës 18 milionë Euro. Kjo është shuma që Benfica kërkon për të lënë të lirë talentin Umaro Embalo. 16-vjeçari me performa
Fiorentina nuk e lejon Juventusin që t'ia rrëmbejë talentin e radhës Juventusi kërkon të bëjë sërish pazar te Fiorentina. Pas Bernardeschit, bardhezinjtë po synojnë t’i rrëmbejnë klubit vjo
Skuadra italiane kërkon talentin shqiptar Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Kamer Qaka, ka rënë në syrin e shumë klubeve evropiane dhe tashmë ka disa oferta seri
Talenti 20-vjeçar humbet jetën, ndërsa klubi e mbështet deri në momentin e fundit Javë më parë u raportua për gjestin human që kishte bërë klubi portugez i Boavistës, duke i rinovuar kontratën talentit
Rita Ora zbulon talentin e ri, tani provon edhe grimieren (FOTO LAJM) Rita Ora është një person shumë i lidhur me familjen. Kurse, nëna e saj Vera, është shumë aktive në rrjetet sociale.
United fillon kontaktet me talentin e pëlqyer nga Milani Sipas medieve angleze ‘Djajtë e Kuq’ kanë nisur kontaktet me Ajaxin për sulmuesin e talentuar. Kluivert është duke u
Valencia nuk pranon se e ka mbyllur transferimin e talentit të PSG-së Klubi spanjoll i Valencias ka mohuar arritjen e marrëveshjes me PSG-në për blerjen përfundimtare të mesfushorit portugez
Bushi qetëson situatën rreth talentit shqiptar: Nuk e zgjedh kurrë Greqinë para Shqipërisë Nuk ka asnjë rrezik që sulmuesi i talentuar shqiptar, që luan më Panioniosin në kampionatin grek, Fiorin Durmishaj, të b
Tare i vërsulet gazetarit pasi pyeti talentin serb për interesimin e United Lazio doli me një barazim dje nga Bergamo, teksa sfida ndaj Atalantës, u mbyll në shifrat 3-3. Menjëherë pas ndeshje
Milan i falet talentit shqiptar, i jep barazimin 4 minuta nga fundi Ekipi i të rinjve të Milanit ka marrë një barazim pasditen e djeshme ndaj Fiorentinës, ku arriti të barazonte dhjetë min
Juventus çmendet pa talentin, ofron 40 mln euro Federico Chiesa vitin e kaluar bëri debutimin me skuadrën e parë të Fiorentinës duke shkëlqyer në ndeshjet e zhvilluara
Teuta merr në provë talentin e PSG-së E enjtja ishte një ditë pushim për Teutën pas impenjimit në Kupën e Shqipërisë kundër Kamzës, ku shpenzuan shumë energji
Talenti i Dortmundit lojtari i vitit 2017 në Amerikë (FOTO LAJM) Mesfushori i talentuar i Borussia Dortmundit, Christian Pulisic, është shpallur lojtari më i mirë i SHBA-së për vitin 20
7 gola në 16 ndeshje, ky është talenti i ri që pritet të vijë në kombëtare (FOTO LAJM) Talenti shqipar që luan me shpresat e Zvicrës pritet të jetë ylli i ri i kombëtares shqiptare. Mësohet se tashmë kanë ni
Manchester United në gjurmë të talentit të Reali, oferta gati në merkaton e janarit Manchester United do të bëjë ofertë për mesfushorin e Real Madridit, Marco Asension, gjatë afatit kalimtar të janarit.
Chelsea ka gati ofertën për talentin e Leverkusenit Chelsea duket se kërkon të bëjë një tjetër afrim në repartin e sulmit, ku aktualisht pasha mbahet nga spanjolli Alvaro M
Dramë në Bayern - PSG, shënohet edhe goli i tretë (VIDEO) U duk se Bayerni e kishte mbyllur ndeshjen me dy golat e pjesës së parë por PSG ka hyrë me mendje tjetër në fushë këtë p
Bayern monitoron nga afër talentin e Bordeaux Bayern Munich e ka vëzhguar yllin e Bordeaux, Malcom, gjatë ndeshjes së Ligë 1 me Dijon, të cilën Bordeaux e humbi me re
Inter kalon Cityn dhe Arsenalin në garën për talentin 21-vjeçar Sipas Calciomercato.com, Interi po interesohet për talentin 21-vjeçarin të Boca Junior. Pavon është një lojtar sulmues
Juventus në negociata për super talentin18-vjeçar Juventusi në kërkim të Kluviert, jo Patrick por djalit të legjendës holandeze, Justin Kluviert. Talenti 18-vjeçar po shk