999 rezultate për

takim

Atdheu refuzon Ledjanën në takim: Nuk e ndjej, s’mund të më detyroni! (VIDEO) E papritur ishte për konkurrenten e “Për’puthen” Ledjana Prenga refuzimi që mori nga Atdheu, pas ftesës që i bëri për ta
U largua pas takimit me Saimirin, Enxhëll zbulon arsyen e vërtetë pse braktisi emisionin Një nga surprizat e spektaklit “Love Story” javën e kaluar ishte veteliminimi i Enxhëll, një prej vajzave që fitoi edhe
Barcelona nuk mban më, akuzon gjyqtarët se janë kundër tyre në çdo takim Barcelona nuk është e lumtur me gjyqtarët në këtë edicion, e kjo u shfaq edhe në të dielën e javës së kaluar në finalen
Murati në takimin e dytë me Sindin: Je pak më e shkurtër se unë Murati ka treguar interes ndaj Sindit, në "Përputhen" në Top Channel. E pyetur nga kjo e fundit, i riu turk ka ndarë
E papritur! Pas takimit romantik, Enxhëll vendos të largohet nga Love Story (FOTO LAJM) Nata e 10-të e spektaklit "Love Story" në TV Klan ka rezervuar mjaft të papritura, teksa Enxhëll është veteliminuar.
"Gjuha shqipe", Spasovski: Drejtori Sela nuk ka kërkuar takim me mua Ministri i Brendshëm Oliver Spasovski deklaroi sot se dikasteri që ai drejton respekton dhe zbaton të gjitha ligjet pozi
Fatjoni acarohet keq në takim: Gotën nuk e marr, nuk jam lepurush unë ooo Sot ishte dita e Anës dhe Fatjonit në “Për’Puthen”. Në takimin e fundit mes tyre e kanë shijuar të gjithë, por ky i radh
Shënohet goli i dytë në takimin Juventus-Genoa (VIDEO) Është shënuar edhe goli i dytë në përballjen që po zhvillohet në "Allianz Stadium" mes Juventusit dhe Genoas. Autor
Arjani i ashpër me Atdheun: Je aktor i dështuar, takimi më ngjalli neveri “Je një aktor i dështuar, Melisa është viktima në këtë takim”, kështu u shpreh opinionisti Arjan Konomi sa i takon takim
Rama i lumtur pas takimit me kryeministrin grek: Shije e shkëlqyer! Kryeministri Edi Rama përmes një postimi në "Tëitter" shprehet falënderues për mikëpritjen në shtëpi nga kryeministri Mi
Media greke: Takimi sekret, Rama ka frikë se e quajnë ushtar të Erdoganit në Ballkan Kryeministri Rama ndodhet sot për një vizitë zyrtare në Greqi, pak ditë pasi takoi në Ankara edhe Presidentin Erdogan.
E ftoi në takim, Atdheu refuzon i nevrikosur Melisën (FOTO LAJM) Debati vazhdoi i ndezur në studion e Përputhen me protagoniste vajzat që kritikonin njëra-tjetrën. Pas takimit 4-minu
Djali i ri nga Turqia bëhet mollë sherri mes Sindit e Melisës në Për'puthen (FOTO LAJM) Djali i ri nga Turqia, Murati është bërë molla e sherrit mes Sindit dhe Melisës puntatën e sotme të Për’Puthen. Deba
"S'ja kam borxh askujt jetën", Sindi e thotë troç nëse do pranonte një tjetër takim me Mevlanin (FOTO LAJM) Sindi është e prerë në lidhje me raportin me Mevlanin. Sindi dhe Mevlani gjatë puntantës së djeshme të ‘Përputhen’ u
Takimi Rama-Erdogan, mediat greke: Ne jemi armiqtë e tyre! Vizita e sotme e kryeministrit Rama në Turqi nuk është kaluar pa u vënë re edhe nga mediat greke. Gazeta greke El.gr
Sindi braktis takimin me Mevlanin: Ty të ka ofenduar Zoti, ik moj andej! Nuk ka qetësi mes Sindit dhe Mevlanit në "Përputhen" në Top Channel. Si asnjëherë më parë Mevlani është shfaqur tejet
Pa Lukakun në fushë, Sampdoria i bën "gjëmën" Interit (VIDEO) Pa Lukakun të dëmtuar Interi nuk ja ka dalë ndaj Sampdorias duke u mposhtur 2-1, shkruan Albeu.com. Ishin golat e Can
Rama në Turqi, pas takimit kryeministri do të hajë edhe bakllavanë e Erdoganit Kryeministri Rama do të pritet sot në një takim në Ankara nga Presidenti i Turqisë Rexheb Tayyib Erdogan. Presidenca
OSHEE paralajmëron për ndërprerjen e energjisë në dy zonat e njohura në Tiranë OSHEE njofton se nesër do të ketë stakim të energjisë elektrike në dy zona të Tiranës. Sipas OSHEE, stakimi do të zgj
Puthje dhe prekje në dush, takimi intim i Saimirit dhe Arianës (FOTO LAJM) Mbrëmjen e djeshme në "Love Story" u transmetua takimi mes Saimirit dhe Arianës. Dyshja u takuan fillimisht në palestër,