999 rezultate për

tahirin

Kush e ka radhën? Amerikanët listojnë edhe Saimir Tahirin krahas Vis Martinajt dhe Shullazit Ambasada amerikane duket të jetë tepër e vendosur në drejtim të instalimit të shtetit ligjor në Shqipëri duke mos u kurs
"Lirimi i dy ish-deputetëve të PS-së, e njëjta skemë si me Tahirin" Ditën e sotme Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda ka vendosur që të lirojë nga burgu dy ish-deputetët Arben Ndoka dhe A
Krimet e Rënda marrin vendimin e rëndësishëm për Tahirin Prokuroria e Krimeve të Renda ka vendosur të administrojë si provë vendimin e gjykatës së Katanias që e nxori ish minist
Meta shpërthen për Tahirin: Mbushi Europën me drogë Presidenti Ilir Meta pas shumë kohësh ka vendosur që të reagojë në lidhje me cështjen e ish-ministrit të Brendshëm Saimi
Gazetarja e thotë në studio: Ka ardhur një letër nga Bari për Tahirin Gazetarja Klodiana Lala në emisionin “Opinion” ka bërë një ndërhyrje përballë ish-ministrit Tahiri. Ajo e kundërshto
Dritan Zagani sfidon gazetarët, cila është pyetja e tij për Saimir Tahirin? Ish-oficeri i antidrogës, Dritan Zagani ka reaguar së funmdi në lidhje me konferencën e paralajmëruar nga ish-ministrit
Merret vendimi, çfarë vendosën Krimet e Rënda për Saimir Tahirin Prokuroria e Krimeve të Rënda ka marrë një vendim për dosjen e ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahirit duke vendosur s
"Rrëzoi" Saimir Tahirin, ish-oficeri i antidrogës kërkon kaq para për t'u tërhequr Ish-oficeri i antidrogës, Dritan Zagani, me anë të një postimi në profilin e tij të Facebook, ka ironizuar situatën e çë
Akuza: Bandat e Ramës rrahën Tahirin pak ditë më parë Ish-kryeministri Sali Berisha, ka deklaruar në "360 gradë" se tahiri është rrahur nga bandat e Ramës pak ditë më parë.
Mali i Zi jep konfirmimin që fundos Saimir Tahirin Prokuroria ka marrë përgjigje nga Mali i Zi për letërporosinë për një udhëtim të Tahirit me jaht drejt Italisë. Pa
Rama shet për herë të parë Tahirin, në prani të Erion Veliajt Ditën e sotme kryeministri Edi Rama gjatë Asamblesë Kombëtare deklaroi se që3 sot duhet të nisë fushata zgjedhore për zg
Kërkohet rikthimi në burg i Saimir Tahirit Një lëvizje e papritur ka ndodhur sot nga Prokuroria. Prokuroria ka kërkuar sërish burg për ish-ministrin e Brendshë
Përsëri reagime, Labi do t'i bashkohet Vetëvendosjes? Lëvizja Vetëvendosje pak më parë, përmes anëtarit të saj, Erzen Vraniqit mohoi se dikush nga ky subjekt të ketë biseduar
"Mos më pyesni për Tahirin e Xhafajn", gazetarja i nxjerr të palarat ministres Gazetarja e Deutsche Welle, Anila Shuka, nëpërmjet një postimi në "Facebook" i ka nxjerrë të "palarat" ministres së Drej
Godet ish-presidenti: Donald Lu ka të drejtë për Tahirin Ish-presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani ka komentuar lirinë e ish-minsitrit Saimir Tahiri dhe reagimin e ambasadës ame
Këto fishekzjarre Berishës i duken si festë për Saimir Tahirin (VIDEO) Lideri shpirtëror i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka postuar një video me fishekzjarre në profilin e Facebook-ut duk
Doli kundër kolegëve, kush është gjyqtarja që kërkonte arrest për Tahirin Ish-ministri i Brendshëm Saimir Tahiri i akuzuar nga prokuroria e Krimeve të Rënda për trafik narkotik u la i lirë ditën
Lu për Tahirin: Vendimi të bazohet mbi ligjin, jo presionet Në një kohë kur nesër pritet të mbahet seanca në Gjykatën e Apelit mbi kërkesën e ish ministrit të Brendshëm Saimir Tahi
"Nuk jam fans i tij", Stresi tregon takimin me Saimir Tahirin (VIDEO) Këngëtari Stresi është një ndër këngëtarët më me probleme me policinë në Shqipëri. Pak muaj më parë ai takoi rastësi
E pakënaqur me "arrest shtëpie", prokuroria kërkon burg për Saimir Tahirin Prokuroria e Krimeve të Rënda ka apeluar ditën e djeshme vendimin e Gjykatës së Shkallës së Parë për caktimin e masës së