999 rezultate për

swift

Taylor Swift ende me Calvin Harris? (FOTO LAJM) Pavarësisht se në disa intervista të dhëna pak ditë më parë ajo nuk e përmendi fare një romancë me Calvin Harris, duket
Swift thyen rekordet për ndarjet, ja kush i'a ka thyer zemrën (FOTO LAJM) Pas ndarjes me Harry Styles, këngëtarja Taylor Swift ka ende kujtime për te. Në një intervistë për “Elle Magazine”, 25-v
Taylor Swift e mërzitur nga ndarjet Taylor Swift shpesh është kthyer në një objekt talljeje, për shkak të romancave të saj të shumta. Lidhjet e saj në të sh
Gaga pranë Swift në momentet e vështira Lady Gaga i është gjetur pranë në momentet më të vështira Taylor Swift, ndërsa ka përcjellë dhe një mesazh sa i takon së
Nëna e Taylor Swift diagnostikohet me kancer Teksa karriera e saj po shkon mësë miri, jeta personale po ashtu, Taylor Swift ka marrë lajme aspak të mira për nënën e
Taylor Swift frymëzohet nga “Friends” (FOTO LAJM) Taylor Swift duket se inspirohet nga pamja e Jennifer Aniston, e cila në serialin “Friends” luan rolin e Rachel. Bluzat,
Taylor Swift kapet "mat" me Calvin Harris (FOTO LAJM) Taylor Swift dhe Calvin Harris kanë konfirmuar romancën e tyre pasi janë fotografuar duke u larguar nga një koncert së b
Swift kryeson në çmimet “iHeart” (FOTO LAJM) Taylor Swift nuk ka të ndalur, ndërsa ka triumfuar në çmimet “iHeart" me tre trofe. Këngëtarja amerikane ka kryesuar në
Calvin Harris lidhet me Taylor Swift? Kohët e fundit, në mediat rozë po qarkullojnë zëra per një romancë mes Swift dhe Harris qe ka filluar të lulëzojë, ndërs
Ja rregullat e arta që të jesh mike me Swift (FOTO LAJM) Këngëtarja Taylor Swift duket se është mjaft e fiksuar pas fotove, aq sa ajo ka vendosur edhe një rregull të artë në sho
“Njeriu i Vitit”, Taylor Swift një kandidate e fortë (FOTO LAJM) Pas shumë thashethemeve në lidhje me një romancë me një modele, tashmë këngëtarja mjaft e suksesshme Taylor Swift është
Taylor Swift: Nuk kam romancë me modelen! Teksa i ka cilësuar si mjaft dashakeqe, këngëtarja Taylor Swift ka mohuar në mënyrë kategorike faktin se ajo po shijon n
Zbulohet lidhja e fshehtë e Taylor Swift (FOTO LAJM) Prej kohësh deklaronte në median rozë se nuk ishte e dashuruar dhe se të gjitha lidhjet që kishte pasur më herët e kishi
Taylor Swift nuk beson tek dashuria e përjetshme Të gjitha lidhjet e dështura të këngëtares Taylor Swift, e kanë bërë atë të besoj se nuk ekziston dashuria e përjetshme.
Një tjetër rekord nga Taylor Swift Taylor Swift kryeson me çmimet e shumta të marra gjatë viteve të fundit, e ndërsa një tjetër trofe e bën atë edhe më të
Çmendet spikeri, kërcen përpara se të japë lajmet (VIDEO) Dan Thorn është një spiker lajmesh, të cilit i pëlqen shumë të kërcejë. Ai ka postuar videot e tij në Facebook, ku sh
Taylor Swift harron meshkujt, i dedikohet këngës Edhe më herët, me shumë interes shfaqej jeta private e këngëtares Taylor Swift, e ndërsa ajo tashmë ka thënë haptazi se
Swift: Është herët për martesë, nuk e di nëse do të kem fëmijë (FOTO LAJM) Fama e ka bërë këngëtaren Taylor Swift që të mendojë shumë për krijimin e një familje, teksa ajo është shumë skeptike në
“1989”, në tetor del albumi i Taylor Swift Taylor Swift i janë dashur dy vite punë intesive, për të sjellë albumin më të ri në muajin tetor. Sipas saj, ky është al
Taylor Swift gjen mashkullin ideal Bukuroshja Taylor Swift njihet për zërin e saj potent, por nga ana tjetër e medaljes edhe për ndarjet e herëpashershme.