999 rezultate për

sulmin

Policia i dërgon në paraburgim aktivistët Katër aktivistëve të Lëvizjes Vetëvendosje, Frashër Krasniqi, Egzon Haliti, Atdhe Arifi dhe Adea Batusha Gjykata Themelo
Sot, fjala përfundimtare në gjykimin për sulmin në Kuvend Prokurori i Prokurorisë Speciale, Abdurrahim Islami, mbrojtësit dhe të akuzuarit për sulmin në Kuvendin e Kosovës, sot d
AGK dënon sulmin ndaj gazetarit Taulant Osmani Asociacioni i Gazetarëve të Kosovës dënon sulmin dhe kërcënimin që i është bërë gazetarit të BIRN-it, Taulant Osmani, s
Vetëvendosja mohon lidhjen me sulmin ndaj ndërtesës së Qeverisë Lëvizja Vetëvendosje ka mohuar që të ketë lidhje me sulmin ndaj ndërtesës së Qeverisë së Kosovës, sot me të përfunduar m
Videoja e 5 shokëve me biçikleta pak para se të shtypeshin për vdekje në sulmin e Nju Jorkut (VIDEO) Një video e pesë shokëve nga Argjentina, të cilët humbën jetën në sulmin terrorist në Nju Jork është publikuar sëfundi.
Autori i sulmit në Nju Jork kishte një muaj që e planifikonte Autori i dyshuar për sulmin me kamion në Nju Jork si pasojë e të cilit 8 persoan humbën jetën u tha hetuesve se ai e ka
Haradinaj reagon për sulmin në New-York Kryeministri i Republikës, Ramush Haradinaj ka dënuar sulmin që ndodhi mbrëmë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Në
PSG shpenzoi 402 mln euro për sulmin, por rekordi historik vjen nga golat e një mbrojtësi (VIDEO) Layvin Kurzawa kishte një natë të madhe në Ligën e Kampionëve, ndaj Anderlechtit, duke u futur edhe në histori. Mbrojtë
STATISTIKË / Mertens vendimtar në sulmin e Napolit Dries Martens është duke shkëlqyer në vitin e fundit me fanellën e Napolit Ka kaluar pak më shumë se një vit që kur D
Fotografia e Ziadin Selës që tronditi kongresin në SHBA (VIDEO) Një fotografi e liderit të ASH-së, Ziadin Sela pasi u keqtrajtua nga huliganët maqedonas natën e përgjakshme të 27 prill
Arrestohet personi i dyshuar për sulmin me thikë në Munih Policia gjermane bëri të ditur se ka arrestuar personin e dyshuar për sulm me thikë, si pasojë e të cilit u plagosën kat
Arrestohen pesë persona për sulmin ndaj Ziadin Selës Prokuroria Publike ka dhënë urdhër në lidhje me ngjarjet e 27 prillit në kuvend dhe sulmin mbi deputetin dhe liderin e A
30 ditë paraburgim për sulmin ndaj Kajtazit, Fitim Thaqi ankesë ndaj gjykatës Gjykata vendosi që i dyshuari si sulmuesi i gazetarit Vehbi Kajtazit të rrijë të paktën 30 ditë në paraburgim. Vendi
New York Times raporton sulmin ndaj gazetarit Vehbi Kajtazi Gazeta prestigjoze amerikane ka shkruar sot për sulmin ndaj kryeredaktorit të Gazetës Online Insajderi, Vehbi Kajtazi.
Faton Ramadani tregon nëse ka gisht në sulmin ndaj Kajtazit Vehbi Kajtazi, gazetar dhe redaktor i Insajderit është grushtuar nga një person i panjohur mesditën e së premtes ne një
Vllasi: Edhe anëtarë të VV-së janë përfshirë në planin e vrasjes time Janë bërë gati 5 muaj që kur avokati i njohur kosovar, Azem Vllasi u plagos me armë zjarri në banesën e tij. Deri më
Trump refuzon ta quajë terrorizëm sulmin e përgjakshëm në Vegas Presidenti i Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, e ka përshkruar si njeri të sëmurë dhe të çmendur personin që vrau 59
"Arsenali i ferrit", dalin pamjet e armëve që u përdorën në sulmin e Vegasit (FOTO LAJM) Janë publikuar fotografitë e dy prej 23 pushkëve që u gjenden në dhomën e hotelit në Las Vegas të përdorura nga Stephen
Dëshmitari në dhomën ngjitur me terroristin e Las Vegasit përshkruan sulmin Një burrë që thotë se ishte në dhomën ngjitur me atentatorin e Las Vegasit, ka përshkruar tmerrin e sulmit. Brian Hod
Bajrami kërkon drejtësi për sulmin ndaj të birit (VIDEO) Amdi Bajram ka dënuar sulmin fizik ndaj kryetarit të Komunës së Shuto Orizares, Elvis Bajram, i cili gjithashtu është ed