999 rezultate për

sukses

Topalli krijoi parti të re kundër partive të mëdha, reagon Monika Kryemadhi Kryetarja e LSI Monika Kryemadhi i ka uruar suksese Jozefina Topallit në partinë e saj të re, Lëvizja për Ndryshim. S
Rama e shiti si sukses që qeverisë, del e vërteta për kampin "Al Hol" Aktualisht kryetemë në media është bërë vizita e Ramës në Liban dhe kthimi i 4 fëmijëve dhe një grua nga kampi i Al Hol
Pas suksesit të "MozzArt", Mozzik premton një tjetër surprizë për fansat (VIDEO) Mozzik është padyshim një ndër artistët më të suksesshëm. Reperi publikoi këtë verë albumin e titulluar “Mozzart” që rez
Owen flet për Cavanin, beson se do të ketë sukses te Man.United Cavani bëri disa minuta me fanellën e Manchester United, në ndeshjen kundër Chelsea, ku ‘Djajtë e Kuq’ luajtën baras.
6 arsye pse njerëzit e suksesshëm veshin çdo ditë të njëjtat gjëra Moda e shpejtë e njohur gjerësisht si "fast fashion" përtej prakticitetit, lë hapësirë për shumë kritika. Fiksimi i njer
Kulusevski zbulon sekretin: Ja çfarë duhet të bësh për të pasur sukses tek Juventus Dejan Kulusevski mund të thuhet se ka qenë vendimtar për Juventus-in në Kiev. Nga një e majtë e tij në limitet e zon
Ish-deputetja serbe: Çdokush nga Kosova duhet të krenohet me Dua Lipën Çdokush nga Kosova, serb apo shqiptar, duhet të jetë krenar me suksesin e Dua Lipës. Kështu është shprehur ish-deputetja
Sot një ndër modelet më të suksesshme, e njihni këtë personazh në foto? (FOTO LAJM) Arbenita Ismajli është padyshim një ndër personazhet më të komentuar të showbizzit shqiptar. Modelja ka qenë kryefjalë e
Njihuni me të riun shqiptar që po korr sukses në SHBA: Punoj vetëm 2 orë në ditë! Revista ‘Business Magazine’, ka një listë me 12 të rinj shqiptarë që kanë prekur suksesin përpara të 20-ve në shkencë, t
Elvana Gjata uron si asnjëherë publikisht mikun e saj të zemrës (FOTO LAJM) Miqësia e ngushtë e këngëtares Elvana Gjata dhe stilistit Valdin Sahiti është tashmë e njohur për të gjithë. Valdrin
"Nuk kemi valë të dytë dhe nuk do mbyllemi", cili është çelësi i suksesit në Suedi Epidemiologu Adners Tegnell që shpiku strategjinë suedeze për të ndjekur politikën e hapjes totale në kulmin e pandemisë
Shfrytëzojeni! Dita e shtunë është sukses i garantuar për këto shenja të horoskopit Dashi E dini mirë se si duhet të veproni dhe nesër nuk do të hezitoni për ta bërë. Vetëbesimi është një ndër vlerat m
Suksesi i jashtëzakonshëm nga nxënësit e ShMP "Jahja Kemal" Online International Math Challenge (IMC) është një konkurs online nën organizatës International Math Challenge. Online
Naftëtarët sërish pa një përgjigje, përfundon pa sukses takimi Përfundon pa sukses takimi i naftëtarëve me përfaqësuesit e firmës, e cila pretendon se ka
Sjelljet e një gruaje të suksesshme në karrierë Për shumë kohë gratë e kanë krijuar suksesin dhe karrierën e tyre duke u përshtatur në një kulturë të mbizotëruar nga bu
Mposhti me sukses COVID-19, Trump habit me rikthimin e tij: Dua t'ju puth të gjithëve! Presidenti Donald Trump ka habitur njerzit me rikthimin e tij plot energji në garën e Zgjedhjeve Presidenciale në SHBA,
Pas triumfit të madh, reagon Robin Krasniqi: Jemi kampionë të botës Haxhi Robin Krasniqi ka reaguar së fundmi pas titullit të fituar. Robin Krasniqi ka arritur që me sukses të mposht Do
Petrucci arrin suksesin e parë sezonal, triumfon në Le Mans Mbi pistën e lagur të Le Mansit ishte Ducati i Danilo Petruccit që triumfoi në Çmimin e Madh të Francës në Moto GP, gara
Çfarë bëjnë njerëzit e suksesshëm çdo mëngjes Ndërkohë që ti shtyn alarmin çdo 5 minuta, dikush tjetër është zgjuar, i ka thënë "mirëmëngjes" njerëzve përreth dhe ka
Kush është Lirim Zendeli, 20-vjeçari që po na bën krenarë me sukseset e tij! (FOTO LAJM) Ditët e fundit në llogaritë e Instagramit të disa prej figurave publike kemi parë një të ri, i quajtur Lirim Zendeli.