999 rezultate për

suedise

Çfarë ke humbur Xhemaili! Shansi i madh që shpërdoroi Zvicra për të shënuar (VIDEO) Një kombinim perfekt mes Zuber dhe Xhemailit për pak e çoi Zvicrën në avantazh në minutën e '38 në ndeshjen kundër Suedi
Nis uragani shqiptar tek Zvicra, kërkohet goli me çdo kusht Zvicra ka nisur me vrull ndeshjen kundër Suedisë duke synuar të shënojnë sa më shpejt. Deri më tani, kur është luajtu
Nuk mund të mungonte! Si e uroi Taulanti-Granitin për ndeshjen ndaj Suedisë Shqiptarët sot do të bëjnë tifo për Zvicrën në sfidën me Suedinë. Edhe te Kombëtarja kuqezi ka lojtarë që mbështesin hap
Mbrojtësi i Suedisë provokon shqiptarët me "shqiponjë" (FOTO LAJM) Suedia do të përballet në fazën e 1/8 me Zvicrën. Një ndeshje e vështirë do të jetë kjo për Zvicrën pasi suedezët vijnë
Shaqiri: Më mirë të luanim kundër Gjermanisë, sesa ndaj Suedisë Sulmuesi i Zvicrës, Xherdan Shaqiri do të kishte pëlqyer të luante kundër Gjermanisë sesa ndaj Suedisë në 1/8-at e Kupës
U kualifikuan, kjo është data dhe ora se kur do të luaj Zvicra ndaj Suedisë (FOTO LAJM) Zvicra e Xherdan Shaqirit, Valon Behramit, Granit Xhakës dhe Blerim Xhemajlit u kualifikua sonte për në 1/8 e finales pa
Gjermanëve u mjafton vetëm një gol, i ndihmon matematika Ndeshja midis Meksikës dhe Suedisë deri më tani është në favor të Suedezëve me një rezultat 0-3 dhe tashmë kryesojnë gru
Përfundon pjesa e parë, barazim pa gola mes Meksikës dhe Suedisë (VIDEO) Ka përfunduar pjesa e parë mes Meksikës dhe Suedisë në "Central Stadium". Të dyja skuadrat patën disa raste të arta,
Shkaktoi faull tek goli i Gjermanisë, tifozët suedezë fyejnë mbrojtësin e tyre Durmaz Mbrojtësi me origjinë siriane i Suedisë, Xhimi Durmaz, ka reaguar pas mesazheve fyese që i kanë ardhur, pasi shkaktoi fa
Federata Gjermane kërkon falje për gjestin e Bierhof Gjermania arriti të marrë një fitore kundër Suedisë me një gol të Toni Kroos në minutën e fundit të lojës. Gjatë fest
Ky ishte gjesti i turpshëm që "ndezi" gjakrat te stoli i Suedisë (VIDEO) Gjermania arriti të marrë një fitore në minutat e fundit të ndeshjes kundër Suedisë por kjo sfidë ka pasur shumë tension
Gjermania hap shpresat për kualifikim, skenarët e mundshëm të Grupit F (FOTO LAJM) Me fitoren e Gjermanisë ndaj Suedisë, tashmë ekipi i Low ka shumë shpresë për të kaluar fazën e grupeve, duke e pasur gj
Sherri i trajnerëve që nuk u pa gjatë ndeshjes (VIDEO) Gjermania arriti të marrë një fitore në minutat e fundit të ndeshjes kundër Suedisë. Por kjo sfidë ka pasur shumë ten
Gjermani - Suedi, notat e lojtarëve (FOTO LAJM) Gjermania ka fituar në fund të ndeshjes me rezultatin final 2-1 ndaj Suedisë në ndeshjen e dytë të Grupit F në kuadër të
Super Kroos, Gjermani fiton me përmbysje të madhe ndaj Suedisë (VIDEO) Një ndeshje që ndryshon krejtësisht historinë! Gjermani ka bërë një super-ndeshje duke fituar me përmbysje të madhe ndaj
Gjermania merr super lajmin para sfidës: Suedezët i ka kapur diarreja Gjermania ka një ndeshje shumë të rendësishme sonte kundër Suedisë ku i duhet medoemos fitorja për t'u kualifikuar për t
Reus: Jam i gatshëm ndaj Suedisë Sulmuesi i Borussias së Dortmundit, Marco Reus, është optimist për arritjen e një rezultati pozitiv ndaj nordikëve ditën
Thomas Muller me deklaratë të çuditshme kundër Suedisë Thomas Muller, tha se Gjermania do të luajë vetëm për fitore ndaj Suedisë. “Ne kemi analizuar tërësisht lojën kundër
Të shtëna në Malmo të Suedisë, katër të plagosur Katër persona janë plagosur nga të shtënat në qytetin suedez të Malmos. Siç raportojnë mediat e huaja, motivi i të sh
Fitorja e Suedisë fut në panik gjermanët Suedia arriti të marrë një fitore me një rezultat minimal ndaj Koresë së Jugut, por shumë të vlefshme për grupin F. T