999 rezultate për

stuttgartit

Hannover dhe Stuttgart nuk heqin dorë nga sulmuesi i kombëtares Vijon interesi i Hannoverit dhe Stuttgartit për sulmuesin shqiptar Rey Manaj. Mediat italiane raportuan vetëm pak di
Bayern Munich poker Stuttgartit (VIDEO) Bayern Munich nuk heq dorë nga titulli kampion. Bavarezët shkatërruan 4-1 Stuttgartin në Alianz Arena në një ndeshje jo
Tragjedi në Gjermani, kapitenit të Stuttgartit i vdes babai në stadium Tragjedi në shtëpinë e Stuttgart, pasditen e ditës së sotme. Menjëherë pas ndeshjes së fituar në “Mercedes-Benz Arena
Bayern Munich kalon në avantazh ndaj Stuttgartit (VIDEO) Bayern Munich ka kaluar në avantazh ndaj Stuttgartit në "Mercedes-Benz Arena". Ai që ka shënuar golin është mesfusho
Bayern Munich nuk ka të ndalur, fiton edhe ndaj Stuttgartit (VIDEO) Bayern Munich ka marrë një fitore të rëndësishme në transfertë ndaj Stuttgartit, ndeshje e vlefshme për javën e 17-të të
Skandali / Joachim Low ka përdorur doping? Tekniku i Kombëtares gjermane, Joachim Low është pjesë e skandalit për përdorimin e dopingut në skuadrën e Stuttgartit n
Grusht mes lojtarëve të Stuttgartit Në stërvitjen e fundit të Stuttgartit ka ndodhur një përleshje mes dy futbollistëve të kësaj skuadre. Vedad Ibisevi
Schalke "poker" Stuttgartit, fiton edhe Xhaka (VIDEO) Schalke 04 ka shkatërruar në transfertën 0-4 Stuttgartin. Ndeshja javës së 14 të Bundesligës foli vetëm për miqtë që e d
Borussia luan tenis me Stuttgartin (VIDEO) E vështirë të parashikohej sfida për Borussia Dortmund përballë një rivali si Stuttgart, që në të shkuarën kishte triumf
Stuttgarti shkarkon Labbadian Trajneri Stuttgartit në Bundesligë Bruno Labbadia është shkarkuar nga drejtuesit e klubit gjerman pas paraqitjes së dobë
Bayern "knockout" Stuttgartit (VIDEO) Bayern Munich ka shkatërruar në takimin e të dielës Stuttgartin me rezultat të thellë 6:1. Është interesante se mysafirë
Heynckes i kënaqur me fitoren ndaj Stuttgartit Trajneri i Bayernit të Munichut, Jupp Heynckes ka vlerësuar paraqitjen e lojtarëve të tij në përballjen e një dite më pa