999 rezultate për

strakosha

Nostalgji për fëmijërinë, Strakosha tregon kujtime në krahët e të atit (FOTO LAJM) Strakosha duket se ka një lidhje të fortë me babain e tij edhe pa iu bërë kjo pyetje. Dë fundmi gardiani i Lazios ka pos
Gardiani i portës së Italisë: Strakosha është në nivelin e Handanovic dhe Allison Tre ndeshjet e fundit të vitit 2017 pa pësuar gol dhe një nga 10 lojtarët më të vlerësuar të pjesës së parë të sezonit.
Strakosha i del në mbrojtje Inzaghit, kundërshton VAR-in Portieri i Kombëtares, Thomas Strakosha, së fundmi i ka dalë në mbrojtje trajnerit të tij Inzagi, për ceshtjen VAR. “
Shkëlqeu në sfidën ndaj Interit, Lacio falenderon Thomas Strakoshën Thomas Strakosha u zgjodh lojtari më i mirë i ndeshjes në përballjen ndaj Interit. Shqiptari i mohoi një gol të sigurt m
Strakosha i pakënaqur me barazimin ndaj Interit: Meritonim fitore Inter dhe Lazion nuk shkuan më shumë se një barazim pa gola me njëri-tjetrin.Ku Srakosha arriti ta mbajë portën sërsih t
Szczesny ka ëndërr të bëjë atë që bëri Strakosha Vojçek Szczesny në një intervistë të dhënë ditën e djeshme, polaku ka pranuar se në fillimet e tij ka pasur një tjetër p
Strakosha me statistika më të mira se De Gea dhe Ter Stegen Thomas Strakosha është portieri i ri më i mirë në Europë, ndërsa qëndron përkrah emrave më të mëdhenj të portës në nivel
Strakosha zëvendësuesi i emrave të mëdhënj në Itali Thoma Strakosha në ndeshjen me Fiorentinën ku ai dha kontributin e tij në kualifikimin e bardhekaltërve në gjysmëfinale
Strakosha i jep kualifikimin Lazios në Coppia Italia (VIDEO) Lazio është skuadra e parë që ka siguruar gjysmëfinalet e Kupës së Italisë. Në çerekfinale, bardhekaltrit mposhtën Fi
Thomas Strakosha një portier legjendar për Lazion Me këmbë e me duar këndonte pak vite më parë Jovanotti, me këmbë përveçse me duar “këndon” edhe Thomas Strakosha tani.
Lazio feston Krishtlindjet, Strakosha i vetëm (FOTO LAJM) Edhe klubi i Lacios ka zhvilluar festën tradicionale për Krishtilindjet, në prag të festës. Bardhekaltrit kanë organizua
Strakosha flet pas barazimit dramatik ndaj Atalantas, si dhe duelin me Berishën Mbas barazimit të çmendur me Atalantën, Tomas Strakosha u vlerësua nga mediat laciale, për paraqitjen e tij ndaj ekipit
Moderatori shqiptar tregon të kaluarën e vështirë Bledi Strakosha së fundmi foli hapur për fenomenin e bullizmit dhe të kaluarën e tij të vështirë. I ftuar në emisionin “
Strakosha: Ne nuk duhet të ndalemi Është vetëm 22 vjeç por mund të konsiderohet një lider i vërtetë në ekipin e tij duke motivuar shokët e vetë. Thomas
Thomas Strakosha tregon si i lindi pasioni pë t'u bërë portier Thomas Strakosha nuk është më një risi për Lazion dhe futbollin italian, por pjekuria që ai po tregon si brenda ashtu ed
Panucci: Lazio rrezikoi me Strakoshën Një nga lojtarët që lanë grumbullimin në Antalia me Kombëtaren ishte edhe Tomas Strakosha. Gardiani i Lazios, ndjeu
Strakosha tek Juventus? Ja çfarë thotë Tare për këtë transferim Igli Tare i ka thurur elozhe bashkombast të tij tek Lazio, Thomas Strakoshës. Ai gjithashtu ka prekur dhe ineresimin e J
Strakosha lihet pushim nga Inzaghi ndaj Viteses Thomas Strakosha është një nga futbollistët shqiptarë, që po kthehet në një protagonist të padiskutueshëm në Serinë A, m
Portieri i Romës komplimenton Strakoshan: Është shumë i zoti Roma dhe Lazio do të ndezin këtë fundjavë Romën me derbin e radhës. Në një intervistë portieri i Romës ka folur rreth
Strakosha: Më vjen keq për Buffonin Strakosha ndjen keqardhje për dështimin e Italisë, më së shumti që Buffon nuk do të shijojë një tjetër Botëror, që i dha