999 rezultate për

strakosha

Rrëfimi i pazkontë i gazetarit shqiptar: Jam poligam, nuk mbaj dot vetëm një lidhje (VIDEO) Bledi Strakosha, është një nga figurat më të hershme të televizionit shqiptar me plotë 29 vite karrierë, por njëkohësish
Gardiani shqiptar i Lazios: Barazimi 3:3 me Atalanta ishte pika kthyese e sezonit të Lazio Lazio ishte një nga skuadrat më të mira të këtij sezoni në Serie A, duke mbajtur edhe pozitën e dytë në tabelë aktualish
Portierët më të mirë në botë, Strakosha baraz me Szczesny Thomas Strakosha ishte duke kaluar një formë të shkëlqyer në Serinë A me fanellën e Lazios. Gardiani shqiptar po shn
"Kur shikon njerëz që dalin akoma jashtë", Strakosha reagon ashpër ndaj atyre që nuk i respektojnë masat kundër koronavirusit Portieri i Shqipërisë Tomas Strakosha ka shprehur zhgënjimin me injorimin e masave të izolimit prej koronavirusit nga di
Si kurrë më parë, Strakosha feston ditëlindjen në karantinë Dita e sotme është speciale për portierin Tomas Strakosha. Gardiani shqiptar feston datëlindjen e 25-të, por nuk mund ta
De Biasi nga karantina: Shqipëria ka diamante Gianni de Biasi, ish trajneri i Kombëtares shqiptare, është ndalur këtë herë duke folur për situatën që po përjeton Ital
Strakosha në radarë e dy klubeve angleze Garë dyshe për Thomas Strakoshën. Portieri i kombëtares shqiptare i cili ka treguar një nivel shumë të lartë me Lazion g
Super Strakosha, Lazio fiton me përmbysje kundër Interit (VIDEO) Super Strakosha, Lazio fiton me përmbysje kundër Interit (VIDEO) Lazio ka bërë mrekullinë përballë Interi kjo dhe fal
Strakosha fiton "derbin" me Berishën që u shndërrua në tabelë qitjeje Vazhdon të realizojë me ritëm të shfrenuar Ciro Immobile, që ndaj Sassuolos, në "Olimpico", la shenjë me një dygolësh në
Gabon Strakosha, Roma në avantazh (VIDEO) Roma ka kaluar në avantazh në derbin ndaj Lazios. Është Dzeko ai që realizoi me kokë pas një dalje të gabuar të Stak
Lacio mundi thellë Sampdorian, ja si u vlerësua Strakosha nga media italiane Lacio ka mundur pasditen e sotme Sampdorian, me rezultatin e thellë 5-1 dhe tregon jo vetëm që është në superformë, por
Strakosha: Po zbavitemi të gjithë Thomas Strakosha zhvilloi një ndeshje të madhe, priti çdo gjuajtje të Napolit dhe ndihmoi Lazion të arrinte fitoren e dh
Strakosha për 2020: E fillojmë vitin e ri më të uritur se kurrë Viti 2019 ishte i jashtëzakonshëm për Thomas Strakoshën dhe Lazion, por gardiani kuqezi kërkon të fitojë më tepër në 202
Strakosha merr tjetër vlerësim në Itali Lazio mori një fitore, spektakolare dhe dramatike, ndaj Cagliari me rezultatin 1-2, ndeshje e vlefshme për javën e 16-të
Strakosha lihet pushim për ndeshjen e Europa League Lazio luan sot shansin e fundit në Europë, aty ku në Ligën e Europës e sheh veten në vendin e tretë dhe i duhet me doemo
Dita e ndeshjes, ky është formacioni i mundshëm i Kombëtares tonë Shqipëria është gati. “Air Albania Stadium” gjithashtu. Ora 20:45 përkon me fillimin e “betejës” me kampionët e botës. 1
Strakosha rrëfehet për stadiumin e ri dhe Kombëtaren Në një rrëfim për "Corriere dello Sport", Tomas Strakosha u ndal te disa çështje. Fillimisht portieri i Kombëtares ceku
Balaj e Strakosha të dëmtuar, portieri rrezikon Andorrën Shqipëria ka nisur zyrtarisht përgatitjet për dy ndeshjet e fundit kualifikuese të Europianit 2020. Skuadra kuqezi zhvil
Lacio udhëton në Skoci me dy portierë shqiptarë (FOTO LAJM) Lacio do të luajë sot në transfertë ndaj Celtic, aty ku do të tentojë të marrë një fitore për t’u afruar më shumë me kal
Strakosha në gjumë, pëson 2 gola nga Muriel (VIDEO) Lazio e ka nisur në mënyrën më të keqe sfidën në Olimpico përballë Atalantës së Gjimshitit, shkruan Albeu.com. Strako