999 rezultate për

stoli

E bujshme: Ish-trajneri i Real Madrid shumë pranë stolit të Bayern Një lajm bombë vjen pak minuta më parë nga Spanja. Ish-trajneri i Real Madrid Julen Lopetegui është favorit për tu ulur
Papa: Vizitën ia kushtoj Nënë Terezës Maqedonia Veriore do të jetë vendi i 42-të që do të vizitojë Papa Francesk nga fronti i tij si Papa i Kishës Katolike Ro
Një tjetër ish-milanist kandidat për stolin e Milanit Trajneri i PSV-së, Mark van Bommel, është në krye të listës së dëshirave të Milanit për ta zëvendësuar të padëshirueshmi
Kandidati për stolin e Milanit: Gatusso meriton të përfundojë sezonin Emri i tij është përmenduar disa herë si trajner i Milanit, madje edhe në këtë sezon. Gjithsesi, trajneri Roberto Donado
Stoli i Milanit, dalin në skenë dy emra të njohur Milani po kalon në krizë të thellë rezultatesh në Serina A dhe në fund të sezonit rrezikon të mbetet jashtë Championsit,
Ranieri i dorëzon Contes pankinën Pas fitores ndaj Cagliarit dhe, momentalisht, vendit të katërt në renditje, që do të thotë Champions, trajneri i Roëms,
Ish-trajneri i Romës refuzon stolin e Milanit Gennaro Gattuso dhe Milani janë shumë pranë divorcit. Mediat flasin për një fund dashurie edhe në rast Champions, tek
De Biasi i gatshëm të ulet në stolin e Veronës Pas 2 vitesh pushim, ish-trajneri i kombëtares shqiptare, Gianni de Biasi është gati të rikthehet për të marrë drejtimi
Ish-legjenda e gjermane pranë stolit të Herdha Berlin Jurgen Klinsmann është gati të rikthehet në stol. Mediat gjermane bëjnë të ditur se ai pritet të marrë drejtimin e Herth
"Pep Guardiola tek Juventusi", mediat italiane e bëjnë të kryer Një lajm bombë vjen nga Italia ku flitet për ndryshme në stolin e Juventusit sezonin e ardhshëm. Sipas gazetës së njo
Gattuso e mbyll me Milanin, italiani mund të ulet në stolin e Newcastle Milani nuk po kalon aspak një moment të mirë këtë sezon. Kuqezinjtë rrezikojnë seriozisht zonën Champions për sezonin
Shtohet një altertivë për stolin e Interit, bëhet fjalë për ishin e skuadrës Stoli i Interi është në lëkundje pasi rezulatet me Spallettin në krye nuk i kanë kënaqur drejtuesit e Interit të cilët p
Formacionet zyrtare: Cardiff-Liverpool, Shaqiri e nis nga stoli (FOTO LAJM) Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen Cardiff City – Liverpool. "The Reds" do të kenë testin e radhës kundë
Kështu "shpërtheu" Ronaldo kundër Allegrit (VIDEO) Kanë kaluar tri ditë nga eliminimi i Juventusit në çerekfinale të Ligës së Kampionëve nga Ajax dhe vijon heshtja e aktor
Shaqiri po ngroh stolin, reagon Klopp Xherdan Shaqiri ka filluar të ngrohë stolin në vitin 2019. Shqiptari nuk është më i preferuari Jurgen Klopp dhe kjo u
Stoli kuqezi, Edoardo Reja mbërrin në Tiranë Trajneri i ri i Kombëtares, Edoardo Reya, ka mbërritur në Tiranë për t’u prezantuar nga presidenti i FSHF-së, Armand Duk
Edy Reja në stolin e Kombëtares, mësoni edhe ndihmësin e tij Edi Reja do të jetë trajneri i ri i Shqipërisë. Ai ka gjetur gjuhën e përbashkët me kreun e Federatës, Armand Duka dhe d
Dalin formacionet: Liverpool-Chelsea, Shaqiri e nis nga stoli Liverpooli do të presë në orën 17:30 në Anfield Road Chelsean në një supersfidë e cila pritët të dhurojë spektakël.
Totti kërkon Genaro Gattuson për stolin e Romës Aventura e trajnerit Claudio Ranieri te Roma do të përfundojë në fund të sezonit, pasi klubi kryeqytetas nuk do t’i rino
Zyrtare: Ish-trajneri i Milanit, ulet në stolin e Fiorentinës Vicenzo Montella është zyrtarisht trajneri më i ri i Fiorentinës. Italiani ka nënshkruar një kontratë deri në vitin