999 rezultate për

stoli

Politano thuajse i Napolit, Barbosa do të mbetet në Flamengo Pasi dështoi kalimi i tij në Romë, ndonëse kishte kryer edhe vizitat mjekësore, Mateo Politano duket se do të ndërrojë d
Grabitet shtëpia e ministrit në Kosovë, hajdutët marrin bizhuteri dhe 100 euro Ministri i Transportit dhe Infrastrukturës në Kosovë, Pal Lekaj ka rënë pre e disa grabitësve që i janë future në shtëpi
"Mundo Deportivo" jep lajmin e befasishëm, Allegri kandidati i ri për stolin e Barçës Barcelona është duke përjetuar një ditë të nxehtë me shkarkimin e mundshëm të Ernesto Valverdes. Klubi katalan po ash
Edhe pse po "ngroh" stolin, ylli i Realit refuzon huazimin te Getafe Getafe është interesuar për huazimin e yllit të Real, Diaz, por lojtari duket se ka qenë kundër një lëvizje të tillë.
Mustafi dëshiron largimin nga Arsenal sa më shpejt Mustafi duket se po shikon përpara për një aventurë të re në karrierën e tij prej futbollisti. "Mirror" bën të ditur
Pema më e shtrenjtë në botë, e stolisur me diamante (VIDEO) Krishtlindja është një moment për të kaluar kohë me familjen, për të falur dhe për tu çlodhur pas një viti kaotik. Por p
Pochettino refuzon klubin e njohur spanjoll Mauricio Pochettino është një nga trajnerët që po kërkohet nga disa skuadra prestigjoze në Europë. Ish-trajneri i To
E stolis Golfin 2 si bredhin e Vitit të Ri (FOTO LAJM) Tashmë kur janë afruar festat e Vitit të Ri, dhe gjithçka po fillon të merr pamje festive, një kosovar është kujdesur që
Teuta zgjedh një shkodran për stolin, zyrtarizohet pasuesi i Shkëmbit Është Edi Martini, trajneri i ri i Teutës. Klubi durrsak me një komunikatë në Facebook, ka zyrtarizuar shkodranin si
Befasi, ky është një nga kandidadët për stolin e Partizanit Orges Shehi mund të jetë trajneri i ardhshëm i Partizanit. Ish-kapiteni i të kuqve që ka luajtur me kryeqytetasit nga vi
Emery refuzon stolin e ekipit të Premier League Unai Emery ka refuzuar të bëhet trajner i skuadrës së Evertonit, po ashtu ai ka pasur edhe disa kërkesa tjera që nga shk
U shkarkuan së fundi, dy klube të Premier League duan Pochettino dhe Emery Humbja 1-3 në shtëpi e së hënës, kundër Arsenalit, nuk kishte vetëm efektin e thellimit të krizës së identitetit: për We
Ndryshimet në stolin e Napolit mbajnë pezull Hysajn Ndryshimet në pankinën e Napolit po mbajnë pezull edhe të ardhmen e mbrojtësit Elseid Hysaj. Futbollisti i kombëtares
ZYRTARE/ Julian Ahmataj largohet nga stoli i Tiranës Tirana e ka nisur javën e derbit në mënyrën më të keqe të mundshme. Julian Ahmataj nuk është paraqitur në stërvitjen e k
Magani drejt stolit të Tiranës, zbardhen prapaskenat Gugash Magani mund të jetë trajner i ardhshëm i Tiranës. Burime të “Panorama Sport” pranë klubit bardheblu bëjnë me dije
Pas festimeve nëpër sheshet e dekoruara të Prishtinës, mbeturinat mbesin të shpërndara (VIDEO) Dekorimet për festat e fundvitit i kanë dhënë pamje të bukur shesheve të Prishtinës. Qytetarët që po frekuentojnë kët
Solskjaer "buzë greminës", luan 2 finale për të qëndruar në stolin e M.United Pas barazimit 2-2 me Aston Vilën brenda në Old Trafford trajneri i Manchester United Ole Gunnar Solskjaer deklaroi se po
Kane nuk largohet, zbulohet prapaskena pse Mourinho pranoi stolin e Tottenham Shtypi i shkruar në Angli dhe më konkretisht dy gazetat prestigjoze Daily Telegraph dhe Daily Express zbulojnë një prapa
Nusja pakistaneze me stoli të bëra nga domatet Gazetarja pakistaneze Naila Inayat ndau një klip të shkurtër të intervistës me një nuse pakistaneze cila në vend të stol
Ish-futbollisti i Juventusit drejt stolit të Dinamos Pas largimit të Mauro Manzonit nga drejtimi i skuadrës së Dinamos, blutë kanë gjetur menjëherë trajnerin e ri. Ai është